2105 1300S `86 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no i mamy kolejny KJS objechany.
Wczoraj ja, oldtimer77 i Morphio jechaliśmy KJS Grodków.
Tym razem radzieckie maszyny nie nawalily - Oldtimer77 mial male problemy, ale je opanowal (zreszta pewnie sam napisze), natomiast moja piąteczka i siodemeczka Morphio spisaly sie na medal.

W końcu zrobilem pożądek z zawieszeniem i jechalo sie o 2 nieba lepiej (jedno niebo to za mala róznica
)Wrocilem do serujnych sprezyn i załozyłem nowe amorki MS - na wyrypy swietny zawias - na dojazdowce trzeba bylo dojechac polną, megawyrypiastą drogą. Kibice i zawodnicy toczyli się nia niesmiale coby sie auto nierozpadlo a ja frunąłem tamtędy niczym autostradą

Polecam taki zestaw na wyrypy i na równe ale śliskie nawierzchnie również.

Najwazniejsze w calym KJS, że wszyscy sie dobrze bawilismy, proby byly takie ze amatorzy jazdy bokiem (np.ja) powinni być szczęścliwi ( ja jestem ).

Z ciekawostek: pare dni przed startem na wolnych obrotach przy rozgrzanym do normalnej tem pracy silniku zaczęło mi migac cisnienieoleju, polekkimprzygazowaniyudoslowniepare obrotow wiecej gaslo,ale nawolnychswiecilo juz constans. Po powrocie z KJS lampka juz niemryga Dziwne to - myślalem a wręcz bylemprzekonany że dodzisiajsilnik bedziepo KJS zatarty z powodu slabego smarowaniaa tu takie mile rozczarowanie - chodź myslę że problem szybko wróci.
  
 
oldtimer77 czyt. 77rally - pomyliłem z nickiem z innego forum
I chyba kolega jednak nie napisze nic bo nie może. I pytanie do moderatorów dlaczego? Został zbanowany bez żadnej informacji?!

Pojawił się filmik z nie najszczęśliwszego przejazdu , ale przynajmniej widać poprawę w zawieszeniu.

  
 
Cytat:
2009-11-09 19:07:15, ryzu pisze:
I chyba kolega jednak nie napisze nic bo nie może. I pytanie do moderatorów dlaczego? Został zbanowany bez żadnej informacji?!


Nie dostał bana.
Radze czytać regulamin.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Zrobiłeś ??? Qrde do 4 w nocy mnie trzymał na bazie ,a jak postawiliśmy na koła to mówił ze traktor i ze się nie będzie dało jeździć

Cytat:
W końcu zrobilem pożądek z zawieszeniem i jechalo sie o 2 nieba lepiej (jedno niebo to za mala róznica )Wrocilem do serujnych sprezyn i załozyłem nowe amorki MS - na wyrypy swietny zawias - na dojazdowce trzeba bylo dojechac polną, megawyrypiastą drogą. Kibice i zawodnicy toczyli się nia niesmiale coby sie auto nierozpadlo a ja frunąłem tamtędy niczym autostradą Polecam taki zestaw na wyrypy i na równe ale śliskie nawierzchnie również.

  
 
Cytat:
2009-11-10 15:16:13, 77rally pisze:
Zrobiłeś ??? Qrde do 4 w nocy mnie trzymał na bazie ,a jak postawiliśmy na koła to mówił ze traktor i ze się nie będzie dało jeździć


Tak było
Jeździ się bez porównania ale traktor to jest - owszem

A tu jeszcze z Grodkowa różne auta. Moja Ładna na początku i od 4:30