Wytłumianie wnętrza samochodu. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie zwróciłem uwagi ale gdyby śmierdziało to pewnie bym zwrócił uwagę.
  
 
każda mata bitumiczna śmierdzi, a budowlana najbardziej...no chyba, że leży pod chmórką przez 5 lat...
  
 
Nie wiem czym wy tapetujecie te samochody, bo u mnie nic nie śmierdziało i nie śmierdzi .

Maty bitumiczne mają swój specyficzny zapach ale nie jest on tak silny i czuć go przeważnie tylko w chwili podgrzewania.
  
 
troche sie czuje.
kwestia przyzwyczajenia, dzwiek rekompensuje.
  
 
powiem ci tak kolego najlepiej by było wygłuszyć ci drzwi od środka i z zewnatrz dach i tylną klapę i tanim kosztem mata dekarska sa w obi
  
 
ja mam wygłuszony samochód ale mi nie smierdzi w samochodzie fakt faktem jak ja przyklejasz to ma ten specyficzny zapach ale nie smierdzi w samochodzie
  
 
myślę, że kolega przez ponad pół roku już zdążył wygłuszyć autko...
  
 
Tak wytłumiłem drzwi dach i bagażnik, efekt - conajmniej zadowalający, nie spodziewałem się takiego efektu, używałem taśmy dekarskiej soudaband, nic nie śmierdziało, nic nie śmierdzi, jeden dzień roboty to nic w porównaniu do efektu jaki można uzyskać, za niedługo będę się brał za wygłuszanie komory silnika bo teraz strasznie slinik słychać w środku auta. Jak ktoś ma ciekawe rady jak tłumić podszybie i komorę silnika to chętnie poczytam
I chciałem bardzo mocno podziękować za wszystkie rady na ten temat. :**
Pozdrawiam, Tomek
  
 
Witam, żeby nie zakładać nowego wątku, podepnę się pod temat.
Również niedługo chcę wytłumić swojego escorcika, niestety mam dylemat na temat mat wygłuszających, a wiadomo lepiej to zrobić od razu dobrze.

Martwi mnie jedna rzecz, czy mata która ma 1,5 mm grubości jest w stanie coś wygłuszyć ???

Poniżej podaję trzy linki do mat, możecie mi doradzić, którą lepiej wziąść?

1. ta ma 1,5 mm: mata 1

2. nie znam grubości maty: mata 2

3. nie znam grubości maty: mata 3

Będę bardzo wdzięczny za porady w tym temacie i pozdrawiam.
  
 
jak tym wygłuszałem bagażnik to uznaję to za badziew, tapierka w moim cabzie, ta wełniana czy jak to nazwać strasznie sie do tego klei. Robiłem to suszarką. Dodatkowo, jak się w aucie nagrzeje to jest to bardzo elastyczne.
3 linki to to samo. Nie polecam.
  
 
a macie może linki do art. które się do tego nadają ? w moim mieście nie ma ani obi ani castoramy
  
 
ja tego w żadnym praktikerze nie kupowałem tylkow sklepie motryzacyjnym, 7zł za szt.

bardziej coś takiego polecam, mam to w drzwiach i nie ma tragedii.
  
 
Soudaband
  
 
tym mam wygłuszone drzwi i mogę polecić.
  
 
Cytat:
2009-11-10 12:41:06, kcprski pisze:
W tylne błotniki (pod tapicerkę bagażnika) napchaj pianki materacowej szczelnie zaklejonej w worku.



A te worki nie szeleszczą pod tapicerką ??