ZLOT OPEL KLUB POLSKA 2010 - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może być trochę drożej. Tym bym się nie przejmował.
I jeszcze jedno.
Ten weekend ma być BARDZO gorący. Specjalnie dla dzieci będzie rozstawiony basen.

Dziś byłem na działce. Przygotowuje na Wasz przyjazd. W piątek będę od rana.

PRZYBYWAJCIE

P.S.
Przed działką zobaczycie flagę OPEL KLUB POLSKA.
  
 
LISTA OSÓB NA PAINBALL-a

Beethoven
Maryjan
Scoodie
Wagus
Ania
Kwiatek
GSI
PeterCrazy
Michał ( znajomy z pracy)

Do potwierdzenia:

Jaroslav
Aneta
Młody ( Maciek )
Piotrasss


Do piątku wieczorem MUSZĘ poinformować organizatora o liczbie osób.


Jutro w sprawie paintball-a oraz samego zlotu proszę dzwonić do mnie ( 608375222). Od rana jestem na miejscu i przygotowuje się na Wasz przyjazd.
Rzutnik już jest. Prosze zabrać zdjęcia, filmy ze zlotów OKP.

I jeszcze jedna ważna informacja. Prosze zabrac ze sobą coś do przykrycia i jakiś materac.

  
 
Jaroslav z Anetą nie byli specjalnie chętni na PB (rozmawialiśmy 2 dni temu) ale Jarek miał dzwonić bezpośrednio do Ciebie, Maćku.

Wagus, Ania i ja już ostrzymy sobie ząbki.
  
 
Ja śpię z samochodzie . Mam nowy akumulator
  
 
Jeszcze jedno Maćku. Czy mamy zabrać swoje stroje na PB?
  
 
Niestety z przyczyn technicznych nie możemy przyjechać na zlota bardzo mi przykro, jeżeli coś się zmieni to od razu dam znać.


Pozdrawiam i miłego weekendu.

Forest z rodzinką
  
 
Cytat:
2010-08-12 20:28:29, Forest pisze:
Niestety z przyczyn technicznych nie możemy przyjechać na zlota bardzo mi przykro, jeżeli coś się zmieni to od razu dam znać. Pozdrawiam i miłego weekendu. Forest z rodzinką


zajechałeś łamage?
  
 
do jutra
  
 
Zgodnie z planem dotarlismy, odbylismy wycieczke rowerowa po okolicznych miejscowosciach i oczeekujemy paintballowcow, kurde jak goraco.

[ wiadomość edytowana przez: Luz dnia 2010-08-14 14:51:44 ]
  
 
"niestety" to nie to.. po prostu nie mogliśmy przyjechać bardzo tego żałuję - nawet nie odpocząłem w ten weekend - pomimo że w odróżnieniu do kilku poprzednich tygodni - nigdzie nie wyeżdżaliśmy
  
 
Dzięki wielkie za zlot - było mega zajebiście
Kocham was ludzie ;D

http://www.facebook.com/album.php?aid=12101&id=100000932055373&l=608aba9458
http://www.youtube.com/watch?v=v_7XUwpKKGc
http://www.youtube.com/watch?v=umYne4mX8Kc
  
 
Yo!

jak zwykle kapitalna impreza, warto było zerwać się po 4 rano z wyrka, lecieć 250km po kilka siniaków na nogach, opróżnić trochę aluminium, w końcu poczuć smak (i moc) maryjanówki czy tam księżycówki, jak zwał tak zwał, słuchać Waszego chrapania, gościć mrówki w śpiworze, dobrze że nie było pełni to księżyc nie przeszkadzał spać, dowiedzieć się coś niecoś o pielęgnacji lakieru, corsie, która wycina dwukołowe sześćsetpięćdziesiątki i niewiele jej brak do tysiączków, odśpiewać Jaroslav'owi "100 lat" (choć początek przespał )... oj co tam będę pisał. Kto był ten wie, a kto nie niech się poprawi następnym razem.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA I SŁOWA UZNANIA DLA IRENKI, gdyby nie Ty to gryźlibyśmy trawę i polowali na bażanty.

Także ogromne dzięki dla Anety za zimne piwko dostarczone na pole paintball'owej bitwy. Dzięki Wagus za przewiezienie mej suchej d*y w obie strony, dzięki Ania za miękką poduszeczkę na czas seansów filmowych. Już wręcz klasyczne dzięki dla Maćka za spięcie wszystkiego w całość... kończę zanim się rozczulę

PS. Nie piszę już o przejażdżkach ośką 220 KM, testach signum


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2010-08-16 11:47:25 ]
  
 
Cześć. Jeszcze raz wielkie dzieki dla wszystkich. Wielki szacun dla Ireny i całej pięknej płci za pomoc w przygotowaniach. Pogoda dopisała choć niedzielnym wieczorem mieliśmy małe zamieszanie co zmotywowało nas do szybszego sprzątania pobojowiska.
Co więcej wieczorkiem z Maćkiem przełamaliśmy barierę wstydu i od wczoraj jesteśmy parą...oj tam, oj tam Maćku tak się cieszę.
Liżę rany po paintball`u i czerwonych mrówkach.
Mam nadzieję, że następnym razem będzie nas wiecej.
D.Z.I.Ę.K.U.J.E
  
 
Jak to się popularnie mówi było "grubo"
Szkoda, że ten czas tak szybko upłynął.
  
 
Jak zwykle było klawo jak cholera
Dziękuję wszystkim za świetną zabawe, porannego kaca, Irence oraz Maćkowi za gościne, miło było was wszystkich zobaczyć
  
 
headshot http://www.youtube.com/watch?v=jfcsCdZXxKc

[ wiadomość edytowana przez: cwieta dnia 2010-08-17 12:27:18 ]
  
 
trochę fotek na facebook'u
  
 
Zdjęcia ze zlotu

OPEL KLUB POLSKA - Wyszogrod 2010
  
 
Jestem poważnie zszokowany niespotykaną gościnnością, Irenko, Maćku, wielki szacunek! Cieszymy się z Anią, ze mieliśmy okazję poznać tak wartościowych i szalonych za razem ludzi ;-p
Pierwszy raz w życiu nie zmarnowałem weekendu, senkju!!! xD

Fotki z powrotu

Kilka z soboty