SPOT W POZNANIU 29-08-2003 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
No mam takie info. Ronaldo wysłał mi na priv że będzie, więc jak ktoś z Polski chce na żywo zobaczyc Poldka z 2.0 ze sierry to zapraszamy


Mam prosbe o kilka fotek komory silnikowej. Numer nadwozia juz mam

Milego spotu
Pozdrowka
Adamus
  
 
He He!
Witajcie!
Jestem, ciekaw dlaczego, wszyscy gadaja o moim Poldim, jak mnie niema?

Cytat:
to może być wyzwanie dla Ronaldo i jego 2.0


Ciekaw jestem, co to moze byc..., ja niestety nie moge przemeczac mojego bolidu
No ale, zobaczymy...
Ktos, chcial zdjecia? To zapraszam, do sciagania: Zdjecia
  
 
Cytat:
2003-08-27 19:45:18, Ronaldo pisze:
(...)
ja niestety nie moge przemeczac mojego bolidu
No ale, zobaczymy...
(...)



no właśnie - nie można przemęczać bolidów...

pozdrawiam
Bartek
  
 
Cytat:
no właśnie - nie można przemęczać bolidów...

pozdrawiam
Bartek


No i odezwał się mój braciszek a miała być niespodzianka dla kolegi Ronaldo
  
 
Cytat:
ja niestety nie moge przemeczac mojego bolidu



Ta a świstak siedzi bo sreberka były kradzione. Jakoś co zlot praktycznie sie tniemy, ale ja tym razem odpadam z jakichkolwiek wyścigów.
  
 
Wiadomość od Skowrona..też bedzie...
  
 
Choć baner jest i info o spotkaniu również, to może ktoś sie jeszcze dopisze.... Po raz ostani odświerzam....
  
 
Chciałbym przyjechać ale coś ostatnio pożarłem się z moją dziewczyną...
Oli, pogadamy jak przyjade do ciebie...
  
 
Zlocik uważam za jak najbardziej udany. Relacje mam nadzieje ze przygotuje ktoś inny, a tam dowiecie sie wszystkiego. Dzięki wszystkim co byli na zlocie. Acha zapomniałem zaczął się o 18 a skończył sie o 20.30 wieć uważam że dość dobrze się udało. Autek było łącznie 11 a w największym skupisku 10 w tym 7 Polonezów: 3xCaro (MAJCHAL, Skowron, i kolega Oliego ze Srody), Caro+(ja czyli Mebig) Atu+(FTomay), Akwarium(OLI), przejściówka -2.0 Ford(Ronaldo), jeden DF(kolega Ronalda) i 2 Ople(brat Kroolika i jego kolega) a na początku jeszcze Seicento(kolega Ronalda). Więc trochę autek było. Szkoda ze nikt z PTK nie zawitał i że nieobecni byli Formula, Wala i Granturismo, wtedy byłby komplet z pełnoprawnych klubowiczów z Poznania. Ale czóż, może następnym razem. I mam nadzieje ze nstępnym razem będzie nas wiecej.

[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2003-08-29 21:07:18 ]
  
 
Ja właśnie wróciłem do domu...
Też myślę że zlot był udany, czekam na fotki, he he...okularnik, to jest TO
  
 
Fotki jak najbardziej będą, bo Kroolik i jego brat mieli cyfraka.
Zjechało się kupa ludzi, pogadali, pooglądali, spalili faję i było gites. Tym co nie byli w Wawie sprzedałem kilka opowieści i już na następnym na pewno będą
Zlocik klasa, a w relację wkopię Oliego, bo spisał kto był, a ja nie będę wymyślał.
  
 
Witam!
Zdjęcia są gotowe czekają tylko komu mam je wysłać?
Na jakiego maila?
Przygotowałem w rozdzielczości 640x480 w razie czego konkrety mogę póżniej wysłać większe!
Poza tym było naprawdę super nawet właściciele Opli byli zadowoleni z ciepłego przyjęcia
  
 
Foty wyślij do prezesa
  
 
Któremu prezesowi
Chciałeem wysłać Majchalowi ale on nie ma maila w profilu więc wysyłam do Gda
  
 
Cytat:
2003-08-30 16:33:58, Kroolik pisze:
Któremu prezesowi
Chciałeem wysłać Majchalowi ale on nie ma maila w profilu więc wysyłam do Gda


"Prezes" GDA zajmuje sie stroną klubową - takze dobrze zrobiłeś
  
 
No to fajowo, GDA kiedy będą na stonce?
  
 
Cytat:
Chciałeem wysłać Majchalowi ale on nie ma maila w profilu więc wysyłam do Gda



Jak nie mam???? Zobacz dokładnie!
  
