[P@NTERK@] Poczatki modowania eseja:D - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
essi bedzie robił szął na drodze fjanie , fajnie
  
 
Maska nawet ciekawa,ale bok to jakieś nieporozumienie

no ale ważne że tobie ma się podobać
  
 
Sie poukrywały przytomnie ale juz sa.Pare fotek z prac nad silnikiem i maską:
MASKA:
1
2
3
4
5
MOTOR:
1
2
3
4
5
I cos dla fanow modelarstwa.Na poobiednią nude:

1 czesci przygotowane do malowania
2 front
3 hamulce brembo
4 klatka sparco z innego modelu
5 tyłeczek niczego sobie. wiem ze lakier wyglada jak kamien fakturowo ale nie wiem dlaczego tak wyszlo. Na zywo normalnie wyglada Pozdro
  
 
Podoba mi sie to malowanko
  
 
oj coś wyjdą jajca, pozamiatasz w innym stylu niż normalnie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Panterka,ale z tą wizją (neony) to daj se spokój.Reszta to odjazd totalny.




[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-10-31 22:56:22 ]
 
 
Nie no neony to polewa gruba chyba ze białe he he albo czarne
  
 
Cytat:
2010-11-02 18:42:35, Panterka pisze:
Nie no neony to polewa gruba chyba ze białe he he albo czarne




Widziałeś czarne światło


Nie mój gust ale może być coś nowego u nas na forum

Wykonanie jak najbardziej mi sie podoba, ja chyba nie jestem aż tak odważny
  
 
Odjazd total
  
 
Witam po dluuugiej przerwie;p esej juz gotow do boju czekam tylko na progi RS-ki i lotke musze znalezc ta od MK7 ale nie moze byc tak pieknie zeby wszystko dzialalo samochod kreci silnikiem w miare paliwo podaje wymienione kable WN swiece zostaly stare bo dobre byly w miare a iskry brak czytalem gdzies ze to moze byc wina skrzynki bezpiecznikow tym bardziej ze przednia postojowka od pasazera strony i tyna cala lampa nie dzialaja mnie to w sumie nie przeszkadza ale Ci jadacy za mna sie troche denerwujawiecie co moze mu sie dziac?

PS moglby ktos przyblizyc sprawe z ta skrzynka bezpiecznikow?











[ wiadomość edytowana przez: Panterka dnia 2011-12-08 16:48:15 ]
  
 
ale ja gamon maly upload:
1
2
3
4
5
6
7
8

reszte wrzuce jak beda juz progi i lotka (mysle jeszcze nad zderzakiem przednim z xr3 czy tam rs2000 ten z halogenami ale to pozniej
  
 
Ja jestem na TAK
Weź tylko coś zrób z tym tylnym zderzakiem i proponował bym lusterka z mk7 (jak coś to priv) Jak coś mogę załatwić spojler do mk7 na 3 nogach jeżeli zainteresowany.

Czekam na kolejna porcję zdjęć.
  
 
on juz jest caly zrobiony tylko wrzuce fotki jak juz bedze na ziher ze wszystkim
  
 
Kurcze ciekawe malowanie tego essa, jak nie przepadam za takimi fantazjami to to mi się podoba , a poza tym witam ziomka co nie daleko mieszka
  
 
czesc ;P
no ess ladnie sie prezentuje jest ciekawe jak bedzie wygladac calosc;p

i jakie alu?:>

Kupiles juz lotke? jakby nie to mam taka na zbyciu
  
 
witam kolege po sasiedzku generalnie pomysl na malowanie juz gdzies taki byl i to tez na fordzie z tym ze na transicie ja go troche zmodyfikowalem pod siebie dodalem od siebie duzo motywow do niego i tak to zostaloa co do alu to mysle nad RS-ami do niego albo nad bialymi rajdowkami z eleganckim logonapisem OZ-Racing z tym ze z napisem w czerni jak juz cos ale bardziej mi te RS-ki pasuja

he he mala wizja takie cos moglo by spasowac
PhotoShop 2

[ wiadomość edytowana przez: Panterka dnia 2011-12-08 21:13:59 ]
  
 
dobra krok kolejny skrzynka wyjeta ubabrana jak niewiem co
Nie wiem czy to dobrze czy zle ale od strony przekaznikow wchodza dwie szerkokie tasmy i jedna od strony blotnika cala byla upaciana w jakims zelu vczy smarze czy czyms a druga sprawa podczas rozkladania skrzynki przekaznik R26 caaaaly popalony sie okazal po wyjeciu

wogole podczas wyjmowania skrzynki wypadl jakis niepodlaczony kabel wie ktos moze od czego on?
kabelek

[ wiadomość edytowana przez: Panterka dnia 2011-12-11 17:11:58 ]
  
 
po dlugiej przerwie kolejna porcja jaj wymieniona skrzynka bezpiecznikow i tak:
- pojawia sie iskra
- pojawia sie paliwo
- nie pojawia sie zaplon
czyzby modul zaplonowy sie uklonil?
  
 
Jak masz iskre to moduł zapłonowy musi być ok przecież.
  
 
no to w takim razie co go boli? tym bardziej ze juz chwile czasu dzialal. Nie mam pojecia. Gdzies ostatnio wyczytalem ze moze czujnik polozenia walu moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy ale juz zglupialem totalnie