Legendarne Samochody- kolekcja Amercom

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Wkrótce ukaże się nowa kolekcja od Amercomu.
Modele aut będą w skali 1:43
W nr 1 Ford T w cenie 4,95 zł

Jeśli kolejne modele będą wykonane w takim stopniu jak choćby modele z kolekcji Czołgi Świata i Samoloty Świata to myślę, że kolekcja będzie warta uwagi.



zdjęcie

[ wiadomość edytowana przez: Kolekcjoner1970 dnia 2009-12-09 16:49:25 ]
  
 
No, no
Zapowiada się ciekawie.

Wie ktoś może:
  1. Kiedy dokładnie wyjdzie pierwszy model? (po napisie "Wkrótce..." wnioskuję, że na razie nigdzie ich nie dostanę)
  2. Ile będą kosztowały kolejne numery? (1-4,95PLN; 2-???PLN...)
  3. Ile będzie numerów kolekcji?
  4. Czy aby na pewno wszystkie modele będą w skali 1:43 i z czego będą wykonane?
  
 
Cytat:
2009-12-19 12:25:36, bubek_96 pisze:
No, no Zapowiada się ciekawie. Wie ktoś może:
  1. Kiedy dokładnie wyjdzie pierwszy model? (po napisie "Wkrótce..." wnioskuję, że na razie nigdzie ich nie dostanę)
  2. Ile będą kosztowały kolejne numery? (1-4,95PLN; 2-???PLN...)
  3. Ile będzie numerów kolekcji?
  4. Czy aby na pewno wszystkie modele będą w skali 1:43 i z czego będą wykonane?




Witam,

AD. 1 Pierwszy numer kolekcji ukaże się 12 stycznia 2010 roku.

AD.2 Kolejne numery kolekcji będą kosztować 19,95 PLN

AD.3 Przewidujemy 30 numerów kolekcji z zastrzeżeniem, że może ona uledz zmianie.

AD.4 Modele w skali 1/43 wykonane z metalu, z elementami plastikowymi. W pierwszym numerze FORD T, w kolejnych między innymi: CADILLAC ELDORADO, ALPINE A110, FORD MUSTANG oraz modele polskich samochodów n. SYRENA SPORT (projekt jest relaizowany wspólnie z firmą TOLOLOKO)

Pozdrawiam
  
 
A czy będą modele: Dodge Challenger, Chevrolet Camaro i Shelby GT 500. Czyly słynne amerykańskie "muscle car" z lat 1960-1980???
  
 
aha
1.czy modele będą w gablotkach jak modele czołgów??
2. czy będą miały otwierane drzwi?
3. czy będą miały kręcące koła?
4. czy da się je odkręcić od podstawki??
5. co znajdziemy w gazetce i ile będzie liczyć stron??
6. co ile bedą ukazywać się kolejne numery??

Proszę o odpowiedź chociaż na część pytań.
Mam nadzieję że te modele będą dobrze wykonane, i nie będzie to taki szajs (przepraszam za stwierdzenie ale to niestety racja) jak modele z kolekcji Super Samochody
  
 
Cytat:
2009-12-19 16:18:54, Kolekcjoner1970 pisze:
aha 1.czy modele będą w gablotkach jak modele czołgów?? 2. czy będą miały otwierane drzwi? 3. czy będą miały kręcące koła? 4. czy da się je odkręcić od podstawki?? 5. co znajdziemy w gazetce i ile będzie liczyć stron?? 6. co ile bedą ukazywać się kolejne numery?? Proszę o odpowiedź chociaż na część pytań. Mam nadzieję że te modele będą dobrze wykonane, i nie będzie to taki szajs (przepraszam za stwierdzenie ale to niestety racja) jak modele z kolekcji Super Samochody



Dziękujemy za zainteresowanie naszą kolekcją.

AD.1 Modele będą dostarczane w blistrach, podobnie jak inna kolekcja naszego wydawnictwa "Wozy Strażackie Świata".

AD.2/3/4 Modele nie będą miały innych prócz kół elementów ruchomych.

AD.4 W związku z sugestiami czytelników dotyczących poprezdnich kolekcji, modele nie będą dostarczane z podstawkami.

AD.5 Dołączany do kolekcji magazyn będzie zawierał najciekawsze informacje dotyczące modelu oraz ciekawostki ze świata motoryzacji. Objętościowo będzie to 8 stron.

AD.6 Kolejne numery kolekcji będą się ukazywać co dwa tygodnie.

Rozumiem pański żal dotyczący kolekcji "SuperSamochody" lecz pragnę przypomnieć, że owa kolekcja jest przeznaczona dla młodych chłopców (3-12 lat).

Aktualnie posiadamy spis wyłącznie do piątego numeru.

