[S] Elementy samochodowe z laminatu (126 i ...)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, wreszcie dysponuję profi formami które pozwalają mi wykonywać extremalnie lekkie a przy tym sztywne klapy do maluszka- standard FL , z kratkami seryjnymi/ z siatką zamiast kratek, z zawiasami lub bez.
WAGA:
- tylnia bez zawiasów- 1kg
-przednia bez zawiasów- 2kg
lżejsze to tylko z carbonu!!

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:
nareszcie z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze do tygodnia nie dłuzej

moge też wykonać dachowy wlot powietrza a'la focus WRC,
na razie jeszcze bez konsolki wewnetrznej z nawiewami, jest zgrabny, projektowany pod gabaryty maluszka,

fotki na meila
pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-04-13 23:22:54 ]

[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-12-13 09:26:00 ]
  
 
Czekam w takim razie na wycene przedniej......
  
 
szkoda ze nikt wciaz niema klapy bambino laminat;/
  
 
No... też żałuje, że nie miałem dostępu do takiej klapy bambino przy odlewaniu formy... możliwa jest oczywiscie hybryda- wycięcie dodatkowych kratek jak w bambino w klapie FL...
ale przetłocznia sie nie zmieni...
może w przyszłości zrobiłbym forme klapy bambino, ale na razie nie mam z czego jej sciagnac a poza tym material na forme jest troche kosztowny...
  
 
a ceny jakies moze by tak?
  
 
z tego co widzialem to nie robisz klap FL tylko EL
  
 
no wlasnie...to nie sa FLe tylko ELe...
  
 
El to wersja poprzednia ze starszej, sztywnej formy, nadal jest dostepna gdyby ktos sobie zyczył zrezygnowałem z niej, gdyż nie miała przetłoczenia poziomego które w laminacie Fl pełni role poprzecznego usztywnienia, (nie musze robic usztywnienia poprzecznego od wewnetrznej str, tylko pionowe) dlatego FL wersja moze byc znacznie lzejsza
poza tym wersja El z powodu sztywnej niedoskonałej formy wymagała troche obróbki mechanicznej na koniec, co zajmowało raz tyle czasu co odlew z formy nowej elastycznej
aha ceny i fotki- zapraszam na priv lub gg


[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-04-14 00:04:18 ]

[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-04-14 00:12:22 ]
  
 
to ja poprosze o foteksy i cenki co i jak
  
 
poprosze fotosy klapy tylnej i wlotu razem z cenami of coz
  
 
Dla mnie też foty obu klap i wlotu i ewentualne należności za nie, dzięki.
  
 
widziałem klapy produkcji HNT i bardzo mi sie podobały
z czystym sumieniem moge polecić
  
 
zarzuc na ogolny. kto wie i rzuc cena.....moze na lato by sie przydala. jak to sie ma z odprowadzaniem/przepuszczaniem ciepla z komory (no i bagaznika)
  
 
No ja myślę, że skoro jest takie zainteresowanie, to warto podać foty i ceny w tym wątku. Też jestem zainteresowany. Tzn jestem od dawna, ale ciągle coś wypada i trzeba kase przeznaczać na co innego :/
  
 
Przelew wysłany tak więc czekam;]
  
 
Cytat:
simon_pg
Wysłany: 2006-04-14 17:48:52

Przelew wysłany tak więc czekam;]



no dzięki, klapa będzie w przyszłym tygodniu


Cytat:
Royber
Wysłany: 2006-04-14 17:46:36

No ja myślę, że skoro jest takie zainteresowanie, to warto podać foty i ceny w tym wątku. Też jestem zainteresowany. Tzn jestem od dawna, ale ciągle coś wypada i trzeba kase przeznaczać na co innego :/



oki więc tak- cena przedniej FL w podstawowej wersji (gotowa pod lakier, kolor biały)- 120pln

cena tylniej FL w podst. wersji (to co przednia, kratki seryjne odlane nie wycinane)- 130pln

niestety wstyd sie przyznac ale nie doszedłem jeszcze do tego jak wsadzic fotki z kompa w temat na forum
moze ktos pomoze??

Cytat:
Pat_kdb
Wysłany: 2006-04-14 17:41:01

zarzuc na ogolny. kto wie i rzuc cena.....moze na lato by sie przydala. jak to sie ma z odprowadzaniem/przepuszczaniem ciepla z komory (no i bagaznika)



no jesli chcesz mozna wyciac dosc duze wloty i zakryc je siatka alu, jesli chodzi o temperature od silnika, to na pewno nie powoduje jakichs odkształcen na klapie, poza tym klapa ma cienkie scianki i dosc dobrze oddaje cieplo
  
 
Cytat:
2006-04-14 21:20:36, HNT pisze:
no jesli chcesz mozna wyciac dosc duze wloty i zakryc je siatka alu, jesli chodzi o temperature od silnika, to na pewno nie powoduje jakichs odkształcen na klapie, poza tym klapa ma cienkie scianki i dosc dobrze oddaje cieplo


u mnie mozna taka klape zobaczyc...bardzo fajna i bardzo profi....dobrze wymienia gorace powietrze
  
 
Cytat:
2006-04-14 21:20:36, HNT pisze:
no jesli chcesz mozna wyciac dosc duze wloty i zakryc je siatka alu, jesli chodzi o temperature od silnika, to na pewno nie powoduje jakichs odkształcen na klapie, poza tym klapa ma cienkie scianki i dosc dobrze oddaje cieplo



HNT wrzucasz fotersa na np imageschack.us a potem jak juz foto jest na serwie to klikasz na niego prawym klawiszem mychy, kopiujesz jego lokalizacje a tu na forum dajesz w poscie obrazek i tam kopiujesz ten link lokalizacji.
  
 
poprosze foty na mariusz126p@wp.pl przednia i tylna
  
 
klapa produkcji HNT