[stafcio] MK4 RS Turbo przywracanie do życia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kurde coś nie tak....jak ja go mogłem odgrzebać skoro był na pierwszej stronie forum widoczny...hmmm
  
 
Super nic dodać, nic ująć
  
 
Cytat:
2012-03-07 23:00:53, Jarcio81 pisze:
kurde coś nie tak....jak ja go mogłem odgrzebać skoro był na pierwszej stronie forum widoczny...hmmm

a bo był taki jeden który go odkopał i jeszcze szybciej My zakopaliśmy. Wpiąłeś się w czasoprzestrzeń po prostu.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
jeszcze tu wroce.

stafcio dzialasz cos jeszcze?
pozdrowionka

Cytat:
2012-03-07 21:07:11, Jarcio81 pisze:
super projekt, kibicuje z całych sił...było kilka kozacznych mk4 (szafa, damian) ale teraz długo cisza więc chętnie czytać będę co tutaj się dzieje




[ wiadomość edytowana przez: s_damian dnia 2012-03-12 21:02:37 ]
  
 


tak, kotlet został odgrzebany.
auto cały czas jest u mnie i cały czas nad nim pracuje.
poniewaz uklad wtryskowy mfi jest do d.. zamontowalem efi z fiesty rsturbo. niestety ma mobecnie problem z brakiem iskry oraz brakiem sygnaly do wtryskow.
cala wiazke sprawdzilem dwa razy i nie mam juz pomyslow. komputery mam dwa ofac i ofab. podmiana nie pomaga.
dzisiaj jeszcze zmienie czujnik polozenia walu korbowego. jak to nie pomoze to juz kaplica.

moze macie jakies propozycje co sprawdzic?
pzdr
  
 
Pewnie już to widziałeś ale jeśli nie to może pomóc: Klik

Wiązkę masz z XR3i MK4 czy coś innego kombinowałeś?
  
 
Cytat:
2012-04-30 13:34:09, tevenet pisze:
Pewnie już to widziałeś ale jeśli nie to może pomóc: Klik Wiązkę masz z XR3i MK4 czy coś innego kombinowałeś?



ten link to znam na pamięć
wiązkę mam z xr3i mk4