Auto świat - fanklub motoryzacyjny 2010 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Up Głosować !
  
 
398
  
 
Panowie glosować też na: http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/ford/ford-klub-polska/ musimy przebić golfiarzy
swoja droga moze by ktoś z szefostwa napisal do Ford KLUB Polska zeby nas promowali? bo z tego co wiem oni mają mozliwosc MASS Mailingu.
np. audi promuje siebie wzajemnie obojetnie jaki model wazne ze marka u nas powinno byc podobnie.
  
 
oddalem glosa 402
  
 
Chociaż należę już do MKP, pamiętam o FEFK i głos oddałem.
Mam nadzieję że też nas trochę wspomożecie.
  
 
MKP wspomagamy cały czas.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A o to efekt degradacji.
Ciekawe czy coś wskórają
  
 
Ja głosuje ile moge... ale na MKP też daje głosy
  
 
głos nr 440
  
 
Up ... Głosować panowie
  
 
474
  
 
idzie nam to jak krew z nosa
  
 
Cytat:
2010-02-03 15:50:29, Wuipe pisze:
idzie nam to jak krew z nosa



a nawet gorzej.
nie wiem, nie znam sie, nie orientuje sie ale mechanizm tego glosowania jest jakis chory
jeden glos z jednego IP.
  
 
Cytat:
2010-02-03 19:33:31, CKsrv pisze:
a nawet gorzej. nie wiem, nie znam sie, nie orientuje sie ale mechanizm tego glosowania jest jakis chory jeden glos z jednego IP.



Idea dobra, nie wzięli tylko pod uwage jak popularna w Polsce jest chociażby neo+ ze zmiennym IP
  
 
Głosujemy dalej!!!

Forumowicze, do roboty
  
 
da sie to troche inaczej zrobic zeby bylo ok ale znowu zaczna sie kombinacje.
dobrym rozwiazaniem jest zablokowanie glosowania z jednej klasy IP poprzez bezposredni odnosnik bardzo latwo mozna to wykryć lecz mozna napisac skrypt ktory z listy xxxx serwerów proxy łączy sie za kazdym razem z innym wchodzi na strone i dopiero pozniej oddaje glos i to w odstepach czasowych 15-20 sekund wtedy da sie to jakos zatuszowac chodz i tak nie jest to do konca takie pewne
  
 
He he Klub Seata ma 24 członków a ponad 6000 głosów..
  
 
Cytat:
2010-02-07 10:43:22, radex70 pisze:
He he Klub Seata ma 24 członków a ponad 6000 głosów..



Niestety to pokazuje jak my jesteśmy zaangażowani w klub ;/
mamy ponda połowę mniej głosów niż członków
  
 
co się dziwisz, zobacz kto tak naprawde jest aktywny na tym forum, dla mnie to wogóle szok że aż 500 głosów mamy
  
 
Cytat:
2010-02-07 10:57:11, Diviz pisze:
Niestety to pokazuje jak my jesteśmy zaangażowani w klub ;/ mamy ponda połowę mniej głosów niż członków



A na pewno pare osób oddało więcej niż 2 głosy ....