Mam pytanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chce sobie kupic radio cb kupuje pierwszy raz jakie jest dobre i jakiej antene mam sobie kupic prosze o odpowiedz
  
 
jakie kupić temat rzeka .wszystko zalezy od jakiej sumy mozemy dokonac zakupu,jakie jest przeznaczenie,jaki pojazd itd.itp. .ale tak zwyczajowo antena ML-145 na magnesie a radio hmmm nie ma teraz dobrego taniego radia lecz president teylor badz harry jest jakas alternatywa .Istnieje teraz opinia o lafayette atena iz piekny sprzet nie mialem okazji testowac nie wypowiadam sie .
  
 
Podobny temat opisałem w topiku pomoc

Dodam, że zacznij od kasy jaką chcesz na radio wydać, potem warunki w jakich będziesz używał radia (trasa, miasto, trasa + miasto), następnie jak i gdzie zamontujesz radio (może wcale?) i ile masz miejsca na radio, bo są i mini i pokaźnych rozmiarów.

Antena z zasady, jeżeli możesz, powinna być montowana na stałe na odpowiednim uchwycie - magnes to kompromis, a kompromis to coś za coś, czyli wygoda za mniejsze osiągi i wyższe szumy (nieznaczny wzrost szumów ale jednak )
Jeżeli tylko miasto - może być krótka - poniżej 1m, w trasy jak najdłuższa - powyżej 1.3m np. właśnie ML-145.
Uniwersalną - polecam DV 27 - niskoszumna, świetna dla tych, co spędzają dużo czasu w aucie przy radiu.