 
Cytat:
2003-08-30 23:41:46, MAJCHAL pisze:
Jak nie mam???? Zobacz dokładnie!


Mozesz nie mieć maila widocznego przez Kroolika - jeżeli zaznaczyłeś opcje "widoczny tylko dla członków klubu"

Mebig - na stronie bedą łacznie z relacją, a tą ma napisać OLI_F50 takze pewnie w poniedziałek
  
 
GDA dobrze mówi! Ja nie widze twojego maila
No ale i tak sprawa już załatwiona czekamy na pełną relacje ciekawe co OLI_FSO wymyśli?

P S Co mnie bardzo ucieszyło otrzymałem klubową koszulkę którą przywiózł mi ze zlotu ogólnopolskiego Majchal
  
 
Cytat:
2003-08-31 09:35:29, GDA pisze:
Mebig - na stronie bedą łacznie z relacją, a tą ma napisać OLI_F50 takze pewnie w poniedziałek



Hihihi...jasne ze w poniedziałek...a jak najlepiej rozpocząć tydzień??
Ale do rzeczy... Czas na kilka słów ode mnie...
Nastał dzień 29 sierpnia więc wybrałem się do Poznania na spocik regionalny... Razem ze mną wybrał się swoim Polonezem kolega Paweł Zimiński z dwoma kolegami Patrykiem i Pawłem. Niestety, mieli ze mną jechać swoimi Poldkami Krzysiek „Pechol” oraz Artur_COBRA, jednak musieli zrezygnować z ważnych powodów...
Na miejsce spotkania dotarliśmy z opóźnieniem , gdyż remontowana jest nawierzchnia na początku wjazdu do Poznania i czynny był tylko jeden pas oraz mimo stosunkowo późnej pory ruch w Poznaniu był spory... Jednak przedarliśmy się przez te korki i dotarliśmy na miejsce spotkania. Noooo.....w końcu troszkę się więcej ludzi stawiło...
Po przywitaniu się z obecnymi przybyłymi na spotkanie , powspominaliśmy sobie o minionym V Zlocie FSO AK w W-wie a także o artykule w Auto Świecie oraz pooglądaliśmy zdjęcia zrobione przez Majchala...... EEEhhhhh...to były dni... W międzyczasie prowadziliśmy wymianę zdań, spostrzeżeń z przybyłymi gośćmi z Klubu Opla , Bartkiem_PN i Krzyśkiem „CZAKI” (chyba tak się pisze „CHUCKI”, którzy przyjechali Kadettami z ostatniej wersji tylnonapedowej, przy czym Batrek_PN wstawił silnik od Opla Rekorda 2,0 co bardzo mi się spodobało, gdyż pod maską tego Opelka było tyle miejsca, że można by się pokusić o wstawienie silnika V6 , natomiast Krzysiek miał standard 1,2. Chętni zajrzeli pod maskę Poloneza 2,0-Ford Ronaldo i dowiedzieli się tego ... czego nie wiedzieli.... hihihihi
Potem postanowiliśmy jakoś udokumentować nasze spotkanie na zdjęciach przy pomocy aparatu Bartka_PN... Po zrobieniu kilku fotek , na spocik zawitał jedyny Fiat 125p (z dwoma Marcinami na pokładzie), gdyż na spotkaniu pojawiły się , nie licząc Opli Kadettów, same Polonezy...
Nasze rozmowy, dyskusje o tym i owym trwały chyba rekordowo dłuuuuugoooo jak na spotkanie bo nastał już zmierzch i zrobiło się ciemno... Spot zakończył się o ok. 20,35 i uzgodniliśmy , że następne spotkania wrócą do poprzedniej godziny , czyli o 12,00 w ostatnią niedziele każdego miesiąca. Pożegnaliśmy się i rozjechaliśmy się do domów... ja ponownie, choć Majchal również, przez ulice będące w remontach...jechaliśmy w tym samym kierunku...
I tak się zakończył niezły spocik, gdyż frekwencja aut, a szczególnie uczestników dopisała...
A więc , na spocie było nas 17 –u :
1.Mebig
2.Majchal
3.Ftomay z Różą
4.Skowron
5.OLI_F50
6.Ronaldo
7.Paweł Zimiński – z kolegami Patrykiem i Pawłem
8.Kroolik
9.Maciej „Dugi” ze siostrą
10.Marcin S. z Marcinem W. – Polski Fiat 125p
11.Bartek_PN – Opel Klub Polska – 4-drzw. Opel Kadett (chyba ) B 2,0 l
12.Krzysiek „Chucki” Opel Klub Polska – 2-drzw. Opel Kadett (chyba ) B1,2 l
To do następnego razu...tym razem w niedziele...