[MKV] RS 2000 - Tłoczki, uszczelniacze zacisków tylnych - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-12-10 20:04:08, krzysiek808 pisze:
uuu, Seba, to mój program lepszy ;D hehe



No wlasnie nie ,bo Twoj znalazl jedna a u mnie sa 3 dedykowane ,dedykowane do RS - masz trzy rodzaje obnizen/twardosci - z tym ,ze ja nie szukam po VIN a jedynie po calosci dla RS 2000
  
 
Cytat:
2009-12-10 20:15:11, Seba pisze:
No wlasnie nie ,bo Twoj znalazl jedna a u mnie sa 3 dedykowane ,dedykowane do RS - masz trzy rodzaje obnizen/twardosci - z tym ,ze ja nie szukam po VIN a jedynie po calosci dla RS 2000



i wydaje mi sie, ze dla rsa wlasnie tak trzeba szukac, a nie po vinie.
  
 
a widzisz, a ja szukam po VIN-ie Mi znalazło 4 rodzaje sprężyn, ale gdy je klikałem to wyskakiwał komunikat " brak produktu w tej specyfikacji pojazdu"

Mi tylko pokazuje te numery sprężyn:
5051461
5051462

Ten program jest dobry, jezeli szuka się po nr nadwozia, ale ciężko znaleść cos wybierając sam pojazd.



[ wiadomość edytowana przez: krzysiek808 dnia 2009-12-10 20:31:43 ]

[ wiadomość edytowana przez: krzysiek808 dnia 2009-12-10 20:41:55 ]
  
 
Seba a z jakiego programu korzystasz?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Seba nie chce się pochwalić, ale pewnie korzysta z Vivid WorkshopData lub Microcat

Mam obydwa, ale po formacie dysku nie chce mi się instalować bo to dość ciężkie i duże programy. A to, z czego teraz korzystam to program serwisowy on-line z którego korzysta Ford Polska.
  
 
z ecata tak jak i microcata trzeba umieć korzystać a nie patrzeć ślepo w to co tam nabazgrali

takie programy sensownie dopierają części to aut po 2000r. powiedzmy
wcześniej trzeba sie zdać na intuicję i doświadczenie

i nie uwierzę że sprzedawca z pół rocznym stażem nigdy się nie pomyli

poza tym skoro kolega krzysiek808 twierdzi że da sie wszystko zamówić co jest w katalogu forda tylko pozostaje kwestia ceny to proszę sprawdź te cylinderki do zacisków tylnych do rsa z oryginału - jeśli je dostaniesz to zamawiam od razu 2 zestawy

a seba nie może korzystać przy dobieraniu części z workshopa bo to nie program do dobierania części

a i powiedz szefowi żeby oszczędził te 300zł miesiecznie na tecdoca bo są miejsca gdzie za darmo dostaniesz dostęp do niego w pełni legalnie
  
 
slawas1, twierdzisz ze sie nie da tych cylinderków załatwić???

W poniedziałek dam Wam odpowiedz. Jeżeli widzę aktualną cene tej części to ona na pewno jest. Zresztą RS-ów trochę na ziemi jeszcze jest więc i części są. A, nie wiem czy wiecie ze ford zmienia numery, i wiele produktów występuje pod zupełnie innym oznaczeniem dlatego nawet nie każde ASO dobierze części. ASO z którym my mamy umowe ma dostęp do tzw. crossów i po wykonaniu telefonu podają nam aktualne numery części.

Nie wiem slawas1 z kim tam współpracujesz, ale zacznij współpracować z ASO z Wawy to zobaczysz ich możliwości.

Aha, dla sprostowania, takie skomplikowane części zawsze dobiera mój kolega który siedzi w tym temacie już kilka lat, a ja mu jak na razie pomagam i zajmuje się łatwiejszymi tematami. Ja w sklepie jestem informatykiem który tworzy i nadzoruje 3 sklepy internetowe, i póki co uczę się, a wiedzę o motoryzacji mam sporą.

Aha, ja wcześniej pisałem ze starsze auta po VIN to ciężko jest.

slawas1, jak tam u Ciebie z dostępnością świec platynowych do ZETECA??? Podobno w europie wycofują ze sprzedaży???


