[lukas1986] Robimy na RS"a :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam. jestem na forum już jakiś czas, ale dopiero teraz postanowiłem że pokaże co mam w garage Otóż moje autko to es z 93' roku z silnikiem 1.6 16v. Na z seryjnego wyposażenia to wspomaganie a z nieseryjnego to imobilajzer i jakiś czas temu szybki elektryczne uniwersalne (ale mam nadzieje ze już niedługo). I to tyle.
Zdjęcia w profilu. W zimie zaliczona mała stłuczka z przydrożnym drzewem jazda na ręcznym... hamulcu Z poczynionych modyfikacji to dokładka z laguny i zderzak przód z wersji rs/xr

Zrobiliśmy sobie małą wycieczkę do Kalisza po....:





[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2012-12-05 08:20:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2015-05-30 17:38:32 ]
  
 
Cytat:
2009-07-05 21:18:52, mmbu pisze:
No jak za 499 to dobry zakup



no 500 ale to ty mi go pokazałeś wiec dzięki. nawet z gosciem za duzo nie gadalem. szybka akcja była. ogolnie autko nie wyglada zle ale podłoga to jest dziurawa jak ser szwajcarski, juz raczej nie do odratowania, chociaz kto wie jak mnie natchnie. ogolnie posotjówki maja polamane zaczepy ale lampy w dobrym stanie.

obiecane fotki.



ogolnie silnik taki sobie. gaz zrobił swoje. chyba troche leje sie spod pokrywki zaworów az skrzynia biegów ulana

i zadek


nawet zaczął mi sie podobać jednak dokładka robi swoje bo jak patrze na ten tył bez dokładki to jest taki blleeee

nakladki na progi zostaja u mnie. we wtorek zaladuje lampy halo i postaram sie to jakos podłaczyc zeby świeciło.

troche z wyposażenia czerwonego:
1. wspoma
2. elektryczne lustra, cos z nimi nie tak bo nie reaguja (wtyczki sprawdzone bezpieczniki tez i jeszcze jeden wklad popękany a jeden dzis załatwiłem moze kto wie co moze byc z nimi nie tak ze nie chodza??
3. czujnik poziomu płynu sprysków
4. co mnie bardzo zdziwiło to "komornik" tzw. rezerwa
5. grzana szyba przód

i to wszystko co pamiętam

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2011-01-16 20:40:40 ]
  
 
Sam juz chcialem po niego jechac A tarcze z tylu w jakim stanie?? Reczny jest??
  
 
szkoda ze nie dales znac, bysmy zrobili szybkiego spota....

-----------------
passionford.pl
  
 
Cytat:
2009-07-06 08:32:27, Seba pisze:
Sam juz chcialem po niego jechac A tarcze z tylu w jakim stanie?? Reczny jest??



z tylu sa bebny. Recznego praktycznie brak.

Cytat:
2009-07-06 14:06:05, _Maly_ pisze:
szkoda ze nie dales znac, bysmy zrobili szybkiego spota....



mały nic straconego. do kalisza daleko nie jest, a chetnie obejrzalbym twojego caba na zywo

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2009-07-06 15:18:17 ]
  
 
Cytat:
2009-07-06 15:16:23, lukas1986 pisze:
mały nic straconego. do kalisza daleko nie jest, a chetnie obejrzalbym twojego caba na zywo



w takim razie zapraszam

-----------------
passionford.pl
  
 
Fajny zakup
  
 
szkoda tylko tej podłogi jak by byla w lepszym stanie to bym podjął sie wyspawania i zostawil jak jest a granat dalbym swojej dziewczynie no ale coz czeka go auto zlom chyba raczej. nie wiem jeszcze jak podłużnice ale chyba tez nie lepsze.
  
 
lampiszony przeszczepione zdjęcia jutro wieczorem, lampka wewnetrzna z 20 sek. opóznieniem tak samo zastanawia mnie czy springi beda troche nizsze z czerwonego czy standart jak w moim?? wie ktos moze. i co moze byc z tymi lustarmi ze nie reaguja?? mam zamiar przezucic jeszcze skrzynke bezpiecznikow bo ma wszystkie piny. sa jakies wieksze problemy zeby to zrobic?? wtyczki powinny pasowac. na co musze zwrocic szczegolna uwage??
za wszystkie sugestie z gory dziekuje.

