Lada 2103 1500 rocznik 1978

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jest to mój pierwszy post na forum, więc się witam - SIEMA!

Co prawda właścicielem nie jestem, ale czuję się jak właściciel. W papierach jest moja babcia i razem z dziadkiem śmigają ładziną. Ja również. Autko od nowości jest w rodzinie i jest ciągle eksploatowane, ale wiele kilometrów nie robi rocznie.
Tutaj fotki:






(ten beznadziejnie wyglądający wyłącznik jest odpowiedzialny za włączanie wiatraka, bo jak termostat nawalił to dziadek go zamontował, termostat już wymieniony, ale wyłącznik pozostał)

Przebieg aktualnie jest troszkę większy ~ 5 k km, oczywiście 1 z przodu.

Więcej pisać nie muszę. W razie pytań piszcie!

[ wiadomość edytowana przez: piotreek88 dnia 2009-07-07 14:08:30 ]
  
 
Jaki kolor tapicerki, bo nie widac tego na fotkach. Przednie błotniki widać, ze byly malowane - zgadza sie? Pozatym niezła rzeźba na desce rozdzielczej - rozumiem, ze któryś z tych klawiszy steruje elektryczna pompka do spryskiwacza?
  
 
kolor tapicerki widać na mieszku (?) od lewarka zmiany biegów. Ta rzeźba to włączniki świateł dodatkowych, halogen i przeciwmgielnych. Dokładnie to nie wiem, bo światła uległy uszkodzeniu, a wyłączniki zostały.

Całość była malowana u jakiegoś partacza, miało iść do poprawki, ale zostało do dzisiaj.

[ wiadomość edytowana przez: piotreek88 dnia 2009-07-07 15:55:42 ]
  
 
Widac po listewkach, ze cos krzywo to wszyskto poskładane. A dupa tez siadnięta - wozicie tam jakies ciezkie rzeczy w bagazniku?
  
 
Pisałem, że była w malowaniu u jakiegoś partacza i tak ją poskładał. To wszystko jest do zrobienia. Ciężkich rzeczy się nie wozi raczej, a jeśli już to na krótkie dystanse.
  
 
Widzialem gdzies juz te zdjecia - na jakiejs autokracie czy cos.
Albo Konrad mi pokazywal... gdzies juz ja widzialem
Ladna, moja ulubiona 2103 biala bez czarnej tapicery, ale i tak ladna
  
 
pikna trójka, na polskajazda.pl są chyba jej zdjecia