Forum - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-02-23 21:08:00, kylo32 pisze:
postanowiłem powielić swój post: Proponował bym przed Walnym zorientować się w ofertach kilku firm, celem ustalenia kosztu przeniesienia forum na inny serwer. Osobiście mogę polecić firmę Jarosław Granat - inten.pl Firma ta zajmowała się od początku serwisem fora.pl, do czasu odsprzedaży. Możliwe było by tam utworzenie nowego forum oraz/lub przeniesienie domeny. Aby ustalić u nich cennik hostingu potrzebuję informacji takich jak miesięczny transfer potrzebny do pracy z forum i/lub stroną a także jak dużo przestrzeni dyskowej potrzebowali byśmy. Nie wiem na razie jak wyglądało by przeniesienie archiwum z obecnego forum.



Zagaję o to Daemona i będziemy kylo w kontakcie.
  
 
Cytat:
2010-02-23 21:29:23, Kalor pisze:
Zagaję o to Daemona i będziemy kylo w kontakcie.



  
 
Forumowicze może i nie najgorsi są tutaj, przecież wszędzie zdarzają się czarne owce.
Problem jest tylko w narzędziu do wyłapywania tych owiec. Funkcjonalność tego skryptu forum jest taka sama jak wiedza 6latka na temat fizyki kwantowej - czyli zerowa...

  
 
Cytat:
2010-02-23 21:29:23, Kalor pisze:
Zagaję o to Daemona i będziemy kylo w kontakcie.



Kalor, a zdobyłeś informację, o których kiedyś rozmawialiśmy na czacie? Chodzi mi o stronkę
  
 
No paru funkcji mi tu brakuje na tym forum, mailingu, powiadomień ...

Wszystko sie jeszcze zobaczy.
Nie jest najgorzej
  
 
Cytat:
2010-02-23 22:45:01, toradek pisze:
Kalor, a zdobyłeś informację, o których kiedyś rozmawialiśmy na czacie? Chodzi mi o stronkę



Odpowiem Ci tak.

Dostałem od Woja login i hasło do http://admin.eisp.pl/ i jest tam opcja zmiany hasła bazy danych. Jeśli to o to chodziło to jesteśmy w domu .

Mam też superadmina na mambo więc jakby co mogę wklepywać zapytania bezpośrednio do bazki mysql.


Jeśli masz Radku dodatkowe pytania bądź sugestie to wal na priva

EDIT
Wieści od Daemona sprzed paru minut.
- Podkategorie są już przygotowane i w ciągu kilku dni możemy się spodziewać wdrożenia zmian,
- Początkowo nadal będzie po jednym moderatorze na kategorię ale to też będzie zmienione,
- początkowo mogą wystąpić tzw. choroby wieku dziecięcego więc mogą pojawiać się jakieś błędy w działaniu forum (oby nam tylko motonews nie padł )

- Po starej dobrej znajomości mamy opcję zmiany serwera na bezpłatny bez odczuwalnych zmian dla forum. Obecna umowa wygasa nam 16 kwietnia więc najpóźniej na miesiąc wcześniej musimy dać znać czy jesteśmy za. Ja tam jestem obiema "ręcyma" za i zapewne w to wejdziemy


EDIT: Dzisiaj na spotkaniu zarządu podjęliśmy decyzję, że rezygnujemy z obecnego, płatnego serwera i przenosimy się do Daemona. Operacja zmiany serwera jest planowana na najbliższy weekend



[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-02-28 19:56:32 ]
  
 
Miło mi Was poinformować, że od 11 marca nasza strona główna działa już na nowym, bezpłatnym serwerze.

Chciałbym z tego miejsca bardzo podziękować Daemonowi za sprawne przenosiny - kawał dobrej roboty i bezinteresownej pomocy. Dziękuję jeszcze raz

Na temat zmian dotyczących funkcjonalności na forum motonews rozmawiamy dalej tutaj.

Pzdr.


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-03-15 21:37:50 ]