Witam Ponownie :-))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Was ponownie Starych jak i nowych klubowiczow ) Mam nadzieje ze teraz dojde do porozumienia z niektorym klubowiczami

pozdro dla Calego KP

Czekam na spocika
  
 
Siema Arturro!!
  
 
  
 
To nie Tvister panowie... To kol. Wyżyniak87...
Artur mam nadzieję ze nie wylecisz znów za to konto
  
 
eeee to lipa, ja tu Tvistera czekam ...
to nic witamy kolegę ponownie. Cieszę sie kiedy ktoś wraca. znaczy chce tu być z nami
  
 
Arus spokojna twoja hehe... niestety to zwykly wyzyniak wrocil a nie tvister ...

pozdro )
  
 
Horhe na Tvistera tu wszyscy czekają
Artur pisz zara do Deamon'a żeby usunął tamto konto Wyżyniak87.
Z tego co wiem to nie miałeś jeszcze dożywotniego bana, skończyłes na 14dniowym więc jest szansa ze nie wylecisz jak mody Cię namierzą

Pozdro
  
 
Najlepiej byloby zebym wszedl na Wyzyniaka i napisal PRV ale niestety nie pamietam hasla... wiec jedyne co mi zostaje do pisac do niego z tego nick... i prosic o jakies rady zwiazane z tamtym kontem )
  
 
Cytat:
2010-02-07 20:41:37, Dudmann pisze:
Najlepiej byloby zebym wszedl na Wyzyniaka i napisal PRV ale niestety nie pamietam hasla... wiec jedyne co mi zostaje do pisac do niego z tego nick... i prosic o jakies rady zwiazane z tamtym kontem )


Przy logowaniu masz funkcję odzyskiwania hasła
  
 
Dobrze Arus... ale teraz mi powiedz : " na jaka poczte mialem zarejerstrowany ten nick " haha... w tym jest najwiekszy problem...
  
 
Cytat:
2010-02-07 20:52:46, Dudmann pisze:
Dobrze Arus... ale teraz mi powiedz : " na jaka poczte mialem zarejerstrowany ten nick " haha... w tym jest najwiekszy problem...


Tego to juz nawet papież ci nie powie...
  
 
Witam serdecznie z północno-zachodniego regionu Polski
  
 
Scyzoryki też witają.
 
 
Kraków wita