[MKVII] Diody oświetlenia deski.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie, pomóżcie bo chcę sobie zamówić a nie mam czasu rozebrać deski żeby zobaczyć z góry dzięki


[ wiadomość edytowana przez: ALLka dnia 2010-01-08 16:19:25 ]
[ powód edycji: zmiana tematu wątku. ]
  
 
T5 1.2W
  
 
diody zenera
  
 
Cytat:
2008-07-31 09:40:53, DarasBB pisze:
diody zenera

darek nie rozumiem
  
 
Ja do podświetlania panelu "klimy" wsadziłem diody na allegro najczęściej oznaczane t5/r5 (numeru za r-em nie jestem pewien) ale do zegarów nie pasują i wielkością i parametrami bo bezpiecznik mi paliło jak chociaż jedną wsadziłem
  
 
do podświetlenia licznika nie ma LEDów, są only żarówki...
ale oczywiście można sobie dorobić...:



[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2008-07-31 13:02:29 ]
  
 
to jakie żarówki do podświetlenia zegarów???, i jakie do zegarka???
  
 
ze tez CIe nie zakatowali wszystko jest na forum
  
 
Cytat:
2008-07-31 13:29:56, many_xr3i pisze:
to jakie żarówki do podświetlenia zegarów???, i jakie do zegarka???


pokrętła
zegary
  
 
Cytat:
2008-07-31 09:42:05, many_xr3i pisze:
darek nie rozumiem



Many przyjacielu, jesteś na forum nie od dzisiaj a pytasz o rzeczy, które były na forum wałkowane SETKI razy. ja rozumiem, że nie chce Ci się rozbierać kokpitu aby sprawdzić jaką diodę wpasować, ale żeby nie wklepać trzech wyrazów do wyszukiwarki to już szczyt lenistwa
  
 
hepos, DarasBB

[ wiadomość edytowana przez: Blazey dnia 2008-07-31 20:45:10 ]
  
 
Daras pojechal na maxa, a moze schottkiego?

Ehh - nie kombinujcie zarowki sa ok
  
 
ja przerabiałem całe oświetlenie wnętrza essa za pomocą takich Diud, trochę zabawy, zręczności, techniki i masz efekt taki
diody w oprawkach pasujące idealnie w oryginalne miejsca czyli takie nie bądą tak ładnie swiecić, dlatego bo bedzie swieciło TYLKO punktowo czyli tu jaśniej, tam ciemniej
  
 
Czy te diody to jest odpowiednik oryginalnych żarówek?? Wyglądają bardzo podobnie, może ktoś ma takie diody??
zdjęcie oryginalnej żarówy.
  
 
Tak. To jest odpowiednik żarówek np w zegarku mkvII. (nie wiem jak w innych)

Ja mam takie i bardzo ładnie to wygląda. światło jest rozproszone i efekt jest ładny
  
 
Podziękował
  
 
ja montowałem w orginalną obudowę Leda. Trochę mi było szkoda płacic po 5pln/szt..