[ wiadomość edytowana przez: krzysiek808 dnia 2009-12-11 18:15:43 ]

[ wiadomość edytowana przez: krzysiek808 dnia 2009-12-11 18:17:39 ]
  
 
Cytat:
2009-12-11 18:09:13, krzysiek808 pisze:
slawas1, twierdzisz ze sie nie da tych cylinderków załatwić??? W poniedziałek dam Wam odpowiedz. Jeżeli widzę aktualną cene tej części to ona na pewno jest. Zresztą RS-ów trochę na ziemi jeszcze jest więc i części są. A, nie wiem czy wiecie ze ford zmienia numery, i wiele produktów występuje pod zupełnie innym oznaczeniem dlatego nawet nie każde ASO dobierze części. ASO z którym my mamy umowe ma dostęp do tzw. crossów i po wykonaniu telefonu podają nam aktualne numery części. Nie wiem slawas1 z kim tam współpracujesz, ale zacznij współpracować z ASO z Wawy to zobaczysz ich możliwości. Aha, dla sprostowania, takie skomplikowane części zawsze dobiera mój kolega który siedzi w tym temacie już kilka lat, a ja mu jak na razie pomagam i zajmuje się łatwiejszymi tematami. Ja w sklepie jestem informatykiem który tworzy i nadzoruje 3 sklepy internetowe, i póki co uczę się, a wiedzę o motoryzacji mam sporą. Aha, ja wcześniej pisałem ze starsze auta po VIN to ciężko jest. slawas1, jak tam u Ciebie z dostępnością świec platynowych do ZETECA??? Podobno w europie wycofują ze sprzedaży??? [ wiadomość edytowana przez: krzysiek808 dnia 2009-12-11 18:15:43 ] [ wiadomość edytowana przez: krzysiek808 dnia 2009-12-11 18:17:39 ]



rsow wyprodukowano okolo 6500tys sztuk i pewnie polowa z tego juz nie jezdzi tak wiec ja bym nie liczyl na to, ze rsow troche jezdzi po tym swiecie. mowie o rsach od 91 do 96 roku, bo glownie o nie chodzi.
  
 
dobra, kłócił się z Wami nie będe, bo widze ze nie dacie dojsc do słowa. Na tym forum to ciągle tylko teksty: "to już było setki razy, użyj wyszukiwarki", no ok, ale jak coś szukam to w większości zero konkretów tylko wymądrzanie ;/

Jak powiem szefowi ze slawas1 chce kupić dwa komplety cylinderków i że nigdzie nie ma ich w Polsce tych to szef stanie na rzęsach, bo mu ambicja nie pozwoli na poddanie się.


[ wiadomość edytowana przez: krzysiek808 dnia 2009-12-11 18:43:16 ]
  
 
a ile chcesz tych platyn?
100, 1000 czy więcej?
podaj adres to wyślę

a co do cylinderków to są w statusie NLS - zapewne w poniedziałek się dowiesz co to znaczy
  
 
poslodze troche.
kol Slawas1 zazwyczaj wie co sprzedaje.
On sam wie jeden ile kasiory u niego zostawilem
  
 
ja cie krece ,ale macie problem w gdansku na magazynie leza wystarczy zamówic i bedziecie mieli
  
 
i jak tam z cylinderkami? wiadomo juz cos?
  
 
Smallsize hample już zrobione, ale niestety nie wiem co tam wsadzili, bo nie rozmawiałem z mechanikiem, tylko z kolesiem przy biurku... Zregenerowali zacisk i przynajmniej nie ciągnie go w bok jak hamuję.
  
 
Cytat:
2009-12-15 20:28:58, kju pisze:
Smallsize hample już zrobione, ale niestety nie wiem co tam wsadzili, bo nie rozmawiałem z mechanikiem, tylko z kolesiem przy biurku... Zregenerowali zacisk i przynajmniej nie ciągnie go w bok jak hamuję.



ile cie to kosztowalo i gdzie robiles? moze byz prv.
  
 
Cytat:
2009-12-11 22:33:59, iglaxr3i pisze:
ja cie krece ,ale macie problem w gdansku na magazynie leza wystarczy zamówic i bedziecie mieli



za ile ?