Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2009-2012

Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś już posiada Warszawę PICKUP z kolekcji??
Na stronie DEA pisze, że już nakład wyczerpany..
Ciekawe jaką ma okładkę numer z Wawą

Jak ktoś ma Ją to zapodajcie fotki!

Witam.
Niestety jak na razie listonosz nic nie doniósł ... może więc dziś jeszcze nie być.
Co do okładki to na tej stronie jest taka:
http://www.deagostini.pl/index.php?co=a&id_kol=24
ale ktoś w poprzednim temacie () wspominał coś, że jest w rzeczywistości innego koloru czy jakoś tak.

Pozdrawiam

Tak, w numerze z ŁADĄ 2101 Żiguli jest zapowiedź z niebieską gazetką i rejestracją GD 1956 a z modelem z rejestracją EA 5926..
Więc ciekawe czy czerwona czy niebieska i
czy GD czy EA

Cytat:
2009-11-17 12:35:14, malarz84 pisze:
DEA pisze, że już nakład wyczerpany..

Zawsze piszą, że jest wyczerpany nakład.
Raczej ważniejsze jest wykonanie modelu niż jaką ma tablicę rejestracyjną, a gazetka jest ważna w środku, a nie jaki kolor ma okładka.

RACJA Kolego!
Oczywista ale ot taka ciekawość, przez to że wszystko się może zdarzyć w DEA

Cytat:
2009-11-17 14:11:12, malarz84 pisze:
Tak, w numerze z ŁADĄ 2101 Żiguli jest zapowiedź z niebieską gazetką i rejestracją GD 1956 a z modelem z rejestracją EA 5926.. Więc ciekawe czy czerwona czy niebieska i czy GD czy EA

a może pół okładki będzie czerwone a pół niebieskie?
a rejestracje dadzą dwie żeby można było je wymieniać jak się będzie chciało

Kubasmo Ty nie masz jeszcze Warszawki ?
to Ty pisałeś że masz z prenumeraty? i że zamieścisz fotki..
Jak nie , to przepraszam

tak ja ale jak mam odebrać skoro tata wziął awizo? bo nie moge znaleść możecie mi nie wierzyć ale przyszło mi to awizo
p.s. może lepiej nie pisać o czymś innym niż modeliki z kap-u

Mam nadzieję, że to nie będzie nie na temat - po prostu chcę dać radę koledze - można Panie Moderatorze ?

@kubasmo - awizo było na Ciebie - tak ? Jeśli tak to idź na Pocztę i powiedz, że dostałeś awizo ale zapomniałeś zabrać i jest dla Ciebie przesyłka na takie a takie nazwisko i awizo było wczoraj - ja kilka razy w życiu tak odbierałem przesyłki i nigdy nie było problemu

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: ro29 dnia 2009-11-17 17:03:53 ]

na tatę. ja nie mam ukończonych 18lat i zamawiał też tata.

no ja też nie mam 18 lat a zamówiłem na mnie

[ wiadomość edytowana przez: Dluqi dnia 2009-11-17 18:48:58 ]

aha nie wiedziałem że można tak zamiawiać...

Pytanie do Kolegów, którzy posiadają gablotkę KAP-u na modele<<

Co sądzicie o tym, że ktoś stwierdził, że jak modele autek stoją dłużej w gablotce (nie ruszane) to chińska guma + chiński plastik
się po prostu topią!!!
Czy to bajer czy faktycznie taki "szajsen" te gablotki po 100zł na alledrogo.pl

pewnieżebajer

Cytat:
2009-11-17 18:59:01, malarz84 pisze:
Pytanie do Kolegów, którzy posiadają gablotkę KAP-u na modele<< Co sądzicie o tym, że ktoś stwierdził, że jak modele autek stoją dłużej w gablotce (nie ruszane) to chińska guma + chiński plastik się po prostu topią!!! Czy to bajer czy faktycznie taki "szajsen" te gablotki po 100zł na alledrogo.pl

mi sie jeszcze nie stopiły, ale w jednym modelu tak mi się zrobiło z jakiejś firmy.

[ wiadomość edytowana przez: kubasmo dnia 2009-11-17 19:21:11 ]

Cytat:
2009-11-17 18:59:01, malarz84 pisze:
Pytanie do Kolegów, którzy posiadają gablotkę KAP-u na modele<< Co sądzicie o tym, że ktoś stwierdził, że jak modele autek stoją dłużej w gablotce (nie ruszane) to chińska guma + chiński plastik się po prostu topią!!! Czy to bajer czy faktycznie taki "szajsen" te gablotki po 100zł na alledrogo.pl

Ja nic o tym nie wiem...
A co do Warszawy 200 Pickup to wczoraj leciały na TVN Turbo Legendy PRL-u o Warszawie i wszystkich ich odmianach, bardzo fajny odcinek, ciekawe dlaczego nikt jeszcze nie przerobił Warszawy M-20 na drezynę.

Cytat:
2009-11-17 20:29:39, Dluqi pisze:
Ja nic o tym nie wiem... A co do Warszawy 200 Pickup to wczoraj leciały na TVN Turbo Legendy PRL-u o Warszawie i wszystkich ich odmianach, bardzo fajny odcinek, ciekawe dlaczego nikt jeszcze nie przerobił Warszawy M-20 na drezynę.

bodajże na miniautoforum któś przerobił a nawet więcej przerobiło

Cytat:
2009-11-17 20:29:39, Dluqi pisze:
[...] ciekawe dlaczego nikt jeszcze nie przerobił Warszawy M-20 na drezynę.

Przecież @1313 przerobił M20 na beżową drezynę z czerwonymi kołami. Pomagał mu @smokee i przez jakiś czas było o tym głośno na forum 1/3

Jak tam Wasze Warszawy ???
Ja ledwo co zakupiłem, bo goście brali w empikach po kilka, masakra
Zderzak i rejestrację trzeba przykleić bo ledwo wisi a tak to super.
Kilka niedociągnięć jest ale w sumie to są AUTA PRL-u

Zdejmowana jest ta paczka ?? Chyba nie, raczej to wygląda na zamocowanie na kleju. Ale jakby się uparł...

picasaweb.google.com/malarz84/Warszawa200Pickup1959#

Sorki jeśli uznacie to zaśmiecanie forum, czy coś tego typu, ale spróbuję podać kilka linków do własnych fotek napotkanych autek z serii:

Wawa

Wołga

Wołga2

(nie wiem czy coś widać, bo nigdy nie próbowałem dodawać fotek)