[MkVII] Zmiana starego alarmu na nowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Przymierzam sie do zmiany alarmu na nowy w esssssiee.
Stary alarm dziala w 100% ale piloty padaja juz.
Znajomy chce mi to zrobić ale...
(pilot jest osobno od pilota z kluczyka czyli zeby otworzyc drzwi najpierw musze kliknac alarm a potem kluczyk)

- Czy w takim wypadku wystarczy zmienic skrzynke i po sprawie?
- Czy "duzo roboty" bedzie mial z podpieciem alarmu pod centralny?


Policzył mnie 250zł i nie wiem czy nie chce naciągnąć jako że w poprzednim samochodzie zakładał mi cały alarm i też tyle chciał.

Prosze o jakieś rady ew. pytania (moze czegos nie napisalem)
  
 
są centralne z alarmem, więc wg mnie to nie problem...
a central masz orginalny?
  
 
Ciezko jest mi powiedziec bo sie nie znam na tym ale alarm jest od nowosci tego auta..znaczy zalozony został miesiac po kupnie auta a przynajmniej tak wynika z papierow...
  
 
jak nie masz orginalnego alarmu, to nie powinno być problemu...
klik tu masz jeden z tańszych, a instalacja jest dośc prosta, nawet pewnie fotorelacje są z zakładania, schematy, itp...
  
 
Ja mogę tylko polecić tego sprzedającego z linku. Kupowałem od niego sterownik do centralnego zamka. Wszystko jest bardzo ładnie opisane, chociaż u mnie kierunkowskazy miały innym kolor przewodów niż na załączonych zdjęciach.
  
 
Nadal nie uzyskałem odpowiedzi na pyt.

Czy wystarczy tylko zmienić centralke?

Czy trzeba stara instalacje syrene i inne pierdoły wybebeszyć i wstawić nową?


Co myślicie o tym?

Klik

[ wiadomość edytowana przez: EmCe2006 dnia 2010-01-18 10:09:50 ]
  
 
osobiście wolę central+immo
  
 
zapomnialem dodac ze immo mam;D
  
 
orginalne?
  
 
z tego co mowil facet sprzedajacy go to tak
  
 
Cytat:
2010-01-18 08:58:22, EmCe2006 pisze:
Witam Przymierzam sie do zmiany alarmu na nowy w esssssiee. Stary alarm dziala w 100% ale piloty padaja juz. Znajomy chce mi to zrobić ale... (pilot jest osobno od pilota z kluczyka czyli zeby otworzyc drzwi najpierw musze kliknac alarm a potem kluczyk) - Czy w takim wypadku wystarczy zmienic skrzynke i po sprawie? - Czy "duzo roboty" bedzie mial z podpieciem alarmu pod centralny? Policzył mnie 250zł i nie wiem czy nie chce naciągnąć jako że w poprzednim samochodzie zakładał mi cały alarm i też tyle chciał. Prosze o jakieś rady ew. pytania (moze czegos nie napisalem)



Nie ma co, znajomego masz pierwsza klasa...
Najlepiej oddaj do elektromechanika i weźmie tyle samo albo i mniej, bo Twój znajomy najwyraźniej lubi zdzierać z kumpli kase
  
 
On mi powiedzial 250 zl bo stara instalacja nie nadaje sie juz do uzytku (nawet jej nie widzial)..


kurza melodia nikt kumaty z alarmami nie jest? moje pyt znajduje sie ponizej...

[ wiadomość edytowana przez: EmCe2006 dnia 2010-01-18 14:23:49 ]
  
 
Jezeli nikt nie potrafi pomoc. to moze podpowiecie kto tutaj ma pojecie o alarmach? widzialem czasami watki jak ktos zakladal to i moze wie co i jak

[ wiadomość edytowana przez: EmCe2006 dnia 2010-01-19 10:53:36 ]