Auto świat - fanklub motoryzacyjny 2010 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tylko ze ile jest golfistów , a poza tym pewnie maja inne sposoby powiadamiania użytkowników , niestety te forum nie daj nam takich możliwości jak wysłanie korespondencji do wszystkich użytkowników co według mnie jest sporą wadą . kolejna to taka ze nie mamy speca który mógł by zrobić stronę powitalna czy coś takiego gdzie by był duży odnośnik do konkursu oraz do naszej strony . np dwa loga czy coś takiego . Bądźmy szczerzy z promocja naszego klubu jak i wizerunkiem jest na bakier a sądzie ze to się powinno zmienić . Może będę miał możliwość przyjechania na walne i zaprezentowania moich pomysłów co do naszego klubu

Ps. miałem to dziś na lekcji że promocja jak i wizerunek w firmie jest najważniejsza bo bez tego nie ma firmy
  
 
Oj! Ja też kliknąłem i byłem 249
Koledzy i koleżanki DO DZIEŁA!
  
 
259
  
 
no właśnie przydał by się na forum jakiś MASS MAILING co do kazdego by poleciało głoss oddany jutro 5h specjalizacji to coś wymyślę że nabić trochę głosów
  
 
Problem podejrzewam z mailingiem polega na tym, ze to motonews ma Nasze adresy e-mail...

I pewnie dla tego nie da sie rozesłać do każdego. Nie mam co do tego pewności żadnej.
  
 
No ale niestety inne fora maja taką możliwość , wiec może powoli przyszedł czas na zmiany bo podobno tym Forum też są cyrki że trzeba się prosić głównego modelatora o zmianę ustawień kategorii na forum co jak dla mnie w dzisiejszych czasach jest śmieszne ;/
bo gdzie indziej można to robić bez problemów
  
 
Nie wiem, jak by co serwer w miarę stabilny mam...
ale to nie czas na takie sprawy może na Walnym będę jak portfel pozwoli...
  
 
285 już jest
  
 
juz?? raczej dopiero !!!
  
 
291... wrzuciłem link na naszą klasę może znajomi też zagłosują
  
 
Klubowicze...co z Wami? 305 głosów?! Klikajta ludzie w ten baner na głównej noo... Może chociaż Fiata wyprzedzimy
  
 
Cytat:
2010-01-28 14:40:00, TomEssi pisze:
Klubowicze...co z Wami? 305 głosów?! Klikajta ludzie w ten baner na głównej noo... Może chociaż Fiata wyprzedzimy



Za raz jeszcze z 10 klików ode mnie z iPlusa pójdzie
  
 
no panowie umarło ?
nikt z rady się nie odzywa .

Ps. co się dzieje vw golfi i bmw byli na 1 dwóch miejscach a teraz co ?
  
 
Cytat:
2010-01-28 22:06:30, Diviz pisze:
no panowie umarło ? nikt z rady się nie odzywa . Ps. co się dzieje vw golfi i bmw byli na 1 dwóch miejscach a teraz co ?



głosów mająnajwiecej golfy ale w rankingu (po prawej masz link) są dalej

A czemu ... może coś im siadło w AŚ...
  
 
wydaje mi sie panowie ze usuneli kluby albo odjeli im glosy za nabijanie przez proxy itp. przynajmniej rano dzialy sie ciekawe rzeczy np. mazda speed była 1 z ilością 4,5tys głosów ni z gruchy ni z pietruchy...
w kazdym razie ford na 3




[ wiadomość edytowana przez: tgkone dnia 2010-01-28 22:37:01 ]
  
 
Sortowanie wyników (28.01.2010 16:42)

Wyniki głosowania wyświetlane na liście http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/wyniki-glosowania/ są prawidłowe.

Obecnie pozostała do rozwiązania jeszcze tylko kwestia prawidłowego ich sortowania.

Problem prawidłowego sortowania dotyczy kilku Fanklubów zaatakowanych przez bota. Znajdują się one teraz na dole listy, zamiast na jej szczycie.

Problemy z widocznymi na listach wynikami głosowania (28.01.2010 15:54)

Wyniki głosowania pokazujące się na listach są jeszcze niepełne (nie ma tam Fanklubów zaatakowanych przez bota).

Właściwe wyniki są widoczne na stronach fanklubów (np:http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/volkswagen/vw-golf/).

Można głosować i głosy są zliczane. Pracujemy nad problemem właściwego wyświetlania wyników na listach.

źródło


[ wiadomość edytowana przez: kylo32 dnia 2010-01-28 22:35:37 ]
  
 
no tez teraz doczytalem
  
 
Panowie , trzeba by miec 1000 !
  
 
Mamy 363 głosy. Ale daleko nam jeszcze do szczytu.
  
 
Mamy 370 głosów.Ja mogę kliknąć tak średnio co 3 godziny.Więc KLIKAJCIE !!!