[S] Nowy wał o większym skoku do 126p - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nowa cena to 1200 PLN
  
 
1200PLN taniej już nie mogę ostatnia szt.
  
 
Mam namiar na surowe odlewy do 126p więc mogę wykonac takie wały wykorbienie wyjdzie takie samo. Jak jest ktos chętny to pisać.
  
 
Cena taka jak poprzednio, czy coś uległo zmianie?
  
 
ile za sam surowy wał ??
  
 
Cena taka jak poprzednio, a odlewy już są wstępnie obrobione , tzn. głowne wstępnie przesuniete a korby nie tknięte.
  
 
Wały juz prawie gotowe

  
 
Wały gotowe


  
 
UP
Waly na odlewach do 126p aktualne
  
 
Mam świateczną promocje, chcesz sobie sprawić prezent na Mikołaja. Tylko teraz w cenie 999 i tylko jedna szt.
Mowa oczywiście o wale na odlewie do 126p.
  
 
Coraz bliżej święta a wał nie sprzedany, ale to się zmieni zapraszam do licytacji tylko teraz i tylko jeden raz taka promocja
allegro.pl/show_item.php?item=2007759966

[ wiadomość edytowana przez: kopi dnia 2011-12-19 20:45:51 ]
  
 
UP
Ostatnia szt. z tej partii. Jak się sprzeda będę robił kolejne.
  
 
UP. Nowa partia gotowa dla pierwszego chętnego mogę zrobić lepszą cene, szczegóły na priv.Cena za wał nadal 1 tyś. PLN
  
 
UP
  
 
Kolejna partia wałow gotowa, cena bez zmian. Jeśli nie znajde surowych odlewów to obawiam się że to już ostatnia. Skok 76mm
  
 
przewidujesz jeszcze jakąś produkcje?
  
 
Temat lada dzień do zamknięcia, nie mam już gdzie kupić odlewów, i nie jestem już w stanie obrobić wału w takim standardzie jak to robili dla fabryki. Zostało mi już tylko kilka szt. Aktualna cena za wał to 1200 PLN
  
 
Cytat:
2014-11-26 20:34:47, kopi pisze:
Temat lada dzień do zamknięcia, nie mam już gdzie kupić odlewów, i nie jestem już w stanie obrobić wału w takim standardzie jak to robili dla fabryki. Zostało mi już tylko kilka szt. Aktualna cena za wał to 1200 PLN


Chętnie odkupie wał od kogoś kto kupował u mnie
może być używany
  
 
Mam nową sztukę od Ciebie nigdy nie zakładany, jakoś tak przeleżał tyle czasu a małe prawdopodobieństwo że go użyje, choć z drugiej strony jeść nie woła a może kiedyś coś się zbuduje bo leżą jeszcze surowe cylindry, tłoki pod 700ccm więc taki zestaw na większą pojemność i w sumie jak bym miał sprzedać to całość najlepiej ale zawsze można się dogadać.
  
 
Try3ek pamiętaj że chętnie osobno kupię cylindry