[MKVI] Nie pali na jeden cylinder. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To wiem ale czytałem też że po uruchomieniu po resecie kompa trzeba silnik przez jakiś okres czasu trzymać na 3 zakresach obrotów aby ustawiły ię nastawy obrotów czy coś.
zakresy to chyba były 1200,1500,i3000 lecz nie wiem przez jaki czas.
Jest TO prawda czy nie bo nie jestem pewien
  
 
Ja tam odpalam i idzie na wolnych przez chwile potem na lekkim gazie gdzieś 2000 obr aż się zagrzeje i tyle
  
 
To wiem ale czytałem też że po uruchomieniu po resecie kompa trzeba silnik przez jakiś okres czasu trzymać na 3 zakresach obrotów aby ustawiły ię nastawy obrotów czy coś.
zakresy to chyba były 1200,1500,i3000 lecz nie wiem przez jaki czas.
Jest TO prawda czy nie bo nie jestem pewien
  
 
To wiem ale czytałem też że po uruchomieniu po resecie kompa trzeba silnik przez jakiś okres czasu trzymać na 3 zakresach obrotów aby ustawiły ię nastawy obrotów czy coś.
zakresy to chyba były 1200,1500,i3000 lecz nie wiem przez jaki czas.
Jest TO prawda czy nie bo nie jestem pewien
  
 
Z tego co ja wiem ,to po resecie (rozlaczenie aku na jakis czas i zwarcie klem) odpalic auto,nie dodajac gazu dac mu pochodzic do wlaczenia wentylatora,nastepnie przejechac jakies 8km urzywajac roznych obrotow silnika.
  
 

Dzięki tak zrobię i zobaczymy
  
 
Jeżeli wymiana listwy tez nic nie dala to moze kabel od wtryskiwacza nie łączy dobrze???

PS. Grzanie świecy na palniku to stary patent (czasy malczaków/poldków) ale czy zdrowy?? Moga powstac mikropeknięcia na porcelanie co moze powodowac przebicie, a na pewno skróci "życie" świecy. Już lepiej je kolejnością zamienić bo może trafiła się "felerna" świeczka. A ciepłota świec dobrze dobrana??? Może się zdarzyć ze poprostu świeczka się przegrzewa, albo wada fabryczna.


[ wiadomość edytowana przez: krzysiek808 dnia 2009-12-07 20:47:55 ]
  
 
PS. Jak coś to mogę po numerze VIN podać dokładne świece fordowskie albo w pracy sprawdzic czy dobre świeczki sa założone.
  
 
PO resecie Kompa silnik zaczął chodzić na cztery cylindry lecz zaczął szwankować krokowy bo po wrzuceniu na luz silnik zaczął gasnąc.
Poradzcie czy jakiś czujnik sieje błędy czy jest jakaś przerwa w instalacji i komp wariuje
  
 
Pojezdzij troche Czasami to pomaga - wersja dla optymistow
  
 
A dla pesymistów?????