[MKVII] Auto szarpie i przerywa proszę o pomoc w diagnozie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam essiego mk7 1.6 i na wolnych obrotach gdy dodaje gazu auto mi zaczyna przerywac i szarpac, a gdy wejdzie na wieksze obroty to idzie normalnie. Wyczyscilem przeputnice i dalej to samo. Co jest przyczyną?

zmieniłem choć troszkę tytuł tematu . Pisząc w taki niejasny sposób narazisz się na docinki a nie na pomoc .

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2009-02-16 11:11:58 ]

[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2009-04-14 12:22:33 ]
[ powód edycji: tytuł ]

[ wiadomość edytowana przez: Miro dnia 2009-12-14 15:28:13 ]
[ powód edycji: dostosowanie tytułu do nowego regulaminu ]
  
 
Sprawdź czy nie dostaje lewego powietrza do przewodów paliwowych. Tak teoretycznie to może być to
  
 
a przewody i swiece?? u mnie jest to samo jak podepne przeplywomierz... jak narazie ma odpiety i jest oki
  
 
No autko nie dawno kupilem i poprzednik wymienial swiece nawet stare mi pokazal.
  
 
Cytat:
2009-02-08 20:54:15, Norek_mk7 pisze:
No autko nie dawno kupilem i poprzednik wymienial swiece nawet stare mi pokazal.



a kable?? kable sa najdrozsze. wystarczy ze bedziesz mial lekkie przebicie na fajce i juz moze szarpac.

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2009-02-08 20:56:11 ]
  
 
no ale tylko na wolnych obrotach... i jak energicznie dodam gazu to mam takie przerywanie. Myślałem tez o filtrze paliwa...
  
 
Cytat:
2009-02-08 21:04:52, Norek_mk7 pisze:
no ale tylko na wolnych obrotach... i jak energicznie dodam gazu to mam takie przerywanie. Myślałem tez o filtrze paliwa...



sprawdz te kable. wlasnie z wolnych obrotow jak wcisniesz pedal do maksa to ma problem z wkreceniem sie na obroty a pozniej jest juz dobrze??
  
 
Cytat:
2009-02-08 21:09:48, lukas1986 pisze:
sprawdz te kable. wlasnie z wolnych obrotow jak wcisniesz pedal do maksa to ma problem z wkreceniem sie na obroty a pozniej jest juz dobrze??





Okey. Sprawdze Dzięki za pomoc
  
 
Cytat:
2009-02-08 21:11:18, Norek_mk7 pisze:
Okey. Sprawdze Dzięki za pomoc



a jak nie kable to odepnij przeplywke. i wtedy sprawdz.
  
 
No to po co jest ten przepływomierz jak idzie jeździć bez niego ?
  
 
Cytat:
2009-02-09 14:43:38, Norek_mk7 pisze:
No to po co jest ten przepływomierz jak idzie jeździć bez niego ?



no to co jednak przeplywka padla??
  
 
Nie wiem nie miałem czasu sprawdzić... a nie popiepszy sie nic z komputerem jak ja to odłącze? i wogóle na co to jest? (sorka ale nie znam sie za doprze na mechanice samochodowej )
  
 
??
  
 
Cytat:
2009-02-10 14:57:31, Norek_mk7 pisze:
Nie wiem nie miałem czasu sprawdzić... a nie popiepszy sie nic z komputerem jak ja to odłącze? i wogóle na co to jest? (sorka ale nie znam sie za doprze na mechanice samochodowej )



nic sie nie stanie najwyzej bedziesz mial troche wieksze spalanie (bogadsza mieszanka)...

przepływomierz
tutaj masz wyjasnione po krotce co to jest ten przeplywomierz

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2009-02-12 11:20:34 ]
  
 
wogóle nie wiem o co chodzi w tym temacie. temat wątku jest wyjątkowo niejasny. cóż wspólnego ma "między gaz" z szarpaniem? nie liczyłbym na twoim miejscu na sensowne porady kiedy pytasz zupełnie bez sensu.
  
 
No jak nie jażysz to po co piszesz.
  
 
Cytat:
2009-02-15 13:35:53, Norek_mk7 pisze:
No jak nie jażysz to po co piszesz.



znaczna wiekszosc osob ciebie nie jarzy!! chcesz zeby ci pomagac a piszesz ze na niczym kompletnie sie nie znasz, temat nazywasz kompletnie bez sensu, jak napisza ci zebys cos zrobil to piszesz ze czasu nie masz... daj to do mechanika i tyle!!
  
 
ja myslalem, ze "miedzy gaz" stosuje sie przy redukcji biegu np. w motocyklu... a co ma szarpanie na niskich obrotach do tego nie mam pojecia



[ wiadomość edytowana przez: wyspa19 dnia 2009-02-15 13:57:21 ]
  
 
hmmm jest to przeplywomierz.odepnijcie go i po problemnie.ja juz mialem dwa razy do samo... poprostu blad w komoterze wyskakuje.za pierwszym razem to zrobilem bylo okej.i po 2 miesiacach znowu to samo zaczelo sie dziac. wiec nie robie tego... od paru miesiecy jezdze na odlaczonym przeplywku i jest oki, nic sie nie dzieje oprucz malego wzrostu paliwa...
  
 
a jeśli sie odepnie przepływomierz (u mnie tak jest to samochód sie gasi.... why?? sorrki za wtrącenie ale nie chce zakładać nowego posta...