Kultowe Auta PRL-u - Strona 5

Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-16 18:50:16, ro29 pisze:
Witam. Przepraszam bardzo .... albo ja mam już zwidy i mary ... albo kilka postów od wczoraj zniknęło ? Np. jeden z kolegów zapytał jaką Warszawę miał mój Ojciec Chrzestny - i teraz tego jego postu ja nie widzę - co było w tym poście "zabronionego" ???? Brak moderacji to jest wada - bo czasem naprawdę pojawiąją się wpisy nie na temat, bez sensu czy reklamowe - ale jak moderacja zaczyna przekraczać pewne granice to już się robi to śmieszno/tragiczne

ja się pytałem. a przecierz takie pytanie to jest chyba związane z prl-em i samochodami prl-u, a więc z z serią KULTOWE AUTA PRL-U

ps. jutro chyba pokarzę dokładnie wawkę i syrene bo awizo mi przyszło ale tata nie zdążył odbrać, bo spóźnił się o 3min

no ja muszę jeszcze czekać aż łaskawie przyślą mi Ładę i Warszawę...

Cytat:
2009-11-16 20:31:10, Dluqi pisze:
no ja muszę jeszcze czekać aż łaskawie przyślą mi Ładę i Warszawę...

powinno przyjść na dniach (mi kiedyś przyszło przeszło tydzień przed ukjazaniem się modelika).

Cytat:
2009-11-16 20:42:54, kubasmo pisze:
powinno przyjść na dniach (mi kiedyś przyszło przeszło tydzień przed ukjazaniem się modelika).

no mi ostatnie 6 modeli przysłali w tym samym tygodniu... przypadek?

Cytat:
2009-11-16 20:57:07, Dluqi pisze:
no mi ostatnie 6 modeli przysłali w tym samym tygodniu... przypadek?

nie wiem że tak powiem maybe maybe? czy jakoś tak XD

Gazetka warszawki pick-up jest nieco dziwna,ponieważ na stronie
DEA gazetka jest w kolorze czerwonym zaś w zapowiedziach
jest niebieska .

Cytat:
2009-11-16 22:11:15, myszak6 pisze:
Gazetka warszawki pick-up jest nieco dziwna,ponieważ na stronie DEA gazetka jest w kolorze czerwonym zaś w zapowiedziach jest niebieska .

będziemy mieć dwie gazetki

Cytat:
2009-11-16 20:03:19, kubasmo pisze:
ja się pytałem. a przecierz takie pytanie to jest chyba związane z prl-em i samochodami prl-u, a więc z z serią KULTOWE AUTA PRL-U ps. jutro chyba pokarzę dokładnie wawkę i syrene bo awizo mi przyszło ale tata nie zdążył odbrać, bo spóźnił się o 3min

No właśnie - dlatego się bardzo zdziwiłem, że ten post został usunięty ...
Odpowiadając na Twoje pytanie ... niestety mam z tym problem - otóż ja tą Warszawę - jak już poprzednio wspomniałem - widziałem raz w życiu - w 1983 roku - haha - pamiętam dlatego, że bylismy wtedy na wakacjach i na moje urodziny przyjechał nią mój Chrzestny i Ciotki.
Niestety ja miałem wtedy 6 lat - i może to dziwne - ale samochodami się praktycznie nie interesowałem - więc naprawdę mało pamiętam z tego - na 50 % była to M-20 (czyli tzw. "babcia" zwana przez niektórych - choć wiem, że inni nazywali ją inaczej).
Z późniejszych lat (coś koło 1984-86) przypomina mi się tylko jak kiedyś była jakaś rozmowa, że Chrzestny już nią nie jeździ bo ma z nią problemy - miała już swoje lata - coś kojarzę że mówił, że silnik to jest tam jeszcze dobry ale reszta to już złom. Aha - jako ciekawostka - przez kilka lat ta Warszawa jeżdziła jako taksówka.

I to niestety tyle co pamiętam ...

Pozdrawiam

P.S. Ja dziś liczyłem na przesyłkę z DEA ale nic nie dotarło ...

Cytat:
2009-11-16 22:30:58, ro29 pisze:
No właśnie - dlatego się bardzo zdziwiłem, że ten post został usunięty ... Odpowiadając na Twoje pytanie ... niestety mam z tym problem - otóż ja tą Warszawę - jak już poprzednio wspomniałem - widziałem raz w życiu - w 1983 roku - haha - pamiętam dlatego, że bylismy wtedy na wakacjach i na moje urodziny przyjechał nią mój Chrzestny i Ciotki. Niestety ja miałem wtedy 6 lat - i może to dziwne - ale samochodami się praktycznie nie interesowałem - więc naprawdę mało pamiętam z tego - na 50 % była to M-20 (czyli tzw. "babcia" zwana przez niektórych - choć wiem, że inni nazywali ją inaczej). Z późniejszych lat (coś koło 1984-86) przypomina mi się tylko jak kiedyś była jakaś rozmowa, że Chrzestny już nią nie jeździ bo ma z nią problemy - miała już swoje lata - coś kojarzę że mówił, że silnik to jest tam jeszcze dobry ale reszta to już złom. Aha - jako ciekawostka - przez kilka lat ta Warszawa jeżdziła jako taksówka. I to niestety tyle co pamiętam ... Pozdrawiam P.S. Ja dziś liczyłem na przesyłkę z DEA ale nic nie dotarło ...

dziękuję za odpowiedź. z tego co mówisz to faktycznie mogła być to m20.sam też się zdziwiłem że moderator usuną ten post