[MKVII] Włącznik krańcowy tylnych drzwi. Jak podłączyć?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie chcialbym zamontowac u siebie w tylnych slupkach te wlaczniki ze jak otworze tylne drzwi sie zapali lampka podsufitka.... widzialem ze w tylnych slupkach dziury juz sa zakryte taka naklejka ale zastanawia mnie jedno któredy i skad pociagnac kable?? prosze o jakies lopatologiczne wytlumaczenie bo jestem noga w elektryce


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-01-07 12:45:09 ]
[ powód edycji: Dostosowanie tytułu do nowego regulaminu. ]
  
 
W oryginale lewe drzwi są wpiete w skrzynke.
Prawe przednie prawe tylne i lewe tylne są podłaczone pod krancówke przednią prawą więc troszke kabla krancówki i masz zapalajacą sie lampke gy otworzysz tylne drzwi.
Otwory pod tylne krancówki zaklejone są taśma w kolorze autka , a pod nia dziury pod krancówke i wkreta mocujęcego.
  
 
Cytat:
2009-08-31 11:18:42, jocker9003 pisze:
jak w temacie chcialbym zamontowac u siebie w tylnych slupkach te wlaczniki ze jak otworze tylne drzwi sie zapali lampka podsufitka.... widzialem ze w tylnych slupkach dziury juz sa zakryte taka naklejka ale zastanawia mnie jedno któredy i skad pociagnac kable?? prosze o jakies lopatologiczne wytlumaczenie bo jestem noga w elektryce


Poszukaj pod bocznymi plastikami. U mnie w MKV były przewody do tylnych krańcówek schowane pod bocznymi plastikami. Wystarczyło tylko przykręcić krańcówki i założyć przewody.
Chyba, że masz wersję płońską ( kompletny golas) to przewodów nie będzie
  
 
Cytat:
2009-08-31 14:19:11, zagore1 pisze:
Poszukaj pod bocznymi plastikami. U mnie w MKV były przewody do tylnych krańcówek schowane pod bocznymi plastikami. Wystarczyło tylko przykręcić krańcówki i założyć przewody. Chyba, że masz wersję płońską ( kompletny golas) to przewodów nie będzie



do tylnych krancowek ja mam kabelek pod tunelem srodkowym

to tak gdybys nie znalazl w bocznych plastikach
  
 
Odświeżę temat.

Chciałbym u siebie podłączyć krańcówki z tyłu. Tylko nie wiem w których miejscach jest ta zaklejona dziurka pod nią. Znalazłem takie zdjęcie w sieci:

Ktoś mógł by mi zaznaczyć w kółku, wskazać strzałką itp. miejsce gdzie takowa powinna się znajdować?

Powiedzcie mi proszę jak podłączyć te krańcówki? Wystarczy od nich kabel minusowy wpiąć pod kabel z przedniej prawej krańcówki, czy trzeba coś jeszcze podłączać?

Z góry dzięki za pomoc
  
 
Witam

Niestety na tym zdjęciu nie można zaznaczyć dokładnie gdzie są te zaklejone otwory, ale przyjrzyj się dobrze słupkowi na wysokości jak jest krańcówka z przodu. Na pewno dojrzysz okrągłą naklejkę w kolorze lakieru, albo wrzuć zdjęcie słupka od podłogi do szyby to ci zaznaczę. Co do podłączenia to nic trudnego przetnij kabel od prawej krańcówki podłącz pod niego przewód pociągnij do tyłu, następnie rozgałęź znowu na dwa przewody i popodłączaj krańcówki. Jak masz jakieś pytanie pisz na priv pomogę bo sam ostanio zakładałem
  
 
da sie.
hmm jak nie zapomne moge foto zrobic jak komus fabryka poskąpiła krancowek




[ wiadomość edytowana przez: CKsrv dnia 2010-01-07 23:11:15 ]