Blokowanie tematów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem tu od niedawna,zaobserwowałem że niewygodne tematy są blokowane albo usuwane,kolega w poście pyta się o CB radio i od razu temat jest blokowany przez kogoś kto niedawno dostał "S".
Szlag mnie trafia naprawde,na każdym kroku trzeba się pilnować żeby nie podpaść TWA,jęśli tak ma wyglądać to forum ,to ja pisze do Motonews o likwidacje konta,dziadostwo do potęgi.
Chce podziękować koledze Sławcek.
  
 
blokowane są wątki które nie zostały dostosowane do regulaminu.
Inna sprawa że wątek o cb radiach jest podwieszony w dziale PiO i tam są wszystkie odpowiedzi, jeżeli ich nie ma to w nim trzeba ciągnąć. Pozdrawiam

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Kleszczu,nie chodzi mi o to że został zablokowany,wiadomo szukajka,ale Sławcek dostał funkcje i głupieje,a mógł napisać coś w stylu "poszukaj w wyszukiwarce",zresztą ten gość działa na mnie jak płachta na byka.
  
 
Ziggy, rozumiem cię bo i mi nie raz zablokowali temat albo usunęli więc nie tylko ty tak masz ale trochę wyrozumiałości. Mają naprawdę dużo roboty.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Pomachać na do widzenia?
  
 
Czapa jest zmęczony bo dużo śniegu miał na łopacie. Ziggy, jest fajnie na forum i nie psujmy tego. Pozdrawiam.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
zablokujcie ten temat zartowałem
  
 
Po prostu chodzi mi o to, że są ustalone zasady. Jeśli gdzieś coś mi nie pasuje, nie robię awantury, ale to miejsce omijam. Tematy typu "dlaczego skasowano mi wątek" przerabiane były już nie raz i raczej do niczego nie prowadzą.
  
 
Kolego krótko jesteś w klubie więc zanim zaczniesz wszczynać awantury to najpierw wchłoń w nasze szeregi a później zakładaj bezsensowne wątki jak ten..
Czemu ten wątek ma służyć?
Mówisz że jest jakieś TWA jak nawet nie zdążyłeś poznać zasad TU panujących

Zapraszam na Walne--- porozmawiamy, pośmiejemy się, pojeździmy, usiądziemy przy griilu i piwku
  
 
Jesteś tu kolego ledwie 40 dni i już mącisz. Jak się nie podoba, to nikt nie będzie płakał za Twoim kontem...
Chcesz być na forum - znaczy się, że zgadzasz się z regulaminem. Jak się nie zgadzasz, to znajdź sobie inne forum, albo załóż swoje, gdzie sam sobie ustalisz zasady.
Ten temat - moim zdaniem - również jest do zablokowania.


[ wiadomość edytowana przez: szurmen dnia 2010-01-29 19:55:13 ]
  
 
Zigg, nie wiem co bierzesz, ale odstaw to, ewidentnie Ci nie służy......
  
 
Nie buj nic starszym starzem od wiekszosci moderatorow tez te zasady nie pasuja - ale sie przyzwyczaili lub przyzwyczajaja
  
 
To ja sobie pozwolę wątek zamknąć . Jest wątek o CB i dlatego ten niewłaściwy został zablokowany. Jak się komuś czegoś nie chce szukać czy robić to są takie efekty. Osób funkcyjnych jest niewielu w porównaniu do forumowiczów i za każdym razem i każdemu z osobna nie da rady fizycznie tłumaczyć po kolei wszystkiego i wszystkich zasad tu panujących. Od tego jest regulamin ( może nie idealny ale jest) .A jeśli się komuś nie chce przeczytać kilku zdań to jego problem . Pozdrawiam.