SPOT W POZNANIU 29-08-2003 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
relacja pierwszorzędna...

drobne sprostowanko - ja i Czaki przybujaliśmy się Kadett'ami C - jak pisał OLI - ostatnie tylno-napędowe Kadett'y

pozdrawiam
Bartek


PS prawdopodobnie jutro poczynimy z bratem (Kroolik) zakup Fiata 125 z roku 74 (jeśli dobrze pamiętam - w każdym razie klasyk) - braciszek na pewno nei omieszka pochwalić się jak tylko transakcja dojdzi do skutku...
  
 
Cytat:
PS prawdopodobnie jutro poczynimy z bratem (Kroolik) zakup Fiata 125 z roku 74 (jeśli dobrze pamiętam - w każdym razie klasyk) - braciszek na pewno nei omieszka pochwalić się jak tylko transakcja dojdzi do skutku...


I tyle z niespodzianki ja nie wiem kto go tak wychował
  
 
Cytat:
"BYĆ MĘŻCZYZNĄ ZNACZY MIEĆ WAŁ A NIE PRZEGUB..."
motto by Yannosick

Gdyby Bóg popierał przedni napęd - chodzilibyśmy na rękach



Bomba teksty. Pozwolisz że sobie zapozyczę jeden z nich?
  
 
Cytat:
2003-09-01 17:47:32, MAJCHAL pisze:
(...)
Pozwolisz że sobie zapozyczę jeden z nich?



ależ proszę bardzo... który wolisz...

pozdr
Bartek
  
 
Jeśli takiś chętny to biorę obydwa
  
 
Oj Majchal nieładnie teraz to spoufalasz się z Bartkiem_PN a jeszcze w piątek chciałeś wysłać jego autko do Swarzędza (dla niewtajemniczonych miejsce złomowania samochodów)
  
 
Relacja pojawiła sie na stronie ZAPRASZAM
  
 
Cytat:
Oj Majchal nieładnie teraz to spoufalasz się z Bartkiem_PN a jeszcze w piątek chciałeś wysłać jego autko do Swarzędza (dla niewtajemniczonych miejsce złomowania samochodów)


O mój Boże, taki już jestem
Żeby się nie czuł zbyt dobrze na pierwszym spotkaniu to trzeba było mu dokuczyć . Myślę jednak że to mój w Swarzędzu wcześniej wyląduje niż jego Ale cicho sza, może się nie zorientuje i będzie się bał
  
 
Teraz "widzę" czego nie ''widziałem" przez moje spóźnienie....gorącej dyskusji nt Opla kadetta model C....
  
 
Heh, gdyby nie moja podpora wału, to nie zakończyło by się na dyskusji
Szkoda, może następnym razem...