V RAJD KANCIAKA - Zdjęcia !!! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-09-11 08:38:44, Skora pisze:
Dzisiaj w Dzienniku Baltyckim jest notka o rajdzie samochodow zabytkowych w Szwecji na ktory pojechal KajTan. Napisali ze wygral Fiacior z 68r z Gdanska.



No tak, wrocilem i skromnie mowiac wygralem

A co do wyjazdu - 13.08.2003 sobota - wyjazd z Przywidza kolumna bedzie okolo 11.oo i start w Gdansku z ul. Dlugich Ogrodow okolo 12.oo spod kosciola pod wezwaniem sw. Barbary (tam jest tylko jeden kosciol).

wiecej pytan - piszcie.
  
 
Dobra to jak się umawia 3miasto?
Kto startuje może z Gdańska ruszyć a obserwatorzy?
  
 
Spotykamy sie na pasie tak jak sie umawialismy i jezeli ktos bedzie chcial wystartowac to jedzie na miejsce startu a reszta dojedzie do Przywidza.
  
 
Czyli zaczynamy od spotkania w sobote na Zaspie, tylko O KTOREJ godzinie???

Pozdrawiam
Adamus
  
 
KajTan - WIELKIE GRATULACJE

Adamus - spotykamy się na Zaspie o godz 10:00 tak jak to jest ujęte w TERMINARZU zlotów na stronie
  
 
Dzis o 16.oo wyjezdzam na miejsce zlotu, wieczorkiem nadjedzie czesc uczestnikow, wiec tak mysle, ze bedzie jakies male spotkanko pogaduchowe przy ognisku...

Jesli ktos mialby ochotke poznac nas wczesniej, zapraszam...

Przypominam o strojach z epoki...
i do zobaczenia na zlocie..
  
 
OK, 10-ta na Zaspie.
Pytanie, kto z Was jedzie w rajdzie/bedzie w Przywidzu? Wg KajTana nikt z Was sie nie zglosil, wiec jak to jest?

Pozdrawiam
Adamus
  
 
KajTan (Paweł) zmienił trasę, więc może wystartuje jako zawodnik. Będe na Zaspie (mimo, że z domu mam bliżej na start)
  
 
Moze ktos mi wytlumaczy na czym polega ten rajd
A i niech ktos wezmie grila bo ja swojego mam na dzialce !!!!

[ wiadomość edytowana przez: Skora dnia 2003-09-12 12:12:51 ]
  
 
Sprawa jest prosta jak p..nie.
Na starcie dostajesz itinerer opisujacy trasę, która musisz przejechać w dokładnie okreslonym czasie, wykonując po drodze różne zadania
  
 
Informacje od KajTana sa, ale nadzwyczaj skromne
Wiem tyle, ze bedzie opis trasy i bedziesz mial ja przejechac, czyli sie nie zgubic!
Nie wiem co jeszcze wplywa na ostateczny wynik.

Adamus
  
 
Punktowane sa nastepujące elementy:
-czas przejechania trasy (punkty karne za kazda minute różnicy z wyznaczonym czasem)
-wykonanie zadań na trasie (zazwyczaj trzeba cos odnalezc lub zdobyc jakies informacje na trasie. Czasami na mecie trzeba rozpoznac, które z obiektów na zdjeciach były na trasie)
-zasy uzyskane na probach sportowych(czasami proby techniczne, a czasmi darciwe opon)
-egzamin (niekonieczny) z historii motoryzacji, przedpisów ruchu drogowego i bezpieczenstwa ruchu drogowego.
W sumie można sobie poradzić
  
 
I jeszcze jedno: licznik musi dobrze działać
  
 
Z tym bede mial problem - zawyza o ponad 10%

Adamus
  
 
Dokładność do 100 m powinna wystarczyć i tak dopiera na mecie zgadza sie stan licznika. Na trasie prawie nigdy nie pasuje
  
 
Hym no to chyba wystartuje. Potrzebuje pilota albo moge robic za pilota u kogos w samochodzie
  
 
Jezeli pilot jest obowiazkowy to szukam pilota - Skora, nadajesz sie - zwlaszcza w przydadku skladania reklamacji do komisji sedziowskiej

Pozdrowka
Adamus
  
 
pilot nie jest obowiazkowy ale jest porównywalny do biustonosza.
Bez obu można sie obejść ale zawsze podnosza poziom
  
 
Dobre!

Adamus
  
 
Ja ewentualnie mogę byc pilotem