Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Cytat:
2009-11-18 12:46:18, malarz84 pisze:
Jak tam Wasze Warszawy ??? Ja ledwo co zakupi³em, bo go¶cie brali w empikach po kilka, masakra Zderzak i rejestracjê trzeba przykleiæ bo ledwo wisi a tak to super. Kilka niedoci±gniêæ jest ale w sumie to s± AUTA PRL-u Zdejmowana jest ta paczka ?? Chyba nie, raczej to wygl±da na zamocowanie na kleju. Ale jakby siê upar³... picasaweb.google.com/malarz84/Warszawa200Pickup1959#


na upartego uda siê zdj±æ plandekê z Warszawki mi siê uda³o Poloneza rozkrêciæ przez przemocy na nim
ale ci±gle czekam na moj± Warszawê


[ wiadomo¶æ edytowana przez: Dluqi dnia 2009-11-18 20:16:11 ]
 
 
pomy³ka to by³o awizo z zusu czy z czego¶ tam
  
 
Wg mnie modelik Warszawy Pickup zosta³ bardzo dobrze wykonany. Jedynie co mi siê w nim nie podoba to felgi. S± okropne i nie pasuj± mi wcale do ca³o¶ci, a ponadto nadwozie jest zbyt nisko.
Dlatego postanowi³em modelik nieco przerobiæ. Zmieni³em felgi na te od Syreny 104. Opony natomiast zostawi³em oryginalne od Warszawy. Przy skrêcaniu podwozia pod³o¿y³em podk³adki pod ¶rubki przez co nadwozie siê nieco podnios³o. Poza tym prze³o¿y³em kierownicê z M20. Jest be¿owa i dobrze j± teraz widaæ.
Efekty mo¿ecie zobaczyæ na poni¿szych fotkach:



















A jak Wy oceniacie ten model, czy i jak planujecie go modyfikowaæ
Pozdrawiam
  
 
A jednak da siê zj±æ t± "plandekê".
  
 
ale prze³adowa³e¶ Warszawkê zreszt± kiedy¶ te¿ tak robili...
ja mojej nie przerabiam, wolê "orygina³y"
 
 
Cytat:
2009-11-19 21:45:25, Superman2 pisze:
A jednak da siê zj±æ t± "plandekê".




jarecki78. ja zdj±æ tê pandekê bez uszkodzenia jej?
  
 
kubasmo: Plandeka zesz³a po mocniejszym poci±gniêciu, niczego nie uszkadzaj±c. Zosta³y jedynie od wewnêtrznej stony paki w czterech miejscach niewielkie br±zowe ¶lady. W tych miejscach najwidoczniej by³ klej, który j± trzyma³.
  
 
Cytat:
Sorki je¶li uznacie to za¶miecanie forum, czy co¶ tego typu, ale spróbujê podaæ kilka linków do w³asnych fotek napotkanych autek z serii



Pare zdjêæ ze zlotu samochodów zabytkowych (nie tylko z PRL) w moim mie¶cie (26.09.2009) . Stara³em sie wybieraæ tylko te zgodne z tematem forum... Musze przyznaæ ¿e zlot by³ genialny



















  
 
Cytat:
2009-11-20 18:32:21, szeryf_drogowy pisze:
Pare zdjêæ ze zlotu samochodów zabytkowych (nie tylko z PRL) w moim mie¶cie (26.09.2009) . Stara³em sie wybieraæ tylko te zgodne z tematem forum... Musze przyznaæ ¿e zlot by³ genialny


No, ³adne zdjêcia i fajne smochody.
  
 
Cytat:
2009-11-20 18:32:21, szeryf_drogowy pisze:
Pare zdjêæ ze zlotu samochodów zabytkowych (nie tylko z PRL) w moim mie¶cie (26.09.2009) . Stara³em sie wybieraæ tylko te zgodne z tematem forum... Musze przyznaæ ¿e zlot by³ genialny



najlepszy ten trabant kombi
p.s. wczoraj widzia³em trabanta 601s z 1989roku wiem bo gada³em z w³a¶cicielem i st±d moje pytanie czy w 1989roku jeszcze sprowadzano trabanty do polski? (oprócz 601hycomat).




[ wiadomo¶æ edytowana przez: kubasmo dnia 2009-11-22 11:09:05 ]

[ wiadomo¶æ edytowana przez: kubasmo dnia 2009-11-22 11:09:39 ]
  
 
kubasmo raczej male samochody duza pojemnosc
  
 
Cytat:
2009-11-22 13:27:00, toudi19w pisze:
kubasmo raczej male samochody duza pojemnosc



o co ci chodzi?
  
