[Cetek71] Chwale sie!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco







Już niedługo do mnie pod dom przyjedzie ten oto motorek, czyli w skrócie wracamy do skoków


Specyfikacja:

KTM EXC 125

MOC 42 KM

Rok produkcji: 2001




[ wiadomość edytowana przez: Cetek71 dnia 2009-09-01 22:26:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: Cetek71 dnia 2009-09-01 22:27:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: Cetek71 dnia 2009-09-01 22:36:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-12-02 00:37:33 ]
  
 
No i fajnie-kolejny pozytywnie zakrecony
Ja cala ostatnia niedziele zjechalem szukajac cross/enduro na 6 motocykli choc troche byly warte cos 2 sztuki ,a reszta to padliny Ale przez tel wszystkie jak nowe
  
 
sprzęt super - udanych lotów
 
 
Cytat:
2009-09-01 23:52:47, Seba pisze:
No i fajnie-kolejny pozytywnie zakrecony Ja cala ostatnia niedziele zjechalem szukajac cross/enduro na 6 motocykli choc troche byly warte cos 2 sztuki ,a reszta to padliny Ale przez tel wszystkie jak nowe




Cetek - fajny sprzęt


Seba mam ten sam problem.

Zdecydowałem się że będzie Yamaszka WR 400 i co blisko to lipa (wg kolegi bo ja bym może i brał) a daleko to mi się nie chce całego dnia tracić. Trzeba poczekać
  
 
Fajny sprzęt Ja tylko raz kupiłem w Polsce moto i ostatni raz niestety. Oby się sprawował Ci
  
 
Cytat:
2009-09-02 12:56:01, skidmarks pisze:
Cetek - fajny sprzęt Seba mam ten sam problem. Zdecydowałem się że będzie Yamaszka WR 400 i co blisko to lipa (wg kolegi bo ja bym może i brał) a daleko to mi się nie chce całego dnia tracić. Trzeba poczekać



jESLI CHCIALBYS YZ400 to kumpel ma. Ale jesli chcialbys np DRZ 400 w supermoto to tez mam 2 szt ladniutkie,godne polecenia

Ja chyba jednak wezme RM 125 by moc w zawodach smigac za jakis rok - powrot na tor hehe
  
 
No RM 125 wymiata całkiem nieźle
  
 
Cytat:
2009-09-02 15:10:05, Sjepka pisze:
No RM 125 wymiata całkiem nieźle



Nie chodzi o wymiatanie - chodzi o start w klasie 125 2T/250 4T ,bo wieksza maszyna jest nie do ogarniecia przez mnie jezdzac zawodowo (nie mowie o pyrkaniu po lesie). Po drugie remont 2T jest 4razy tanszy,ale robi sie go czesciej,nie mniej jednak i tak jest o polowe tanszy w utrzymaniu.

jak ktos kupuje 4T wyczynowe musi byc bogaty bo 4 tys rocznie na remont nie usmiecha mi sie,a gdzie lancuchy,opony,oleje i inne duperele eksploatacyjne.
  
 
Cytat:
2009-09-02 13:15:07, Seba pisze:
jESLI CHCIALBYS YZ400 to kumpel ma.



Seba a on typowo na tor tą YZ400?



[ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2009-09-04 09:42:05 ]
  
 
Cytat:
2009-09-04 09:38:48, skidmarks pisze:
Seba a on typowo na tor tą YZ400? [ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2009-09-04 09:42:05 ]



Kupil ja w zeszlym sezonie z niemiec,troche poszykowal i tak sobie pyrka po okolicy,troche na torze,troche na kole,troche po lasach itd - na 100% motocykl nie jest tak krecony ostro jak fabryka go stworzyla U kumpla ma lajtowe zycie
Masz link do aukcji :
http://moto.allegro.pl/item726679956_yamaha_yz400_f_godna_uwagi.html

Z dodatkow to jak widzisz: kiera,na kierownicy akcesoryjna dzwignia dekompresora,klamka sprzegla,pompka hamulca jak dobrze pamietam,wydech SPES jesli sie nie myle (super klank,glosno ale tak jak byc powinno,a nie ze tylko ryczy),amor tylny ohlins,zebym nie chcial 2T sam bym ja wzial
  
