Praca na trzech cylindrach.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!! Objawy sa takie ze na zimnym silniku odpala na trzech cylindrach.Zakupilem nowe swiece oraz przewody WN.Po dwóch dniach sprawdziłem świece i jedna była czarna.Prześwietliłem przewody i sa ok.Silnik nawet jak jest ciepły to nie równo pracuje.Ciśnienie na tłokach wynosi na kazdym 11.Co radzicie?Przymierzam się do podmiany cewki.Nie wiem czy dobrze kombinuję.
  
 
cewkę możesz podmienić.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Niestety,podmieniłem cewkę i dalej to samo.Silnik nie osiąga pelnej mocy i spalanie zabójcze.
  
 
Witam.
Najzwyczajniej w świecie sprawdź iskrę na tym wadliwym cylindrze podczas gdy jest zimny - choć podejrzewam że to nie wina iskry. Spróbuj zmierzyć napięcie na wtryskiwaczu tego nie działającego cylindra i samą rezystancję cewki wtryskiwacza - rezystancję porównaj z innym wtryskiem. Dodatkowo podłącz się pod lambdę i zobacz co pokazuje(jakie jest na niej napięcie) a jak to dokładnie zrobić poszukaj na forum bo sporo już o tym napisano. Napisz czy jak wykręcasz świecę po tym chodzeniu na 3 cylindry to czy jest mokra od paliwa.
Pozdrawiam