1. FORD T 1912
2. CADILLAC ELDORADO 1953
3. ALPINE A110 1976
4. FORD MUSTANG 1968
5. BUGATTI ROYALE 1927

Pojazdy polskiej konstrukcji (np SYRENA SPORT) ukażą się dopiero około numeru 10. Pana spostrzeżenia dotyczące doboru innych modeli przekażę bezpośrednio do zespołu redagującego kolekcję.

Pozdrawiam
  
 
Dziękuję za odpowiedzi. Mam nadzieję że kolejne numery będą wychodzić rzeczywiście co 2 tygodnie. Czy znane są kolory tych 5 modeli???
  
 
jeśli można:
czy w kolekcji ukażą się modele:
fiat 125p pickup
nysa 522 towos
nysa n59
polonez pickup
polonez caro
zuk AO3 (pickup stary typ)
żuk A11(z paką)

prosze o odpowiedź.
  
 
Cytat:
2009-12-19 17:50:52, kubasmo pisze:
jeśli można: czy w kolekcji ukażą się modele: fiat 125p pickup nysa 522 towos nysa n59 polonez pickup polonez caro zuk AO3 (pickup stary typ) żuk A11(z paką) prosze o odpowiedź.



kubasmo, czy ty naprawdę jesteś taki jak druga strona noża,
czy tylko udajesz???
Seria nazywa się "Legendarne Samochody" i ma zawierać modele LEGENDARNE!!! na całym świecie.
Ma zawierać 30 numerów,
czy naprawdę uważasz, że fiat 125p, nysy , polonezy i żuki łapią się do 30-tki najbardziej legendarnych aut na świecie???
  
 
Cytat:
2009-12-19 22:10:15, polip0 pisze:
kubasmo, czy ty naprawdę jesteś taki jak druga strona noża, czy tylko udajesz??? Seria nazywa się "Legendarne Samochody" i ma zawierać modele LEGENDARNE!!! na całym świecie. Ma zawierać 30 numerów, czy naprawdę uważasz, że fiat 125p, nysy , polonezy i żuki łapią się do 30-tki najbardziej legendarnych aut na świecie???



aaa to nawet zapytać nie wolno...
tyle że syrena nie jest taka legondarna i rozpoznowalna na całym świecie.
nie będę się odzywał na temat jak mnie nazwałeś...
  
 
Ja może nie będę wszystkich modeli kupował jak KAP-u, choć interesuje mnie ta Syrena Sport
 
 
W kolekcji powinny się znaleść :

Mini
Lancia Stratos
Citroen DS
AC Cobra
Ferrari F50
Lamborghini Diablo (lub Countach)
Aston Martin DB5

  
 
Czy znana jest lista numerów (jakie będą tematy gazetek i dołączane modele)?
  
 
Jesli chodzi o Ferrari to F50 nie uważam wcale za taki legendarny samochód.Z Ferrari zdecydowanie powinie zostać wydany Ferrari Testa Rossa 1957, ew. Ferrari 250 GTO, a znowszych modeli F40, którte równierz jest legendą.

Z innych Ford GT-40
  
 
Już za tydzień (no, 8 dni) wyjdzie pierwszy numer. Kupimy i zobaczymy. Ja na pewno kipie numer 1, 2 i 4. Potem się zobaczy.
Tylko żeby Ford Mustang i Chevrolet z numeru 2 nie były w jakichś obciachowych kolorach. Preferuje Highlander green lub czarny dla Mustanga i niebieski dla obydwu.
  
 
Cytat:
2010-01-04 17:53:57, Kolekcjoner1970 pisze:
Już za tydzień (no, 8 dni) wyjdzie pierwszy numer. Kupimy i zobaczymy. Ja na pewno kipie numer 1, 2 i 4. Potem się zobaczy. Tylko żeby Ford Mustang i Chevrolet z numeru 2 nie były w jakichś obciachowych kolorach. Preferuje Highlander green lub czarny dla Mustanga i niebieski dla obydwu.



Ja kupię dwójkę, ale model dam na sprzedaż (zostawię gazetkę), bo mam już Eldorado z '53 w większej skali (kolor czerwony )...

Jest ktoś chętny?
  
 
chodzi oczywiście o cadillaca a nie chevroleta
  
 
Przeglądając dziś francuskie forum o modelach znalazłem zdjęcie Syreny Sport

Wszystko na to wskazuje, że to jest właśnie ta która ukaże się w kolekcji.
  
 
jest jeszcze piękniejsza niż myślałem
 
 
Cytat:
Wszystko na to wskazuje, że to jest właśnie ta która ukaże się w kolekcji.


To na 100% nie jest Syrena gazetowa. To "home made". Limitowana edycja tylko 50szt. Ta ze zdjęcia to 19/50. Ale pięknie by było gdyby choć trochę podobna ukazała się w wersji gazetowej. Na innym forum jest osobny temat poświęcony produkcji tej Syreny.