[OGÓLNE] Da się podnieść siedzisko fotela recaro?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, recaro kierowcy jest trochę zapadnięte, jest na to jakiś sposób?
Szyny będę wymieniał z innego fotela ale pod du..pą mam dół. Pasażer ma troszkę stabilniej i nie jest tak nisko.
Co zrobić?
Wyszukajka nic nie daje ale wiem że kiedyś chyba Daras BB coś modził. Dodam że mam drugi fotel zwykły do wybebeszenia w razie czego.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2010-01-15 10:22:56 ]

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-01-15 13:53:13 ]
  
 
popatrz z dołu na siedzenie czy nie pekły ci gumy pomiędzy taką siatką trzymające siedzisko. Mi jak poszła jedna do połowy to siedziałem prawie na podłodze, zamontowałem swój patent na to i jest głęboko ale tak jak lubie, lepiej trzymią dupsko
  
 
mozesz sprobowac dwoch sposobow zamienic gabki w fotelach z pasazera, albo podlozyc cos pod gabke od spodu na druty. ja podlozylem listewki drewniane
  
 
Więc tak, zrobiłem i chyba jest dobrze, jeszcze nie jeździłem. te haczyki poskracałem.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach