Przekładka licznika zmk7 do mk6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam pytanie czy ktos to robił ponieważ licznik z mk6 ma jedną kostke a mk7 ma dwie za wszelkie informacje zgóry dziękuje ipozdrawiam dodam ze to pilne

[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2009-08-21 09:28:48 ]
  
 
Cytat:
2009-08-20 22:36:37, zsmarti pisze:
witam mam pytanie czy ktos to robił ponieważ licznik z mk6 ma jedną kostke a mk7 ma dwie za wszelkie informacje zgóry dzienkuje ipozdrawiam dodam ze to pilne



bedzie ciezko

1. wtyczki o ktorych wspomniales

2. inny ksztalt zegara niz MK6.

jak by co mam zegary z obrotkiem od mk5 beda pasowac.
  
 
dzięki kolego ale ja wszystko przekładam łącznie z deską ale dzięki


[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2009-08-21 09:29:22 ]
  
 
"szukajcie, a znajdziecie". Pokonać wtyczki jest wcale nie tak trudno, trzeba poprostu rzokminić który kabelek jest od czego, lub też znależc to w internecie, polecam forum fordclubpolska.pl

Ogólnie Ci napisze ze jest to wykonalne, podejrzewam ze wcale nie takie trudne. Do pokonania kształt obudowu zegarów (bo mocnowanie pewnie te samo) no i te wtyczki, z którymi uczeń pierwszej klasy technikum elektrycznego sobie poradzi
  
 
Cytat:
2009-08-20 22:36:37, zsmarti pisze:
zgóry dzienkuje




Cytat:
2009-08-20 23:34:33, zsmarti pisze:
dzienki kolego ale ja wszystko przekładam łącznie z deską ale dzienki




Ojj już im tak nie dziękuj, oni Ci tylko pomogli



EOT
  
 
Cytat:
2009-08-20 23:45:42, cashy pisze:
"szukajcie, a znajdziecie". Pokonać wtyczki jest wcale nie tak trudno, trzeba poprostu rzokminić który kabelek jest od czego, lub też znależc to w internecie, polecam forum fordclubpolska.pl Ogólnie Ci napisze ze jest to wykonalne, podejrzewam ze wcale nie takie trudne. Do pokonania kształt obudowu zegarów (bo mocnowanie pewnie te samo) no i te wtyczki, z którymi uczeń pierwszej klasy technikum elektrycznego sobie poradzi



jesli to takie proste (elektryka) to czemu wiekszosc płacze z tekstem -czy zna ktos moze dobrego ele.

o ile pamietam to wiekszosc słuzyła pomocy a tu widze wytykanie błedów bo akurat one sa w tym poscie najwazniejsze ,moze tak co niektórzy palna sie w głowe i pomysla za nim beda szydzic co
  
 
Cytat:
2009-08-20 23:45:42, cashy pisze:
"szukajcie, a znajdziecie". Pokonać wtyczki jest wcale nie tak trudno, trzeba poprostu rzokminić który kabelek jest od czego, lub też znależc to w internecie, polecam forum fordclubpolska.pl Ogólnie Ci napisze ze jest to wykonalne, podejrzewam ze wcale nie takie trudne. Do pokonania kształt obudowu zegarów (bo mocnowanie pewnie te samo) no i te wtyczki, z którymi uczeń pierwszej klasy technikum elektrycznego sobie poradzi



Chciałbym zobaczyć jak ty sobie radzisz z takimi wtyczkami. Może nie jest to robota skomplikowana dla ciebie, ale większość z nas ma takie problemy z którymi uczeń pierwszej klasy technikum elektrycznego sobie poradzi. Jest to robota długa i w miarę skomplikowana i mało który elektryk chce się temu podjąć.

Luksas, a tobie to się nudzi... dobrze, że chociaż ty korzystasz z firefoxa