Wątek o tuningu II

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z tego co widze to stronka wiejskiego tuningu podjechala nawet niektorych uzytkownikow FSO Autoklubu . JAk np Jednego poldka i Df-a . Bo stronke prowadzi zapewne jakis mamin synek ktory samochodu nie ma a jesli ma to jakiegos 126 p z kilogramami szpachli i tasmy , zreszta sami sprawdzcie do czego on sie czepia co do niektorych autek .

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-11-29 01:07:43 ]
[ powód edycji: tytuł ]
  
 
Wiemy o tym, pisaliśmy już nie raz na forum - takich "ludzi" a raczej dupków trzeba zlewać i sie nie przejmowac, im jedynie chodzi o rozgłos to są tzw. TROLLE

btw. ciekawe czy zdjecia mojego poldka "w chromie" też tam są - chyba bedę im musiał wysłać
  
 
Dokładnie ta strona to totalne nieporozumienie. Z autorem należało by zrobić porządek. Myślę, że jakby kilka osób, których auta znalazły się na tej dziadoskiej stronie znało adres tego palanta, ktory ją tworzy to strona praktycznie zniknęła by z sieci
praktycznie od razu. Wogóle po co ten koleś stworzył taką stronę? Mało miał wrogów to jeszcze tworzy sobie kolejnych. W końcu ktoś dociekliwy dowie się gdzie mieszka, a wtedy parę osób może złożyć mu wizytę...
  
 
Powód jest prosty: dużo wolnego czasu i brak inteligencji.
  
 
Cytat:
2003-08-07 22:50:31, GDA pisze:

btw. ciekawe czy zdjecia mojego poldka "w chromie" też tam są - chyba bedę im musiał wysłać




niema bo trzymam oko na pulsie (stronie)
  
 
mnie osobiscie ta strona nie przeszkadza. nie widze w tym nic zdroznego czy uwlaczajacego. podejrzewam, ze gdyby strona nazywala sie radykalny tuning albo tuning tuningu, nie staloby sie nic. kazdy orze jak moze wedlug parametrow inteligencji. a swoja droga, niektorzy tak upiekszaja swoje auta, dobieraja kolorystyke przeczaca wszelkim kanonom dobrego smaku. ale to ich auta i ich sprawa.
  
 
Wdług mnie tą strone trzeba potraktowac z dystansem - przyjąć, że koleś to burak i nie zwracać uwagi na podpisy pod zdjęciami. Wtedy pozostanie nam tylko przegląd stuningowanych samochodów polskich zebranych w jednym miejscu. Każdy z nas ma swój rozum i jest w stanie ocenić czy mu się dane auto podoba czy nie.
  
 
W całej rozciągłości zgadzam się z przedmówcą, a niektóre z tych aut to rzeczywiście koszmar.
  
 
no cóż moge powiedzieć jako jedna z gwiazd WIEJSKIEGO TUNINGU.Tak szczerze to mnie to leje.Niech sobie koles wstawia fotki mojego auta.Faktem jest,ze gdybym go poznał osobiscie to by mógł mieć kłopoty z ustawieniem zbieżnosci swoich nóg.Ale poza tym wszystko jest pieknie
  
 
autko gt raczej nie powinno znalezc sie na tej stronie. nie widze sensu.
  
 
Panowie podajcie link do tej strony bo albo oślepłem albo upał mi tak dokucza.
  
 
WIEJSKI TUNING
  
 
Cytat:
2003-08-08 12:22:06, pagan pisze:
autko gt raczej nie powinno znalezc sie na tej stronie. nie widze sensu.



A jednak jest zdjęcie autka GT , na tej (pojebanej stronie).
  
 
jest i moje i VOYa i Patryka z PTK.Tak szczerze to Patryka poldek byl pierwszym POLONEZEM na tej piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip* stronie



* - &*^&^$%^$%*^*%&^%&*&(*&*&^^$%%#$##
  
 
Gość jest letko w........cy ale myślę sobie, że on jest po prostu zazdrosny, też chciałby jadąc ulicą żeby się ludzie oglądali i to nie tylko z powodu ładnego roweru na którym zapewne jeździ.

Niektóre z tych auto to naprawdę swego rodzaju dzieła sztuki wic nie ma się czym przejmować!!
  
 
A ja już poraz kolejny będę "nieco" kontrowersyjny w tym temacie i nie powiem wprawdzie,że zgadzam się z autorami strony w doborze autek,lecz sama idea strony jest przecież ciekawa.Przyznaję,że niektóre zdjęcia są tam "nie na miejscu",gdyż moim skromnym zdaniem prezentują bardzo ładnie przerobione "bolidy".Lecz większość tych fotek przyprawia mnie o salwy śmiechu!Osobiście uwielbiam "podziwiać" niekończącą się wenę naszych "tuningowych"mistrzów.Także nie bulwersujcie się tak - każdy ma swój gust i nikogo nie powinniśmy wyzywać od najgorszych,tylko dlatego,że nie podoba mu się nasze auto.Takie stawianie sprawy jeszcze "dolewa oliwy do ognia" i nie stawia klubu w dobrym świetle.Troszkę tolerancji i poczucia humoru drodzy klubowicze!Abstrahuję tu oczywiście od spraw praw autorskich itd.,bo to zupełnie inna kwestia.Jednak zauważcie,że nikt z nas nie oburza się gdy zdjęcie jego autka trafi na inną stronę,gdzie bedzie ujęte w pozytywnym swietle...Osobiście nie oburzałbym się gdyby moje auto trafiło na stronkę Wieś Tuning.Wystarczy umieć się pośmiać(również z siebie)i spojrzeć na to z "przymróżeniem oka".
Cała ta dyskusja o zawartości omawianej stronki,w tym również moja pisanina ,potęguje tylko popularność wymienionej,a chyba nie o to Wam chodzi,prawda?
Z góry zaznaczam,że nie "maczam palców" w tworzeniu owej stronki,co już pewien kolega mi zarzucał... Pozdrawiam serdecznie,uśmiechu życząc
  
 
Moim zdaniem nalezalo by mu zlozyc wizyte hehe
  
 
Czasem te samochody rzeczywiście wyglądają wieśniacko, ale można też sporo pomysłów wykorzystać w swoim Poldim.
  
 
dajcie spokoj z ta strona. to jest niegrozne. i jakie prawa autorskie, bez przesady. nie mam cierpliwosci i czasu ogladac wszystkiego co tam jest. to jest tak: jak chce sie posmiac i potem podkurwic w nocy jadac samochodem, to wlaczam radio maryja. mysle, ze jest to analogiczne z wiejskim tuningiem. jest radio maryja, ale nikt mnie nie zmusza do sluchania go. i do tej pory jest ok. mimo, ze moj poglad na sprawy moralno-etyczno-duchowe jest diametralnie rozny. leje na to. sa wazniejsze sprawy, np. nie roztrzaskac auta przed zlotem
  
 
I tu Pagan poraz kolejny utwierdzasz mnie w przekonaniu swoją skromną wypowiedzią iż piwka na zlocie się napić trzeba Innemi słowy - kolega zawarł w kilku słowach to o czym ględziłem w mej wypowiedzi...Dzięki