Pytanie do moderatorów WAZNE!!! - Brak zdjęć w fotorelacjach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie.Ten dzial mysle ze sie nadaje do mojego problemu jesli nie to wybaczcie lub przeniescie go w odpowiednie miejsce.A problem tkwi w dziale PORADY.Kiedys moglem tam obejzec dodane zdjecia do kazdej porady a teraz tylko jest sam opis bez fotek.Strona niby sie laduje ale to trwa wieki i na koniec i tak nic z tego.Problem byl sprawdzany na kilku komputerach i łączach.Wszedzie tak samo, zadnych zdjec tylko opisy.Prosze o pomoc


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-06-27 10:19:55 ]
[ powód edycji: Uściślenie tematu. ]
  
 
Pytanie trzeba by skierować do kol. Nosek, bo zdjęcia powinny się ładować z jego serwera. Niestety zdjęcia zostały przeniesione na inną partycję, do innego katalogu lub nazwa katalogu została zmieniona i dlatego fotografie nie ładują się w tym dziale.
  
 
Napisałem do Noska zapytanie w tej sprawie. Jak dostanę odpowiedź to podzielę się nią w tym wątku
  
 
Dzieki chlopaki, myslalem ze to cos z mojej winy ich nie widze.Bardzo prosze o kontakt z nim jakis albo przekazcie mu ten temat bo na chwile obecną nie moge go znalesc i napisac.Jeszcze raz dzieki za odp.Pozdrawiam
  
 
U mnie też nie otwierają sie strony. Własnie sam niedawno utworzyłem temat o tym problemie ale odsyłają mnie do Noska.
W Poradach jest fotorelacja korozji półki aku i własnie te potrzebuję...
  
 
No ja tez mam kilka problemow ktore kiedys tu przegladalem z grubsza a teraz bym to zrobil bardziej gruntownie i dupa.... Chcialbym przejzec kilka tematow ale sie nie da.NOSEK odezwij sie i napraw problem
  
 
Ja też się dołanczam do prośby potrzebuje fotorelacje z naprawy półki akumulatora a zdjęć nie ma może ma ktoś na dysku?
  
 
u mnie to samo, laduje sie kilka min a na koniec i tak lipa, pozdro
  
 
Mam to samo, nie pokazują się zdjęcia w fotorelacjach. Pisalem tez do NoSeK pare dni temu i cisza, z tego co widac po wcisnieciu jego profilu, na forum był ostanio 9 czerwca 2009, czyli prawie miesiac juz minał.
A mi by sie przydała fotorelacja z wymiany rozrządu w zetec'u, pozdro
  
 
To i ja się dołącze do prośby. Bardzo przydałyby się zdjęcia w fotorelacji przeriabianiu oświetlenia zegarów

Bez nich jakoś tak po omacku idzie - a właściwie nie idzie

POZDRAWIAM.
  
 
Najnowsze wieści w temacie Jestem po rozmowie z Noskiem. Brak zdjęć w fotorelacjach i dostępu do klubowego ftp jest spowodowany problemami technicznymi niezależnymi o naszego kolegi. Pracuje on nad tym i jest duża szansa, że do końca sierpnia wszystko wróci do normy.

Prosimy więc uzbroić się w cierpliwość
  
 
Myślę, że to dość ważny temat, więc warto było go przykleić Przynajmniej na czas "awarii"
  
 
Trudno i szkoda ze do konca sierpnia mysślałem ze przed wyjzadem wymienie zarówkę z zegarka, a nie zapisałem sobie pdf'a z Demontaż deski rozdzielczej i wymiana żarówek zegarka (MK7)
i teraz lipa
no nic trudno
  
 
Cytat:
2009-08-05 17:26:24, Lightjay69 pisze:
Trudno i szkoda ze do konca sierpnia mysślałem ze przed wyjzadem wymienie zarówkę z zegarka, a nie zapisałem sobie pdf'a z Demontaż deski rozdzielczej i wymiana żarówek zegarka (MK7) i teraz lipa no nic trudno


Kolego wystarczyłby priv do któregoś z użytkowników mk7 lub nawet do mnie i wyjaśniłbym Ci jak się ją demontuje. W tym nie ma nic tak trudnego aby oglądać fotorelację z jej demontażu.

Swoją drogą tyle na forum a Ty nigdy nie ściągałeś deski rozdizelczej? jakżeś ty się uchował
  
 
up

nadal bez zmian
  
 
Cytat:
2009-08-05 17:26:24, Lightjay69 pisze:
Trudno i szkoda ze do konca sierpnia mysślałem ze przed wyjzadem wymienie zarówkę z zegarka, a nie zapisałem sobie pdf'a z Demontaż deski rozdzielczej i wymiana żarówek zegarka (MK7) i teraz lipa no nic trudno


ostatnio dałem fotorelacje jak rozebrać deche i zegarek ,
wystarczyło poszykać
  
 
Cytat:
2009-09-03 19:01:38, kris2629 pisze:
ostatnio dałem fotorelacje jak rozebrać deche i zegarek , wystarczyło poszykać


Ale po co? Jak lepiej założyć nowy temat i czekać aż ktoś odpowie.
  
 
Co jest grane z tym Noskiem ????? Robi nas w kulki !
Czekam cały czas na zdjęcia w fotorelacji na temat korozji pólki akumulatora. Chcę to skończyć zanim spadnie śnieg bo nie chcę znowu na posadzce pod autem pomarańczową plame od rdzy
  
 
fotki w tych fotorelacjach woogle nie dzialaja,np.jak rozebrac zegary itd.nic z tego,cos jest nie tak.
  
 
Tak, wiem. Nosek nie dawno wrócił z urlopu. Poczekam do końca miesiąca i się mu przypomnę