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2009-07-09 01:16:42 ]
  
 
wiec zaczynam sie rozbierac po trochu ze wszystkiego. aha dzieki ze wiem co z tymi lustrami nie tak jak ktos czegos potrzebuje to pisac.
  
 
witam.
obiecane zdjecie przodu:



oczywisice autko brudne nie myte z 2 tyg (albo i lepiej) wszystko przez pogode co troche pada.

I kilka małych zmian we wnętrzu auta:



auto przed zatankowaniem




i coś co ostatnio się przydało.

I to narazie tyle. Jutro będę chciał podłączyć halo (będzie trudno bo nie ma pinów w skrzynce).

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2009-07-19 18:56:35 ]
  
 
To teraz przydałyby się do tego jakieś fajne alusy
  
 
Cytat:
2009-07-24 22:52:57, Dumahh pisze:
To teraz przydałyby się do tego jakieś fajne alusy



alusy beda ale juz chyba nie w tym roku. zobaczymy jeszcze jak kasa pozwoli poki co to zmienilem z 13' na 14' stalowki z dobrymi oponkami i jest czarna stalowka na wierzchu i musze jakies kolpaki zapodac

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2009-07-24 23:17:53 ]
  
 
jak jest dobra czarna stalowka... to daj jakies fajne czarne kołpaki... najlepiej to bedzie wygladac... nie widac az tak ze to stalowka
  
 
Cytat:
2009-07-27 15:59:29, Mativo pisze:
jak jest dobra czarna stalowka... to daj jakies fajne czarne kołpaki... najlepiej to bedzie wygladac... nie widac az tak ze to stalowka



Ja osobiście uważam, że ładne stalówki (czarne) wyglądają dużo lepiej niż stalówki z jakimikolwiek kołpakami.
  
 
kto pomoze usunąc ten post??

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2010-05-01 16:15:02 ]
  
 
Dawno tutaj nic nie pisałem,ale to nie znaczy ze nic sie nie działo przedni zderzak nadal nie pomalowany auto wiele przeszło od ostatniego posta m. in. remont góry silnika bo rozrząd sie posypał... zostało 1,6 16V pomio tego ze leżało 1,8 16V teraz troche mi szkoda ze nie kładłem 105KM. nowe amory z tyłu z przodu łaczniki i gumki na stabilizatorze... przy okazji wymiany amorow z przodu pojawiła sie jakas gleba:



ale zsotała zdjęta bo za nisko i za sztywno... czerwone zsotanie zastąpione zielonym (leży w garażu)

A z najświeższych zakupów to:

OZ Superturismo 15'



i cos czego długo szukałem (chyba szybciej zendera sie dostanie) dopiero po swietach ma byc u mnie



teraz tylko do wypłaty i zderzaki z nakładkami w kolor, oponki mam juz zarezerwowane.

auto na ta chwile wygląda tak:




[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2010-05-01 16:24:10 ]
  
 
Pol min na allegro klick - a zderzak najzwyklejszy mk VI

Co do gleby to moze zle Ci sie jezdzilo bo na zwyklych amorach - a to jest masakra - ja mam czerwone kaw i zapytaj np remarqa jak chodzi ten zawias - jest swietny, jego twardosc nie przeszkadza w normalnej eksploatacji - ale amory tez mam KAW.
  
 
poki co to nie stac mnie na amory KAW. a te dokładki z allegro to laminat... a z dopasowaniem tego jest ok?? czy raczej trzeba rzeźbić?? zreszta w cenie dokładek mam cały zderzak w lakierze, mój jest chropowaty i ciezko było by go pomalować... aha zderzak na aucie ma dziure na tłumik z boku a ten z allegro bliżej srodka


[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2010-05-01 16:32:10 ]

[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2010-05-01 16:32:36 ]
  
 
Cytat:
2010-05-01 16:25:45, Seba pisze:
Pol min na allegro klick - a zderzak najzwyklejszy mk VI



ale o co hozi ? przeciez kupił zderzak z dokładkami jedocześnie