Obszycie foteli Mk7 jaka cena mniej wiecej??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam was w ta piekną i zarazem brzydką niedziele(brzydka bo do pracy musze isc) mam jednak do was takie pytanie ile kosztuje obszycie foteli na biało??(2[przednich foteli o tyle nie mówimy) i gdzie taką inwestycje mozna zrobic?? czy w kujawsko pomorskim jest zakład co sie czyms takim zajmuje?? acha no i czy ma znaczenie ze mam jeden elektryczny fotel ?? (fotel od kierowcy)

za wszelkie info dzieki
  
 
obszycie na biało czym? skórą? skórą eko? alcantarą?
sprecyzuj dokładnie o co kaman. ja miałem podobną wizję w moim essie, jest kilka firm w bydzi co obszywa...u mnie plan był skórka eco+ alcantara...ceny co zakład to inne od 2tys do 5tys nawet...to były ceny za komplet siedzeń+boczki
  
 
Jak na moje to jaki sens obszywać tylko 2 same fotele ?

jak obszywać serię to wolał bym wymienić na inne (recaro itp) a dopiero później bawić się w obszywanie.........
  
 
oooooo ceny drogie........chodzi mi o biały materiał ale nie skóre takie jak miał Ron z Szybkich i Wsciekłych w swoim Eclipse(materiał o nim mówie)

pewnie sam popróbuje sie pobawic w szycie
  
 
Może TU zapytaj .
  
 
Jak robisz w firmie to faktycznie przygotuj się na wydatek rzędu od tysiaka w górę (w mojej okolicy) za welur lub ekoskórę. Za skórę 2 kafla to raczej minimum.

No chyba że poszukasz i dobrze trafisz. Ja dostałem namiary na dobrego tapicera i w swoim Essie obszyłem całe wnętrze jasnobeżową ekoskórą za 450zl.

Wygląda to tak jak w moim temacie na drugiej stronie tego działu (ostatnie fotki).

Może się skusisz .

[ wiadomość edytowana przez: PlesniaK dnia 2009-08-03 16:01:42 ]