[Kleszczak] CabrioRS 69% - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Leszek to jakieś podciśnienie poszukaj przewodu ,ewentualnie zatkaj jeżeli ciągnie tamtędy powietrze
  
 
to przepustnica jak dobrze kojarzę , ja miałem u siebie podłaczony weżyk tam i z tego co kojarzę szedł gdzies do kolektora ale dokładnie teraz Ci nie powiem
  
 
Wezyk jest podlaczony do pochlaniacza par paliwa tego ponizej przeniej prawej lampy. Wezyk z przepustnicy jest podlaczony do rurki plastikowej podczepionej do sciany grodziowej i stamtad biegnie do zaworu przy pochlaniaczu.
  
 
to ja już to wywaliłem więc zaślepić czy zostawić?
Dzisiaj kupiłem regulator napięcia bo mi mruga światło niezależnie od obrotów silnika, dodatkowo słychać lekki świst z okolic pompy, napinacza, alternatora.
Wczoraj wymieniłem pasek i mruganie osłabło.
Kontrolka ładowania nie świeci, napięcie przy wysokich jak i wolnych obrotach jest stałe ok. 13.9V
Dodam że na chwilę mruganie zniknęło jak i teń świst razem z nim.
Co do wymiany?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Seba juz Ci dobrze odpowiedział. Jak chcesz jakies fotki to napisz mi na priva to Ci podeślę.
  
 
Jesli caly pochlaniacz wywaliles to zaslep pod przepustnica.
  
 
ok dzięki, siedzę od rana w garażu i męcze alternator, diody sprawne, regulator też ale dam nowy i łożyska dobre, nie ma żadnych objawów w postaci szumu czytarcia.
Jak odkręcić napinacz i jakie są wymiary łożyska na napinaczu.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cabrio dostało małego braciszka. Zgaduj zgadula hie hie

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
126p?

zapomniałem zapytac, czy to aby napewno samochód? czy jakiś jednoślad?


[ wiadomość edytowana przez: piotroski05 dnia 2009-12-10 17:59:26 ]
  
 
Jak braciszek to... hm fiesta byłaby siostrzyczką... wiecej wskazówek prosze
  
 
Modelik na deskę rozdzielczą ? ;P
  
 
Piotroski coś wie

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
kupiłes sobie model coswortha z burago
  
 
Czyżby to było coś na M a kończące się na R?
  
 
Cytat:
2009-12-10 18:52:15, Paulinka pisze:
Czyżby to było coś na M a kończące się na R?




MaleR
  
 
wiem, ale nie powiem
  
 
MMMMoootóóóórrrrr ale jaki?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2009-12-10 19:03:58, Kleszczak pisze:
MMMMoootóóóórrrrr ale jaki?



Zgadłam!



P.S.
I chciałam pozdrowić wszystkich swoich fanoof!!
  
 
skuter
  
 
jaki? nie taki sobie

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach