[MKV]1.8 16V pompa paliwa-brak prądu - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-12-30 11:31:48, miecko pisze:
a sprawdzales bezpieczniki kolo akumulatora ?? jeden jest odpowiedzialny za pompe

A skąd takie rewelacje wyczytałeś ??
Bezpieczniki koło aku:

A: Zasilanie skrzynki bezp 80A
B: zasilanie skrzynki bezp 60A
C: Zasilanie skrzynki bezp 60A
D: Do przkaźnika wemtylatora 50A
E: Do przekaźnika podgrz. szyby przedniej 50A
F: Do przekaźnika świec żarowych
  
 
kolego nigdzie nie wyczytalem tylko mialem problem z pompa i padl bezpiecznik kolo aku zmienilem i jakos pompa lata. A pomysl ze jedno z drugim jest powiazane. Wlasciwie sam odpowiedziales na pytanie.

A: Zasilanie skrzynki bezp 80A
B: zasilanie skrzynki bezp 60A
C: Zasilanie skrzynki bezp 60A
  
 
oki dzieki sprawdze przy najblizszej okazji i dam znac czy pomoglo
  
 
miałem podobna sytuacje przelutowanie skrzynki bezpieczników pomogło wiem ze ty zmieniałes skrzynki bezpieczników może masz pecha, robota czasochłona i efekt tez moze byc mizery ale przynajmniej będziesz wiedział ze to nie skrzynka
 
 
Cytat:
2009-12-30 12:29:17, miecko pisze:
kolego nigdzie nie wyczytalem tylko mialem problem z pompa i padl bezpiecznik kolo aku zmienilem i jakos pompa lata. A pomysl ze jedno z drugim jest powiazane. Wlasciwie sam odpowiedziales na pytanie. A: Zasilanie skrzynki bezp 80A B: zasilanie skrzynki bezp 60A C: Zasilanie skrzynki bezp 60A

Nie wydaje mi się żeby to było to, niedziałało by coś więcej a nie tylko pompa.

Swoją drogą gdyby to było to to wolałbym przejrzeć całą elektrykę bo jak wywaliło bezp 60 A to coś jest nie tak


[ wiadomość edytowana przez: skorpion19 dnia 2009-12-30 17:30:59 ]
  
 
a gdzie się znajduje ten wyłącznik bezwładnościowy ? Pytam z ciekawości bo też nie mogę znaleść a nie chcę nowego tematu znaleść. Silnik 1.4 benzynka.