Zaprzyjaźnione kluby - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moze stworze tam temat o tym ciekawe jak zareagują
  
 
Przeniosłem temat do kategorii Klub. W związku z tym, że nie jest już w WA, proszę o zakończenie spamu

Póki co może nie zakładajcie wątków na innych forach w sprawie wymiany banerkami. Najpierw wewnętrznie, tutaj podyskutujmy czy chcemy się "zaprzyjaźnić" z danym klubem

Nie stawiajmy na ilość banerów a jakość kontaktów międzyklubowych
  
 
no i zaczeły sie pierwsze rozmowy na ich czacie narazie z tego co widze są na tak mam nadzieje ze my tez jestesmy na tak.....

narazie zadałem im pytanie co sądzą o takiej przyjazni miedzy klubami ?? jak dojdzie do konkretncyh rozmów to skieruje ich do naszych modów.....mam nadzieje ze bedziemy chcieli miec z nimi przyjazn

[ wiadomość edytowana przez: Tvister22 dnia 2009-10-17 11:18:36 ]
  
 
Ja generalnie nie widzę przeszkód w nawiązywaniu znajomości z innymi klubami ale pamiętajmy o tym żeby też nie przesadzić w drugą stronę. Bo taka " choinka" też wcale nie wygląda dobrze. To że jakiś nasz jeden czy dwóch kolegów z klubu przesiadło się na focusa raczej nie powinno wpływać od razu na tak daleko idące kroki..
Popatrzcie ile mamy różnych marek na forum Wiecie co się by działo jak by tak wszyscy byli zaprzyjaźnieni ?
  
 
JA tylko przypominam ze narazie sie ich spytałem co o tym sądzą.... ja sie nie przesiadłem a mam oba uta tzn. Foka jest rodziców ale nawet gdybym jej nie miał (choc nie ukrywam ze to ze ją mam to tez ma jakis wpływ) to tez bym chciał takiej zgody poniewaz Focus zastąpił Essa w produkcji ale tylko tak mówie to juz zarząd podejmuje decyzje
  
 
Może tam się wyraziłem źle . Chodziło mi ogólnie o inne kluby.
Musimy rozważnie nawiązywać znajomości. Z mondeo już od jakiegoś czasu były rozmowy ,jakieś wspólne spoty itd. . Z innymi klubami słabiej to wygląda.

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2009-10-17 11:55:17 ]
  
 
no nie wiem....to juz decyzja nalezy do was....moim zdaniem w klubie owszem jest kilka modeli aut mraek innych aut ale tak samo jak duzo jest Mondziaków to mysle ze Focusów tez jest dosc sporo.....

rozmawiałem własnie z modami FKP i powiedziałem im ze ja jestem sympatkiem wiec nie mam wiekszego wpływu na waszą decyzje oni natomiast powiedzieli ze wiadomosc PW bo tu zbytnio nie ma o czym rozmawiac czyli mysle ze poszło by z górki ZAZNACZAM ze mówie to czego sie od nich dowiedziałem raczej mysle ze tez nie mieli by nic przeciwko bo fakt faktem nasze auta łączy bardzo duzo

i mysle ze aby nawiązac jakąs przyjazn nie trzeba sie od razu spotowac ale tylko tak mówie bo niechce bana zaliczyc

[ wiadomość edytowana przez: Tvister22 dnia 2009-10-17 12:02:39 ]

[ wiadomość edytowana przez: Tvister22 dnia 2009-10-17 12:07:48 ]
  
 
Czyli taka przyjaźń banerkowa? Jak dla mnie to zacznie przypominać portal " nasza klasa" gdzie zatraciły się pierwotne zamierzenia autorów i teraz ludzie klepią tych " znajomych" na ilość a nie na jakość.. . JA podkreślam JA uważam że taka " znajomość" czysto banerkowa nie jest nam potrzebna. Widzisz na przykładzie TCS i mondeo to wyglądało tak że były jakieś wspólne akcje/spoty .. jakaś wymiana ... . Oni są na naszym forum ,my na ich a taki np. Klub fokusa.. nic o nim nie wiemy. Być może jest ktoś od nich na naszym forum ale jakoś się nie wychyla . Może jak coś wspólnie zrobimy, pogadamy sobie .. to kto wie?
  
 
zgadzam sie w 100% ale pragne zauwazyc ze jak bedziemy siedziec w miejscu i nie bedziemy nic robic to tez nic nie zdziałamy...nieche podpasc panu Prezesowi wiec skromnie napisze ze ja jak bede miał czas to postaram sie wpasc na ich spot jak mi pozwola Essem


o wspólnym spocie narazie nie rozmawiałem tzn. narazie zapytałem sie czy moge wpasc ale mysle ze i ten temat mozna poruszyc i potem wam przekazac no i zobaczymy czy ktos chetny sie pojawi zeby sie z nimi ze spotowac..... mam nadzieje ze tak narazie wstepnie wydaje mi sie klubik dosc sympatyczny nawet juz nazwalismy Esia STARSZYM BRATEM Foki czytając tematy tez widze ze klubik jest dosc fajny dlatego wie Pan Panie Prezesie ja tylko tak proponuje i nie mówie ze mam sie z kazdym zaprzyjazniac ale jednego Foka to Foka Fajne autko i nie ukrywjamy ze nasze auta łaczy dosc duzo (jesli chodzi o motoryzjacje) co do spota mysle ze pogadam z nimi o tym ale to raczej tak po zimie i zobaczymy co da sie ustalic a mam nadzieje ze sie uda
  
 
dla Was moze i czysto banerkowa, ale my, lubelaki czesto robimy laczone spoty z MKP, a np. na kampingu chencka jezdza nasze lepy okuninkowe wiec dlatego byl pomysl z ofcjalnym,banerkowym zaprzyjaznieniem naszych klubow



[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-10-18 14:09:02 ]
  
 
Cytat:
2009-10-18 14:02:08, zenq pisze:
dla Was moze i czysto banerkowa, ale my, lubelaki czesto robimy laczone spoty z MKP, a np. na kampingu chencka jezdza nasze lepy okuninkowe wiec dlatego byl pomysl z ofcjalnym,banerkowym zaprzyjaznieniem naszych klubow



I właśnie wspólne spoty, zaowocowały wymianą banerków .