Kolejne pytanie o głośniki :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ponownie Tylko nie krzyczcie. Po rozstaniu z Eską czas zająć sie Cordobą znaczy Bzykiem. Nie moge słuchać jak gra seria i trzeba kupić głośniki oto moje typy
Powerbass
Rainbow
W ostateczności biore pod uwage Hertz
Prosze o jakieś opinie lub inne typy do 500zł może troszke więcej
  
 
i poraz kolejny trzeba zapytać :] czy mają to być głośniki pod wzmak czy pod samo radyjko bo w twoich typach znalazły się takie i takie.
  
 
To ja po raz kolejny powiem kto mądry podłącza głośniki za 500 zł pod radio Oczywiście że będzie mała elektrownia, może nawet większa niż w Esce
Skłaniam sie jednak ku temu na przód Rainbow deluxe a na tył rainbow i myśle że narazie mnie zadowoli
  
 
Nawet i za 500 zł można podpiąć głośniory pod radyjo przepraszam że musiałem się domyślać
  
 
w aucie mam herze i nie narzekam maja juz troche ale ich dzwiek sie nie zmienia ,prefeujr dosc czysty dzwiek wiec wybieram to co gra dobrze i sie psuje po kótkim czasie a moze spróbuj w infiniti
  
 
Dzisiaj posłuchałem i hertze odpadają- zbyt jazgotliwy syk.
Infinity to jedynie kappa wchodzi w gre, był by komplet do suba
Jednak najbardziej ciekawią mnie te rainbowy
  
 
Ja proponuję Rainbow
Bardzo przyjemne brzmienie
  
 
Już zamontowane w Szatanie Rainbow Sax, Dają rade
  
 
Powiedz coś więcej na ten temat
  
 
Narazie grają pod kenwodem 75W a w przyszłości niedalekiej infinity algo jakiś audison będzie. Dobry basik i czyściutko w całym paśmie glośności. Główna zaleta ża grają czysto i naturalnie nawet pod tym wzmakiem.
  
 
Cytat:
2009-11-29 23:13:22, WojZdzisiu pisze:
(...)w całym paśmie glośności(...)



o jak ładnie napisales
  
 
Cytat:
2009-11-30 00:28:16, CKsrv pisze:
o jak ładnie napisales



sie czepiasz
  
 
oj zdaje ci sie