Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2009-2012 - Strona 3

Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-22 15:21:38, kubasmo pisze:
o co ci chodzi?

no bo ty twierdzisz ze male samochody duza przyjemnosc ale lepiej by brzmialo male samochody duza pojemnosc

Cytat:
2009-11-24 21:54:27, Dluqi pisze:
albo zus ciebie nawiedza

po pierwsze nie mnie
po drugie teraz to była warszawa i łada(które zareklamowałem bo łada nie maia lusterka i wielką rysę na dachu, a warszawa pękniętą szybkę.)

Dawno wspomniana przyczepa użytkownika jeszcze forum KAPu 1/3 i modelarza do kompletu z Maluszkiem MO

Cytat:
2009-11-25 13:51:10, bubek_96 pisze:
Dawno wspomniana przyczepa użytkownika jeszcze forum KAPu 1/3 i modelarza do kompletu z Maluszkiem MO

no no ale są warte swojej ceny

dziś widziałem 3 łady i 2 wawy pick-up z KAP-u

łada 1:
1. odpadnięte koło
2. urwane lusterko
3. urwana wycieraczka pasażera
4. krzywa rejestracja z przodu
5. brak kierunkowskazu w lewj lampie tylnej

łada 2:
3 i 5 łady 1 +

spora rysa na dachu
skrzywione podwozie
pęknieta tylna szyba
i boczna tylna od strony kierowcy

dodatkowa plakat w gazetce był zgiety na 4 części

wawa pick-up:
1. urwane lusterko pasażera
2. skrzywione lusterko kierowcy
3. pęknieta paka
4. brak świateł tylnych od strony kierowcy

Nie wiem na co liczą ludzie z DeA, i czy oni wogóle oglądają "wypociny" tych chinoli.
Normalnie masakra. Tych ład widziałem wiecej. ale wszystkie uszkodzone.

Czy kupił ktoś już kalendarz 2010 Kultowych Aut PRL-u??? Widziałem dzisiaj w sklepie i dowiedziałem się że mało kupuje przez to że nikt pewnie o tym nie wie...

Ja mam, i mamy pewność że będzie mikrus-niebieski.

pokaż zdjęcia kalendarza

LINK

numer 35 Mikrus, numer 36 Zastawa !!!

[ wiadomość edytowana przez: cichy_555 dnia 2009-12-01 10:06:15 ]

Cytat:
2009-11-29 16:27:16, Dluqi pisze:
Czy kupił ktoś już kalendarz 2010 Kultowych Aut PRL-u??? Widziałem dzisiaj w sklepie i dowiedziałem się że mało kupuje przez to że nikt pewnie o tym nie wie...

Ja osobiście nigdzie nie widziałem nawet reklamy.
Chciałem kupić podobny kalendarz (też z autami PRLu - tyle że prawdziwymi) na 2010r. z Real'u (widziałem w broszurce - 10zł), ale jakoś nie mam czasu się wybrać do (najbliższego) sklepu w Lublinie.

A więc kalendarz kosztuje 19,90 zł. Dostepny jest w kioskach, punktach InMedio oraz w Empik-ach.
Nie będzie dostępny w sprzedaży wysyłkowej.
Na dzień dzisiejszy nie wiedzą co będzie po numerze 36. Wiadomo natomiast, że ma być kolejny numer specjalny po nowym roku, nie wiadomo jednak jaki model... To tyle

Zapraszam do mojej galerii na PicasaWeb. Znajdziecie tam fotki Poloneza Trucka z francuskiego forum.
Link do mojej galerii : http://picasaweb.google.pl/FanPiArEl
Oto link francuskiego forum:

www.forum-auto.com - super fotki !!!!

ja moją przerobie na mediterankę na prezent dla taty

Cytat:
2009-12-01 09:58:35, cichy_555 pisze:
LINK numer 35 Mikrus, numer 36 Zastawa !!! [ wiadomość edytowana przez: cichy_555 dnia 2009-12-01 10:06:15 ]

No to widać, że będzie jeden z tych modeli, których mi "brakło" do wspomnień z dzieciństwa - czyli właśnie Zastawa !

A numer specjalny o którym ktoś wspomniał ... dla mnie najbardziej prawdopodobna jest karetka na bazie Fiata 125 Kombi - bo modelik już jest przecież ... jeśli taka będzie to ja na 99,9 % kupuje ...
Ciekaw jestem czy będzie jednak w kolekcji NYSA - bo na jej bazie aż prosi się o dwa modele specjalne - karetkę (najlepiej R) oraz oczywiście "nyskę" milicyjną

Fajnie że będzie w końcu Zastawa 1100, jeden z najpiękniejszych aut wschodnich (według mnie)

Kalendarz też niczego sobie ale mogli dać:
- daty kiedy będą premiery nowych modeli no może też jakie będą
- daty kiedy produkowano np. Warszawy albo Fiata 125p.

syrenka wspaniała ale oczywiście jakiś detale niedopracowane w tym przypadku tył

Powiedziałbym że zrobili skok ale chyba do tyłu!

ja jeszcze czekam na warszawe i syrenke

Mam do Was wielką prośbę... Poszukuję tej strony, na której można było zobaczyć zdjęcia (stop klatki) samochodów biorących udział w filmach np. Fiatów 125p we wszystkich filmach nie tylko polskich itd... Bardzo mi to potrzebne, bo zbieram materiały na replikę takiego jednego dużego fiata

PzDr.

Wysłałem maila do DeA odnośnie długości kolekcji i numeru specjalnego i dostałem coś takiego w odpowiedzi:

Szanowny Panie,

Przewidywana długość kolekcji to 50 numerów i jest ona tworzona jest na
bieżąco więc może to ulec zmianie.
Kolejny Numer Specjalny powinien ukazać się w grudniu jednak nie posiadamy
informacji jaki to będzie model.

Serdecznie pozdrawiam,
BOK DeAgostini
Katarzyna Cieślak

więc szykujmy się na nowy numer w tym miesiącu, jakiś fiat karetka czy milicja.