2107 77rally - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
piękna sprawa szkoda że razem nie pojechaliścmy
na placyku gdyby puścili nas jeden po drugim wyglądało by jak rajd na dochodzenie
  
 
Cytat:
2013-05-03 07:48:51, 77rally pisze:
Lada po założeniu staba od Bartka. Oczywiście nie obyło się bez małych modyfikacji mocowań 28.04.13 ARS Rybnik [ wiadomość edytowana przez: 77rally dnia 2013-05-03 07:51:03 ]



No Panie chylę czoła, ogarniasz tę LADAcznice,
  
 
Nie obyło się bez przygód technicznych. Jak wiadomo Łada to taka bestia ze zawsze się da zrobić jakiś patent , ale o tym w wkrótce.
28 Kryterium Kamionki 12.05.13



[ wiadomość edytowana przez: 77rally dnia 2013-05-14 15:09:31 ]
  
 
Opony plastykowe chyba,bo z mocy sie tak nie stawiało bokiem...
  
 
tak i pokryte warstwą oleju.

trochę techniki, wilgotna nawierzchnia i nawet 100 konnym silnikiem da się ślizgać niczym bmw m3, najważniejszy jest kierowca
  
 

faktycznie opona słabo trzyma, ma tez za wysoki profil (chyba az pełnowymiarowa), i trzecie, nie wiadomo jak z ciśnienie.
  
 
ja bym to określił tak,
każda jednostka RWD jest nadsterowna, im więcej kucy pod maską tym efekt ten się pogłębia, innną kwestią jest zawieszenie i opona, ale tu o wynikach przesądza kunszt panowania nad tylną osią swoją droga wydaje mi sie że 77rally brał udział w dodatkowej eliminacji dla pojazdów RWD a mianowicie zabijanie much bocznymi szybami
  
 
Dla mnie taki styl jazdy jest super. Może na zawodach to pase, ale dla mnie bomba. Chciał bym tak umieć panować nad dupą. Ostatnia moja jazda bokiem skończyła się na wyrwanym małym drzewie i ogromnym kokonem z trawy na wale napędowym.
  
 

niewątpliwie widzom taki styl jazdy się podoba - po to idą na trasy aby oglądać poślizgi
a co do kręcenia kierownicą i operowania gazem idzie to kierowcy rewelacyjnie.

ps. aż mi się zachciał tak polatać... przypominają się szalone, młodzieńcze lata w pierwszych maluchach
  
 
Oto felerny kawałek ślizgu, złowiony wczoraj w misce oraz super tuning patent dzięki któremu udało się wystartować. (+ 5 koni za kolor . Jeśli chodzi o trasę to było dokładnie tak tak jak napisał Rafał 125, było na maxa ślisko i pojechałem jak piz...a, przez co zbili nas po 15-20 sekund na podjeździe a nie musieli.


  
 


zrób sobie to:
http://www.drive2.ru/users/werwolf-dvs/blog/237316/

+ zastosuj to:
http://tuningsport.ru/market/natyazhitel-czepi-avtomaticheskij-pilot-2101-2107-p-204.html

a jeszcze lepiej ten zestaw:
http://tuningsport.ru/market/komplekt-detalej-dlya-remonta-privoda-sport-dlya-dvigatelej-2103-2106-2121-modifikaczij%29-p-189.html
  
 
Cytat:
2013-05-25 10:19:44, bartixr pisze:
zrób sobie to: http://www.drive2.ru/users/werwolf-dvs/blog/237316/


Na pierwszym rysunku po lewej stronie na dole ucięło wymiar do środka otworu ale myślę że jakoś się go wykreśli
  
 
Wg mnie chyba 46,5 będzie jeżeli rysownik nie zachowywał proporcji

  
 
Cytat:
2013-05-27 08:18:25, 77rally pisze:
Wg mnie chyba 46,5 będzie jeżeli rysownik nie zachowywał proporcji



nie zachował bo jak popatrzysz na filmie 3:31 na ten przykład to widać że zębatka jest centralnie na środku wycięcia
  
 
Piotrek, takie coś znalazłem jeszcze

www.vazclub.com/niva/2121-2131/tyuning/dvigatelya/shesterenchatii-bashmak-natyazhitelya.html


[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2013-06-14 19:09:45 ]
  
 
Jak zwykle w temacie długo cisza , części od Bartka dalej oczekują na montaż, więc wrzucam
Filmik żeby nie było że łada tylko gnije w garażu

[ wiadomość edytowana przez: 77rally dnia 2013-11-14 12:20:06 ]
  
 
przecież ona gnije w garażu sam wielokrotnie widziałem
a na rajdzie pięknie szalałeś, prawie jak Kuna w kurniku
te filmiki z RRV tak na marginesie coraz gorsze jakościowo się wydaja liczyłem że zobaczę na filmiku gdzie przywaliłeś kołem
  
 
no dobratrochę podgniła ale jezdzi.

1 Fregata Trophy 1 m-ce w klasie KDL, FSO poniosło sromotną klęskę


Pod koniec 2 przejazdu rozelciał się docisk ale po popuszczeniu troszke na wysprzęgliniku dotrzymał do końca imprezy. Na lawete już nie dała rady wjechać o własnych siłach.
A propos zgnilizny to właśnie się za nią biorę mam nadzieje że się nie rozgrzebie z tym na długo i nie skończe jak morphio za pół roku . A nowe wdzianko juz czeka.

Ostatnimi czasy zmieniły się sprężyny -20 żółte z ts.ru i torsen zamiast elektroszpery

[ wiadomość edytowana przez: 77rally dnia 2014-03-31 23:52:06 ]
  
 
31 Kryterium Kamionki -niestety dopiero 2 m-ce w klasie KDL a raczej open-historycznej, bo dorzucili nam dwa golfy do klasy z czego jeden z silnikiem VR6. Klasa tym razem dopisała a dwie sztuki z FSO dozbroiło się w 160 konne silniki z MG tak więc mam nadzieje że na następnych zawodach pojawi się jeszcze jakaś lada bo ja z moim motorem moge nie dać rady









[ wiadomość edytowana przez: 77rally dnia 2014-05-15 13:50:56 ]
  
 
Pięknie panie Piotrze Łada się prezentuje na 15"kach
a co do wsparcia to myślę że bliżej niż dalej
gratuluje sukcesu