Corolla E11 LB - piotr0437 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myślałem i to dość intensywnie . I tak sobie wymyśliłem żeby jeszcze spojlerek, przyciemnić szybki i aluski jakieś skromne dopasować.
Tylko już mi kasy zabrakło, tym bardziej, że urlop się zbliża i jeszcze podróż do Torunia po samochód mi wychodzi bokiem - mandat za przekroczenie prędkości (fotoradar)

  
 
Widze że plany dalekosiężne są :>
  
 
Rolcia ostatecznie zrobiona, więc muszę pokazać efekty
tylny lewy błotnik i felgi zrobione



Przód nie robiony, ale zderzak czernidełkiem wysmarowany



No i nie ma jak liftback - 17 łubianek wchodzi z przysłowiowym palcem, tylko kto to wszystko zje?

  
 
Piotr... super! Aż miło na tak zadbane auto popatrzeć. Truskawki by sie zjadło, zaprawiło, zrobiło dżem i kompot
  
 
he na ostatnim zdjęciu wygląda jak flaga narodowa
mniam

  
 
Cytat:
2009-06-22 07:47:00, madzia_83 pisze:
Piotr... super! Aż miło na tak zadbane auto popatrzeć. Truskawki by sie zjadło, zaprawiło, zrobiło dżem i kompot


fajnie, że Ci się podoba, myślę że tak ją utrzymam przez parę lat.
A truskawy to jemy na potęgę, na śniadanie, obiad (dzisiaj naleśniki) i kolacje - trzeba korzystać.

Cytat:
2009-06-22 10:25:08, mazur pisze:
he na ostatnim zdjęciu wygląda jak flaga narodowa mniam


białe i czerwone - muszę z Madzią spota zrobić
Lubię też Black and White i dlatego nie lakieruje zderzaków i staram się aby plastiki były czarne
  
 
Cytat:
2009-06-22 12:42:54, piotr0437 pisze:
białe i czerwone - muszę z Madzią spota zrobić Lubię też Black and White i dlatego nie lakieruje zderzaków i staram się aby plastiki były czarne



I tak trzymac bo nie ma nic gorszego niz polakierowane zderzaki ktore same w sobie ladnie wygladają i czarne klamki i lusterka.

Z tymi lubiankami to nie problem ja jedna potrafie oporzadzic moment
  
 
Akurat dzisiaj to nastąpiło, ciekawe czy to przypadek? czy może coś w tym jest?

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

[ wiadomość edytowana przez: piotr0437 dnia 2009-12-24 14:47:36 ]
  
 
Ależ ja jestem skrzywiony : myślałem, ze masz 666kkm, a nie 66

Fajne takie "prawie nowe" auto

No i kolor słuszny

pzdr
  
 
Jak wcześniej wspomniałem w innym poście, umyłem w sobotę, a w niedzielę pojechałem w plenerek, jako że pogoda wiosenna się zrobiła popstrykałem fotki

Od Rolcia

Od Rolcia


Od Rolcia

Od Rolcia


Od Rolcia

i jeszcze serducho nie umyte po zimie (bo jeszcze zima trwa
)
Od Rolcia


[ wiadomość edytowana przez: piotr0437 dnia 2010-03-08 11:16:32 ]
  
 
Widzę, że aku firmy Hyper są coraz popularniejsze w Toyotach
  
 
Z tego, co widzę, to jest to Kager Vertigo

pzdr
  
 
Piotr planujesz jakieś aluminiaki ?
  
 
Aluski by sie przydały ewidentnie ale i bez nich Rollka prezentuje się świetnie Lubię ten model, żywię do niego jakiś szczególny sentyment :]
  
 
Na razie nie planuje alusków (kasa ) ale może kiedyś...
Jak dałem do piaskowania i lakierowania felgi stalowe to zauważyłem, że nawet całkiem fajnie to wygląda tak katalogowo. A ja lubię oryginały
  
 
Tylko zderzaków i klamek nie maluj, bo zrobisz mydelniczkę

pzdr
  
 
Cytat:
2010-03-08 14:00:34, marcinm pisze:
Z tego, co widzę, to jest to Kager Vertigo pzdr



a może i tak

a czemu nie malować wyobrażasz sobie swoją z czarnymi zderzakami i klamkami

jedyny minus jaki potencjalnie widzę to problem żeby potem nie obłaziło tak paskudnie jest źle zagruntowane, a lakier się nie trzyma tego plastiku
  
 
Cytat:
2010-03-10 08:58:21, pankuba pisze:
a czemu nie malować wyobrażasz sobie swoją z czarnymi zderzakami i klamkami



Z czarnymi zderzakami nie, ponieważ auto jest tak skonstruowane, że zderzaki są częścią nadwozia/błotnika, a nie są do niego, niejako, przylepione, jak to ma miejsce w E11.

A czarne klamki mam, odkąd kupiłem to auto, i nie wyobrażam go sobie z białymi - właśnie wtedy robi się mydelniczka, auto staje się jeszcze nudniejsze, niż jest. Chociaż istnieją szaleńcy, malujący w białej Camry na biało grill i klamki, ale to już ich sprawa.

W każdym innym kolorze klamki w kolorze nadwozia są miłym akcentem, ale w białym właśnie ten kontrast jest fajowy, a malując wszystko na biało i zakładając białe kierunki, tracimy całą wyrazistość białego auta.

O ile białe zderzaki byłyby jeszcze akceptowalne w E11 ( tak miały "solki" z tego, co pamiętam ), to białe listwy i klamki stworzyłyb wrażenie bezkształtnej bryły.

Jak dla mnie, to E11 jest tylko w jednej wersji

To pisałem ja, Jarząbek, i jest to jedynie moja subiektywna opinia, za którą nie odpowiadam

pzdr
  
 
Malowanie zderzaków to rzeczywiście kwestia gustów.
Widziałem E11 białą z polakierowanymi zderzakami i jakoś nie podobała mi się. Pomijam funkcjonalność (praktyczność) w ruchu miejskim.
Jednak nie wyobrażam sobie większość auta obecnie produkowanych z niepolakierowanymi zderzakami.
Czyli zgadzam sie że wiele zależy od bryły nadwozia.
  
 
Znam jednego co próbował jedną toyotą poprawiać wygląd E11 kosztowało go to chyba 200 zł + 4 punkty + naprawa toyoty