Strona Klubowa F&F - Artykuły, nowości, zdjęcia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszamy na strone klubową w nowej zimowo - świątecznej szacie www.fiat-furious.pl

Na stronie od jakiegoś czasu wisi również relacja z II Jawor Sprintu
  
 
Witam, zapraszam wszystkich chętnych do Naszej "czytelni" - www.fiat-furious.pl

W dziale modyfikacji znajdziecie ciekawy artykuł, napisany przez jednego z Naszych kolegów 130TC - "[126p] A-grupowa N-ka – czyli z życia wzięta historia pewnej rajdówki"
  
 
Witam, zapraszam wszystkich chętnych do Naszej "czytelni" - www.fiat-furious.pl

Klub "The Fiat And The Furious", będzie relacjonować zmagania Polskiej załogi (Tomasz Jaskłowski/Piotr Bany) z Rajdu Monte Carlo Historique 2010.

Zapraszamy.
  
 
Witam, zapraszam wszystkich chętnych do Naszej "czytelni" - www.fiat-furious.pl

Relacja zmagań Polskiej załogi (Tomasz Jaskłowski/Piotr Bany) z Rajdu Monte Carlo Historique 2010. Cz. 1


[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2010-01-28 18:49:50 ]
  
 
update Relacja zmagań Polskiej załogi (Tomasz Jaskłowski/Piotr Bany) z Rajdu Monte Carlo Historique 2010.

www.fiat-furious.pl



[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2010-01-30 19:27:31 ]

[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2010-01-30 19:28:17 ]
  
 
Mam taką prośbę, na starej stronie były artykuły o modyfikowaniu zawiasu w Kancie i Polonezie, wrzuciłby to ktoś jak ma ??
  
 
Podłączam się pod prośbę. Na starej stronie było wiele ciekawych artykułów (mnie interesują te o 126tkach).
Jeżeli chcecie pomocy przy reuploadzie to chętnie pomogę w pisaniu.
  
 
większość materiałów jest odzyskana , musimy je przejżeć i wrócą na stronę , cierpliwości
  
 
Stronka poprostu rewelacyjna na wielkanoc na początku myślałem że coś źle klikłem
  
 
Dobre kurczoki
  
 
  
 
Witam, zapraszam wszystkich chętnych do Naszej "czytelni" -

www.fiat-furious.pl

Relacja z zawodów Classicauto Cup 2010 Ułęż.

  
 
Znaleźliście już artykuły o modyfikacji zawieszeń w 125p/Polonezie ?? Jakby ktoś to miał to prosiłbym o wysłanie na mojego maila bing17@o2.pl , potrzebuje głównie o montażu drugiego stabilizatora na przód.