[piter771] Powrót do forda - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oj i nie potrzebana dyskusja... poprostu kupiłem diesla i nie żałuje... wiadomka ze trzeba dbać jak i o każde autko jeżeli chodzi o gaz jest to spory wydatek ( założenie)
  
 
Cytat:
2009-08-03 14:53:51, PUNIU pisze:
to niech sie kolega pochwali ile kosztuje go 100km tym klekotem bo ja uwazam ze benzynka z gazem bedzie jakies 10zl taniej



np u mnie ok 23-24zł/100km w mondku raczej nie więcej.......... a jak już to niewiele.........

to ja rozumiem że Ty wydajesz 15zł/100km na gaz......... to ile pali Ci auto ? 8l gazu ?? extra, to benzyny pewnie z 6l spali

Zależy ile kto jeździ ale jak mam zaoszczędzić 4zł/100km to ja dziękuję za bawienie się w gaz (nie wnikam w to czy szkodzi czy nie autku), tym bardziej, że od takiego auta nie wypada zakładać instalki za 1500zł

ale co kto lubi
  
 
jak miałem dwa diesle to kupując kolejne auto patrzyłem tylko nadiesle. Tak już jest ale że cabrio mk6 nie ma w td to wziołem benz i od razu gaz.
50km do pracy swoje robi, dwa razy mi się wrócił.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2009-08-03 20:22:32, Kleszczak pisze:
jak miałem dwa diesle to kupując kolejne auto patrzyłem tylko nadiesle. Tak już jest ale że cabrio mk6 nie ma w td to wziołem benz i od razu gaz. 50km do pracy swoje robi, dwa razy mi się wrócił.



Ja kiedyś zagazowałem opla,,, i też nie miałem łatwo a to sie przewód gazowy zapchał a jak już mi sie zwrócił montaż to sie okazało że na paliwie już nie chciał jezdzić... w końcu sprzedałem i kupiłem coś innego
  
 
całkowicie rozumiem zakup kolejnego desla, to normalne. W fordzie wiedziałem że będą problemy z najtańszym gazem i od razu kupiłem 2 gen.sekwencję.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach