Czujniki temperatury polonez abimex 1.6 GLI jednopunktowy wt

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam chcialem zapytac gdzie znajduje sie czujnik temperatury cieczy chłodzącej w poldku abimex 1.6 GLI albo co to za czujnik pod urzadzeniem wtryskowym z dwoma kabelkami złączone w jeden z nasuwka i co to za czujnik z tylu na złączke wtakiej samej wysokosci co poprzedni ale z tylu i na złacze wpinana w ten czujnik
  
 
[quote]
2009-06-23 09:25:33, gruby788 pisze:
witam chcialem zapytac gdzie znajduje sie czujnik temperatury cieczy chłodzącej w poldku abimex 1.6 GLI albo co to za czujnik pod urzadzeniem wtryskowym z dwoma kabelkami złączone w jeden z nasuwka i co to za czujnik z tylu na złączke wtakiej samej wysokosci co poprzedni ale z tylu i na złacze wpinana w ten czujnik BARDZO PROSZE BY MI KTOS POMOGŁ NAPISAL CO TO ZA CZUJNIKI CZEKAM NA ODPOWIEDZI
  
 
Cytat:
2009-06-23 09:25:33, gruby788 pisze:
witam chcialem zapytac gdzie znajduje sie czujnik temperatury cieczy chłodzącej w poldku abimex 1.6 GLI



z przodu silnika, nad kołem pasowym pompy płynu chłodzącego, jeśli dobrze pamietam. A czujnik załączający wentylator jest w chłodnicy, u dołu z lewej strony.
  
 
chyba chodzi o czujnik układu wtryskowego
jeśłi ta to w szukaj w kolektorze ssącym od tyłu silnika
  
 
no wlasnie chodzi mi o te dwa czujniki przy kolektorze ssacym pod ukladem wtryskowym jeden jest tuz pod wtryskiem na dwa kabelki na wsuwke co to za czujnik ???? a drugi z tylu na wtyczke i chyba ta wtyczka idzie do komputera ale co to za te dwa czujniki bo ten kolo koła pasowego to czujnik polozenia wału chyba a mi chodzi o te dwa pod ukladem wtryskowym co to za czujniki