2107 77rally - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A to Twoje Adaśiu? Czy może to jest plagiat?
  
 
plagiat ale niech mu służą
  
 
Chętnie założył bym inne ale w tym rozmiarze z takim ET i z takim budżetem nie ma większego wyboru
  
 
A nie myślałeś o oklejeniu rajdówki ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Myślałem , ale chyba wstrzymam się do założenia poszerzeń, poza tym ciężko o jakieś naklejki na ładę z epoki, a sponsora puki co nima. Jeśli ktoś wie gdzie można nabyć jakieś lepki albo ktoś ma na zbyciu forumowe to chętnie przykleję. Oczywiście jeśli chcesz to także przyjmę reklamę w zamian za drobne wsparcie
  
 
Cytat:
2014-05-20 06:47:33, 77rally pisze:
Oczywiście jeśli chcesz to także przyjmę reklamę w zamian za drobne wsparcie



A to dobre. Z ciekawości się spytam, bo i tak nie zrobię tego. Ile to jest drobne wsparcie? Jedno, dwa, a może trzy zera?
  
 
W kjs' ach i podobnych imprezach kazde 100 czy nawet 50 zl jest na wage zlota.
  
 
W kjs' ach i podobnych imprezach kazde 100 czy nawet 50 zl jest na wage zlota.
  
 
dokładnie, każde 50 czy 100 jest warte dwa razy tyle, raz że nie wydajesz swoich, dwa że masz ekstra pieniążek na paliwo albo wpisowe, rozmawiam czasem z chłopakami to mówią że sponsor zapłacił za paliwo albo wpisowe albo naprawił samochód, a to jest czasami dużo bo wpisowe zazwyczaj od 100-150 w górę w amatorce, nie mówię o 3 lidze gdzie wpisowe kosztuje 600 albo i więcej
  
 
W naszym kraju na sponosora nie licz...
Z doświadczenia moge Ci to powiedzieć.
  
 
Pytanie było o oklejenie rajdówki, a jeśli chodzi o sponsora to wiem jak jest, nie bawię się w to od wczoraj. Swoją drogą nigdy też jakoś bardzo nie starłem się go szukać. Dlatego też łajza jest goła i nie zamierzam szpecić jej piękniej linii pierwszą lepsza naklejką. I tak jak napisali koledzy każdy dodatkowy grosz się liczy! Jak uda się zebrać budżet i wszystko się ułoży to może jeszcze w tym roku uda się choć raz wystartować w Czechach

pioban - chcesz mnie zniechęcić ?
  
 
Do tych rajdów obowiązkiem było zamontowanie klatki bezpieczeństwa? Czy to już w kwestii uczestnika było?
  
 
Cytat:
2014-05-21 19:42:49, 77rally pisze:
Pytanie było o oklejenie rajdówki, a jeśli chodzi o sponsora to wiem jak jest, nie bawię się w to od wczoraj. Swoją drogą nigdy też jakoś bardzo nie starłem się go szukać. Dlatego też łajza jest goła i nie zamierzam szpecić jej piękniej linii pierwszą lepsza naklejką. I tak jak napisali koledzy każdy dodatkowy grosz się liczy! Jak uda się zebrać budżet i wszystko się ułoży to może jeszcze w tym roku uda się choć raz wystartować w Czechach pioban - chcesz mnie zniechęcić ?



Ja nikogo nie zniechęcam-ale kiedys książke napisze o tym i owym.
Natomiast w Polsce prędzej Ci ktoś da kase żebyś broń Boże nic nie naklejał na Lade niż za naklejki-wierz mi.
  
 
Prace w toku. Ale już bliżej niż dalej..








  
 
A a propos oklejania , to chyba raczej domaluje kilka pasków i tyle , wcześniej czy później i tak mnie czeka malowanie całości a na tą chwilę niema takiej potrzeby.
Ma być mniej więcej tak


Albo zostanie tak .(paski z Photoshopa)



[ wiadomość edytowana przez: 77rally dnia 2014-07-01 14:38:08 ]
  
 
Молодцы Питер, просто закончить переделывать автомобиль, и прийти к Wieluń
  
 
Niestety nie tym razem. Jutro dopiero nituje poszerzenia (maski pomalowałem jednak w kolor nadwozia , zostało jeszcze ozdobić je paskami ), założyłem termostat i nową chłodnice ze starych czasów (może nie będzie kipieć ) i jeśli się nic nie zepsuło od stania to w niedziele na ARS Gaszowice. Foty zapodam niebawem bo jakoś tak zawsze mam daleko do aparatu jak coś robię a z telefonu nie mam jak ściągnąć
  
 
Druga impreza i juz urwał :/





[ wiadomość edytowana przez: 77rally dnia 2014-08-04 10:43:09 ]

[ wiadomość edytowana przez: 77rally dnia 2014-08-04 10:46:26 ]
  
 
Zajebiste foty!! Masz może je w nieco lepszej jakości?? Chciałbym wstawić je na stronę naszą niech każdy podziwia jak Łady potrafią walczyć
  
 
Jak urwałeś ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3