2107 1500 nowa w klubie :) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i w porządeczku-gratuluję koledze-Lada to jest klasa nie tylko Bawarki mogą pozdrawiam
  
 
http://www.youtube.com/watch?v=NZf1MXBdeMM

filmik z pierwszej proby przejazdu pozniej nie mial kto zajac sie kreceniem

[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2010-01-26 12:51:53 ]
  
 
Gratuluję

Cytat:
2010-01-25 14:08:32, 2107-PROJECT pisze:, oczywiscie nie obylo sie bez uszczypliwych komentarzy ppewnego czlowieka ktoremu wiele rzeczy nie pasowalo, ogołem zajalem 2 miejsce na podium



FAKOF takim ludziom
  
 
i sie stało:
















nie ociekam szczesciem z tego powodu, a stało sie to podczas wykonywania codziennej pracy mojego taty, wiem jak musi zmagac sie z trudnymi warunkami. samochod stal na poboczu kiedy zaczal do niego wsiadac a mlody szczyl z polrocznym prawem jazdy pomykał sobie swoja wypasiona calibrą z predkoscia 100km/h
szczesciem bylo ze ojciec zdarzyl wsiasc w ostatniej chwili bo kto wie mogloby go juz z nami nie byc. calibra wyladowala w rowie samochod do totalnej kasacji, ojciec poszedl ratowac łebka po czym łebek jeszcze zaczal sie awanturowac, przyjechala policja ojca puscili a jego zostawili na dluzsza pogawedke. byl pan z ubezpieczalni, oczywiscie zaproponowal zmiane samochodu bo stwierdzil ze ubezpieczalnia nie bedzie w stanie pokryc szkod w kwocie ktora trzeba wydac na naprawe uszkodzen w warsztacie samochodowym, a nawe zaproponowal by znalesc jakiegos taniego dobrego fachowca by to wyklepal. co do czego?? czekam na wypłate odszkodowania.

[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2011-01-26 20:29:02 ]
  
 
szkoda łady jak cholera, kiepsko to wygląda
Cytat:
byl pan z ubezpieczalni, oczywiscie zaproponowal zmiane samochodu bo stwierdzil ze ubezpieczalnia nie bedzie w stanie pokryc szkod w kwocie ktora trzeba wydac na naprawe uszkodzen w warsztacie samochodowym, a nawe zaproponowal by znalesc jakiegos taniego dobrego fachowca by to wyklepal.



eee nie kapuje czyli taniej jest zmienić auto niż zrobić (wyklepać i polakierować ) tą ładną?
  
 
dla ubezpieczyciela to samochod bez wartosci...
  
 
Cytat:
2011-01-26 20:59:44, 2107-PROJECT pisze:
dla ubezpieczyciela to samochod bez wartosci...



tylko szkoda, że za takie auto trzeba bulić na ubezpieczenie i to nie mało... matoły z tych ubezpieczcieli.

Będziesz to naprawiał sam?

[ wiadomość edytowana przez: Kuba2107 dnia 2011-01-26 21:06:00 ]
  
 
ale jednak to dowodzi ze ruska konstrukcja jest trudna do całkowitego zniszczenia .Niema to jak twarda Rosyjska Konstrukcja
Lada rządzi

No ale nie ukrywam że szkoda że takie coś się stało gówniarz ledwo co dostał prawko i już skur** szpanuje calibrą którą ojciec mu kupił ja tak dobrze nie mam muszę sobie sam na samochód uskładać i kupić ale na pewno będzie to Łada

[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2011-01-26 21:11:09 ]
  
 
nie takie rzeczy sie wyciagało oczywiscie ze sam.
  
 
Cytat:
2011-01-26 21:09:39, 2107-PROJECT pisze:
nie takie rzeczy sie wyciagało oczywiscie ze sam.


Ja bym nie wyciągał, tylko nowy błotnik wsadził bym (od 50zl). Kiedyś robiłem taki sam błotnik, ta samą stronę, i pod koniec go porwałem, potem spawałem, a i tak była bania na nim. Drugi raz tego nie zrobię, bo godzina pracy=koszt zakupu nowego błotnika.
  
 
no blotnik musi isc do wywalenia to oczywiste ale podloge koła musze uratowa tylny pas ciezko stwierdzic czy wyprostuje tak poprostu
  
 
Cytat:
2011-01-26 21:09:07, Astro2107 pisze:
ale jednak to dowodzi ze ruska konstrukcja jest trudna do całkowitego zniszczenia .Niema to jak twarda Rosyjska Konstrukcja


  
 
dlatego nie mam szans wyklepac tego blotnika jak to pan z ubezpieczalni proponowal, pomienil sie.... na glowy. a obawiam sie ze bede wsciekly jak na sam material nie wystarczy
  
 
Bez przesady. Toz to kosmetyczna stluczka Wydaje mi sie, ze tylny pas bedzie mogl pozostac stary
  
 
A jak wygląda szpara na drzwiach? W ogolę jest?
  
 
Widze tyle co wy koledzy. jutro wracam do domu jestem w krakowie bede siedzial w garazu i popijal piwem az mi sie polepszy wrrrrrrrr a kosmetyczna nie kosmetyczna w najbardziej nie odpowiednim czasie, druga sprawa ja nie mam czasu sobie auta teraz umyc a co dopiero robic kolo niego dlugo bylo ladne rok. wzreszta nie jeden by powiedzial aaaaa o Lade Ci chodzi??? i machnal reka. szpara podejrzewam ze jest normalna w koncu to lada ze szpary jest tak samo przestawic jak ustawic
  
 
Cytat:
2011-01-26 21:56:01, 2107-PROJECT pisze:
dlatego nie mam szans wyklepac tego blotnika jak to pan z ubezpieczalni proponowal, pomienil sie.... na glowy. a obawiam sie ze bede wsciekly jak na sam material nie wystarczy



I pewnie nie wystarczy - na to sie przygotuj. Szkoda całkowita jak nic.
  
 
Luszku to ze za darmo bede robil to wiem napewno.... blotnik 75zl a gdzie reszta?? eh
  
 
blotnik przyszedl 87zl z wysylka. melduje ze blotnik zostal wstawiony na swoje miejsce i samochod wyglada normalniej
  
 
POkaż fotki czy cos Sam robiłeś?