 
Cytat:
2009-09-02 16:29:50, Seba pisze:
Nie chodzi o wymiatanie - chodzi o start w klasie 125 2T/250 4T ,bo wieksza maszyna jest nie do ogarniecia przez mnie jezdzac zawodowo (nie mowie o pyrkaniu po lesie). Po drugie remont 2T jest 4razy tanszy,ale robi sie go czesciej,nie mniej jednak i tak jest o polowe tanszy w utrzymaniu. jak ktos kupuje 4T wyczynowe musi byc bogaty bo 4 tys rocznie na remont nie usmiecha mi sie,a gdzie lancuchy,opony,oleje i inne duperele eksploatacyjne.



Wiem,wiem jak to wygląda Mam kumpla który jeździ już w miarę profi KTM SX 250 i to od dobrych kilku lat,startuje w zawodach także wiem jak drogi jest ten sport tym bardziej jeśli to 4T
  
 
Oj, nic tylko pogratulowac maszyny... i pozazdroscic
też myślałem ostatnio nad KTM albo Yamaszką, ale wszystko kwiestia $$$. A jak sie przejechałem od kumpla na EXC 450 to miękkie nogi miałem przez pół godziny chyba jeszcze
To jest super sport.. nic tylko powodzenia i nie połam sie
  
 
Cytat:
2009-09-04 09:47:54, Seba pisze:
Kupil ja w zeszlym sezonie z niemiec,troche poszykowal i tak sobie pyrka po okolicy,troche na torze,troche na kole,troche po lasach itd - na 100% motocykl nie jest tak krecony ostro jak fabryka go stworzyla U kumpla ma lajtowe zycie Masz link do aukcji : http://moto.allegro.pl/item726679956_yamaha_yz400_f_godna_uwagi.html Z dodatkow to jak widzisz: kiera,na kierownicy akcesoryjna dzwignia dekompresora,klamka sprzegla,pompka hamulca jak dobrze pamietam,wydech SPES jesli sie nie myle (super klank,glosno ale tak jak byc powinno,a nie ze tylko ryczy),amor tylny ohlins,zebym nie chcial 2T sam bym ja wzial



OK. Dzwoniłem i nie ma papierów na nią


[ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2009-09-04 12:24:00 ]

[ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2009-09-04 12:57:31 ]
  
 
Cytat:
2009-09-04 12:23:27, skidmarks pisze:
OK. Dzwoniłem i nie ma papierów na nią [ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2009-09-04 12:24:00 ] [ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2009-09-04 12:57:31 ]


No nie ma bo to cross a nie enduro. To jest yz a endurak to WR
  
 
o, kolejny 2 kołowiec
ale EXC i 42KM to chyba lekka przesada...
jezdzilem EXC i SX w podobnych rocznikach i powiem, ze niebo a ziemia pod wzgledem jazdy :] EXC dobre jedynie do lasu, bo szybsze
Sam mam Kawe KX 250 i niestety musze sprzedać bo rozerwałem sobie łękotke na nim :/ może ktoś chetny ?? naprawde fajnie sie jezdzi, piekne zawieszenie KAYABY z przodu, ale co mi z tego jak teraz nie mam sily ustac na nim nawet :/ czaje sie na jakies wieksze endurko - TTR 600, KLX 650, albo jak by sie udało w dobrych pieniadzach to chetnie bym wziął jakieś DRZ... ale kurcze ludzie chetnie teraz kupują 4t bo w modzie... nie chcą motorków 2t, a to błąd :] ale licze ze za rok, dwa ludzie bedą wracać do 2t ze względu na koszty teraz to tylko taka moda
  
 
Współczuje Pytlar kontuzji.. a co do Kawy, to tak tylko orientacyjnie jaką cene dajesz na starcie za nią :> Nigdy jakoś nie byłem przekonany do Kawasaki, ale ciekawość zapanowała nad mym umysłem
  
 
wiecej masz tutaj: KAWA. Ja za to jestem przekonany do kawy jak do zadnych innych moto