[MKVI] Rozrusznik nie kręci na gorącym silniku. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja wymienilem wszystko w rozruszniku i wreszcie dziala. Akumulator tez . Z wyjeciem rozrusznika o tyle mialem problem za pierwszym razem, ze jedna sruba nie chciala puscic to trzeba bylo katowka pojechac. tak bez problemu. Jak bedziesz zakladal to pamietaj zeby posmarowac czyms sruby. Na przyszlosc sie przyda
  
 
rozebrałem niedawno ten rozrusznik. zaglądnąłem do środka i szczotki moim zdaniem są dobre bo są nawet długie i sprężynki je dobrze trzymają. ale mam jeszcze takie pytania czy mogę jakoś sprawdzić czy rozrusznik działa bez wkładania jego do środka. tylko jakoś pod aku podłączyć kable i go spróbować uruchomić?? jeśli możecie to odpiszcie szybko bo teraz jestem chwilowo w domu (grzeje się )
pozdro
  
 
Temat poruszany pierdylion razy. Primo sprawdź wszystkie masy po przeczyszczaj popraw połączenia. Ja walczyłem z tym ze 4 lata a potem nauczyłem się z tym żyć. Objawy ustąpiły po wymianie silnika , tzn przy okazji wymiany poprawione wszystkie masy. W międzyczasie wymienione 2 rozruszniki, skrzynka bezpieczników i aku. Jeżeli to nie pomoże zakładasz przekaźnik za 5zl i w 98% pomaga. Wszystko opisane na forum tylko trzeba poszukać.