Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Cytat:
2009-11-22 15:21:38, kubasmo pisze:
o co ci chodzi?



no bo ty twierdzisz ze male samochody duza przyjemnosc ale lepiej by brzmialo male samochody duza pojemnosc
  
 
Cytat:
2009-11-24 21:54:27, Dluqi pisze:
albo zus ciebie nawiedza



po pierwsze nie mnie
po drugie teraz to by³a warszawa i ³ada(które zareklamowa³em bo ³ada nie maia lusterka i wielk± rysê na dachu, a warszawa pêkniêt± szybkê.)
  
 
Dawno wspomniana przyczepa u¿ytkownika jeszcze forum KAPu 1/3 i modelarza do kompletu z Maluszkiem MO
  
 
Cytat:
2009-11-25 13:51:10, bubek_96 pisze:
Dawno wspomniana przyczepa u¿ytkownika jeszcze forum KAPu 1/3 i modelarza do kompletu z Maluszkiem MO


no no ale s± warte swojej ceny
 
 
dzi¶ widzia³em 3 ³ady i 2 wawy pick-up z KAP-u

³ada 1:
1. odpadniête ko³o
2. urwane lusterko
3. urwana wycieraczka pasa¿era
4. krzywa rejestracja z przodu
5. brak kierunkowskazu w lewj lampie tylnej

³ada 2:
3 i 5 ³ady 1 +

spora rysa na dachu
skrzywione podwozie
pêknieta tylna szyba
i boczna tylna od strony kierowcy

dodatkowa plakat w gazetce by³ zgiety na 4 czê¶ci

wawa pick-up:
1. urwane lusterko pasa¿era
2. skrzywione lusterko kierowcy
3. pêknieta paka
4. brak ¶wiate³ tylnych od strony kierowcy

Nie wiem na co licz± ludzie z DeA, i czy oni wogóle ogl±daj± "wypociny" tych chinoli.
Normalnie masakra. Tych ³ad widzia³em wiecej. ale wszystkie uszkodzone.

  
 
Czy kupi³ kto¶ ju¿ kalendarz 2010 Kultowych Aut PRL-u??? Widzia³em dzisiaj w sklepie i dowiedzia³em siê ¿e ma³o kupuje przez to ¿e nikt pewnie o tym nie wie...
 
 
Ja mam, i mamy pewno¶æ ¿e bêdzie mikrus-niebieski.
  
 
poka¿ zdjêcia kalendarza
  
 
LINK

numer 35 Mikrus, numer 36 Zastawa !!!

[ wiadomo¶æ edytowana przez: cichy_555 dnia 2009-12-01 10:06:15 ]
  
 
Cytat:
2009-11-29 16:27:16, Dluqi pisze:
Czy kupi³ kto¶ ju¿ kalendarz 2010 Kultowych Aut PRL-u??? Widzia³em dzisiaj w sklepie i dowiedzia³em siê ¿e ma³o kupuje przez to ¿e nikt pewnie o tym nie wie...



Ja osobi¶cie nigdzie nie widzia³em nawet reklamy.
Chcia³em kupiæ podobny kalendarz (te¿ z autami PRLu - tyle ¿e prawdziwymi) na 2010r. z Real'u (widzia³em w broszurce - 10z³), ale jako¶ nie mam czasu siê wybraæ do (najbli¿szego) sklepu w Lublinie.
  
 
A wiêc kalendarz kosztuje 19,90 z³. Dostepny jest w kioskach, punktach InMedio oraz w Empik-ach.
Nie bêdzie dostêpny w sprzeda¿y wysy³kowej.
Na dzieñ dzisiejszy nie wiedz± co bêdzie po numerze 36. Wiadomo natomiast, ¿e ma byæ kolejny numer specjalny po nowym roku, nie wiadomo jednak jaki model... To tyle
  
 
Zapraszam do mojej galerii na PicasaWeb. Znajdziecie tam fotki Poloneza Trucka z francuskiego forum.
Link do mojej galerii : http://picasaweb.google.pl/FanPiArEl
Oto link francuskiego forum:

www.forum-auto.com - super fotki !!!!

  
 
ja moj± przerobie na mediterankê na prezent dla taty
  
 
Cytat:
2009-12-01 09:58:35, cichy_555 pisze:
LINK numer 35 Mikrus, numer 36 Zastawa !!! [ wiadomo¶æ edytowana przez: cichy_555 dnia 2009-12-01 10:06:15 ]



No to widaæ, ¿e bêdzie jeden z tych modeli, których mi "brak³o" do wspomnieñ z dzieciñstwa - czyli w³a¶nie Zastawa !

A numer specjalny o którym kto¶ wspomnia³ ... dla mnie najbardziej prawdopodobna jest karetka na bazie Fiata 125 Kombi - bo modelik ju¿ jest przecie¿ ... je¶li taka bêdzie to ja na 99,9 % kupuje ...
Ciekaw jestem czy bêdzie jednak w kolekcji NYSA - bo na jej bazie a¿ prosi siê o dwa modele specjalne - karetkê (najlepiej R) oraz oczywi¶cie "nyskê" milicyjn±
  
 
Fajnie ¿e bêdzie w koñcu Zastawa 1100, jeden z najpiêkniejszych aut wschodnich (wed³ug mnie)

Kalendarz te¿ niczego sobie ale mogli daæ:
- daty kiedy bêd± premiery nowych modeli no mo¿e te¿ jakie bêd±
- daty kiedy produkowano np. Warszawy albo Fiata 125p.
 
 
syrenka wspania³a ale oczywi¶cie jaki¶ detale niedopracowane w tym przypadku ty³








  
 
Powiedzia³bym ¿e zrobili skok ale chyba do ty³u!
 
 
ja jeszcze czekam na warszawe i syrenke
  
 
Mam do Was wielk± pro¶bê... Poszukujê tej strony, na której mo¿na by³o zobaczyæ zdjêcia (stop klatki) samochodów bior±cych udzia³ w filmach np. Fiatów 125p we wszystkich filmach nie tylko polskich itd... Bardzo mi to potrzebne, bo zbieram materia³y na replikê takiego jednego du¿ego fiata

PzDr.
  
 
Wys³a³em maila do DeA odno¶nie d³ugo¶ci kolekcji i numeru specjalnego i dosta³em co¶ takiego w odpowiedzi:

Szanowny Panie,

Przewidywana d³ugo¶æ kolekcji to 50 numerów i jest ona tworzona jest na
bie¿±co wiêc mo¿e to ulec zmianie.
Kolejny Numer Specjalny powinien ukazaæ siê w grudniu jednak nie posiadamy
informacji jaki to bêdzie model.


Serdecznie pozdrawiam,
BOK DeAgostini
Katarzyna Cie¶lak

wiêc szykujmy siê na nowy numer w tym miesi±cu, jaki¶ fiat karetka czy milicja.