 
Witam.
Mam pytanie do osób, które maj± prenumeratê i powinni aktualnie otrzymaæ £adê 2101 i Warszawê 200 PICKUP - dostali¶cie ju¿ ?
Bo ja ostatnio 4-5 przesy³ek dostawa³em w cyklu: poniedzia³ek/¶roda - gdzie ¶roda to dzieñ gdzie w kioskach ukazywa³ siê drugi z modeli - a jak na razie cisza ... czy¿by znowu jakie¶ opó¼nienia ... ju¿ tak mia³em gdzie¶ w granicach numerów 10-20 ¿e otrzymywa³em przesy³kê z tydzieñ albo i dwa po ukazaniu siê drugiego z numerów w kiosku

@kubasmo - w kwestii Twojego pytania - nie wiem, ale podejrzewam, ¿e na 90 % w 1989 by³y jeszcze Trabanty 601 sprowadzane do Polski - (mój Ojciec mia³ z 1987) - ja pamiêtam, ¿e w tym okresie czyli zw³aszcza w latach 1988-1989 nowych Trabantów sporo pojawia³o siê u nas na ulicach w Poznaniu - wiêc podejrzewam, ¿e w 1989 mo¿na je by³o kupiæ i to chyba ju¿ zdecydowanie ³atwiej ni¿ wcze¶niej.
A tak na marginesie to Trabanty z tych lat (zreszt± jak wiele aut z PRL, DDR i podobnych - u schy³ku produkcji) mia³y kiepsk± opiniê i w tamtych czasach wp³ynê³o to znacznie na spojrzenie na ten samochód.
No a dzi¶ jest kultowy

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-11-22 19:27:50, ro29 pisze:
Witam. Mam pytanie do osób, które maj± prenumeratê i powinni aktualnie otrzymaæ £adê 2101 i Warszawê 200 PICKUP - dostali¶cie ju¿ ? Bo ja ostatnio 4-5 przesy³ek dostawa³em w cyklu: poniedzia³ek/¶roda - gdzie ¶roda to dzieñ gdzie w kioskach ukazywa³ siê drugi z modeli - a jak na razie cisza ... czy¿by znowu jakie¶ opó¼nienia ... ju¿ tak mia³em gdzie¶ w granicach numerów 10-20 ¿e otrzymywa³em przesy³kê z tydzieñ albo i dwa po ukazaniu siê drugiego z numerów w kiosku @kubasmo - w kwestii Twojego pytania - nie wiem, ale podejrzewam, ¿e na 90 % w 1989 by³y jeszcze Trabanty 601 sprowadzane do Polski - (mój Ojciec mia³ z 1987) - ja pamiêtam, ¿e w tym okresie czyli zw³aszcza w latach 1988-1989 nowych Trabantów sporo pojawia³o siê u nas na ulicach w Poznaniu - wiêc podejrzewam, ¿e w 1989 mo¿na je by³o kupiæ i to chyba ju¿ zdecydowanie ³atwiej ni¿ wcze¶niej. A tak na marginesie to Trabanty z tych lat (zreszt± jak wiele aut z PRL, DDR i podobnych - u schy³ku produkcji) mia³y kiepsk± opiniê i w tamtych czasach wp³ynê³o to znacznie na spojrzenie na ten samochód. No a dzi¶ jest kultowy Pozdrawiam


moja paczka ju¿ by³a w pi±tek ale nie mog³em odebraæ na poczcie ale jutro bêdzie
 
 
Cytat:
2009-11-22 22:40:16, Dluqi pisze:
moja paczka ju¿ by³a w pi±tek ale nie mog³em odebraæ na poczcie ale jutro bêdzie



a do mnie nie przysz³o ale za to kupi³em sobie dróg± i lekkjo przerobi³em opisze i na moim blogu.
  
 
Pyta³em siê ostatnio chemiczki o te gablotki - powiedzia³a, ¿e wydaje siê jej, ¿e mo¿e trzeba jako¶ polakierowaæ te miejsca, w których ko³a stykaj± siê z pó³k±. Nie sprawdza³em, czy ten sposób dzia³a.

P.S. Ostatnio w moim mie¶cie kilka razy spotka³em bia³ego Fiata 127p w ca³kiem niez³ym stanie. Pokaza³bym zdjêcia, ale nigdy, gdy go widzia³em nie mia³em aparatu, ani nawet komórki.
  
 
Cytat:
2009-11-23 12:53:49, bubek_96 pisze:
Pyta³em siê ostatnio chemiczki o te gablotki - powiedzia³a, ¿e wydaje siê jej, ¿e mo¿e trzeba jako¶ polakierowaæ te miejsca, w których ko³a stykaj± siê z pó³k±. Nie sprawdza³em, czy ten sposób dzia³a. P.S. Ostatnio w moim mie¶cie kilka razy spotka³em bia³ego Fiata 127p w ca³kiem niez³ym stanie. Pokaza³bym zdjêcia, ale nigdy, gdy go widzia³em nie mia³em aparatu, ani nawet komórki.


Z tym plastikiem mo¿e byæ tak jak modele za d³ugo stoj± albo gablotka jest za bardzo nas³oneczniona. Ja wreszcie dosta³em moj± Ladê i Warszawkê
 
 
Witam

Problem reakcji materia³u z jakiego s± wykonane oponki z pleks± mo¿na rozwi±zaæ naklejaj±c foliê samoprzylepn± na pó³ki. Kolorów takich folii jest ca³a masa, s± równie¿ przezroczyste. Do swoich gablotek dokupi³em metalizowan±.

Pozdr
  
 
Ja wreszcie dosta³em moj± Ladê i Warszawkê
[/quote]

panowie zdaje siê ¿e wreszcie dosta³em ³ade z syren± (awizo)
  
 
albo zus ciebie nawiedza