[MKVII] wycie po czyszczeniu krokowca! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-01-06 12:38:15, pdasiek pisze:
do artiko wg mnie krokowiec ma cos z tym wpolnego, przed czyszczeniem jak byl cieplutku obroty były ~900 teraz po czyszczeniu na biegu jałowym jest ~1200 takze krokowiec moze miec cos wspolnego z twoimi obrotami,



Ja poczyszczeniu mam na ssaniu 2500obr ...
  
 
Ja u siebie po swap'ie zamiast szukać odpowiedniego krokowca (nie miałem wolnych obr.) po prostu go odłączyłem i ustawiłem bieg jałowy mechanicznie, trochę się z tym nabawiłem ale jak dla mnie jest świetnie, obr. pomiędzy 900-1000 i nic nie faluje, nie gaśnie, może tylko trochę więcej pali





[ wiadomość edytowana przez: YaReQ dnia 2010-01-06 13:10:02 ]
  
 
do Seby jak chcesz to ci moge dac moj krokowiec
na ssaniu jest 1.500 obr nie 2500
jednak wyje hehe,

bo ja mam nowke tylko nie mam czasu załozyc. kupilem tego ryżowymi rączkami robionego za 65 zł na allegro.
moze na weekendzie go włoże.
  
 
Cytat:
2010-01-07 13:31:42, pdasiek pisze:
do Seby jak chcesz to ci moge dac moj krokowiec na ssaniu jest 1.500 obr nie 2500 jednak wyje hehe, bo ja mam nowke tylko nie mam czasu załozyc. kupilem tego ryżowymi rączkami robionego za 65 zł na allegro. moze na weekendzie go włoże.


Spoko teraz zalozylem swoj drugi i na ssaniu ma ok obr ale na cieplym odpalany zaczyna gadac od 2tys i szybciutko spada do wlasciwych wartosci - lada dzien ma dojsc do mnie 3 krokowiec - mam nadzieje ,ze juz wszystkie zachowania beda ok

Niestety do cvh czy RS nie produkuja zamiennikow ;( i najmniej 380zeta
  
 
no i wlozyłem najtanszy krokowiec i jest super

nic nie wyje wreszcie.

na ssaniu nic nie szarpie jak wczesniej, nie zamula się na początku.

mam nadzieje ze troszke pojezdze na tym krokowcu